Talent School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Talent School

Tehetségek iskolája
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
Legutóbbi témák
» Társalgó
JD Tattoo szalon         Icon_minitimeSzomb. Márc. 28, 2015 10:15 am by Kayden Cromwell

» Szűk sikátor
JD Tattoo szalon         Icon_minitimeHétf. Jan. 19, 2015 9:17 pm by Brandon Glenn

» Devil and Night's Club
JD Tattoo szalon         Icon_minitimePént. Dec. 19, 2014 1:55 am by Brandon Glenn

» Kieran Lacross lakása
JD Tattoo szalon         Icon_minitimePént. Nov. 07, 2014 8:56 am by Nathan Brightmore

» Étterem
JD Tattoo szalon         Icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 10:47 am by Nyssa Garini

» Blue Hell
JD Tattoo szalon         Icon_minitimePént. Okt. 03, 2014 6:48 am by Daniel Calderon

» Dorian szobája
JD Tattoo szalon         Icon_minitimeKedd Szept. 30, 2014 9:39 pm by Jay Wrighton

» JD Tattoo szalon
JD Tattoo szalon         Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 11:44 pm by Damien Evans

» Jövő 50 árnyalata
JD Tattoo szalon         Icon_minitimeSzomb. Aug. 16, 2014 9:25 pm by Vendég

Top posters
Admin
JD Tattoo szalon         I_vote_lcapJD Tattoo szalon         I_voting_barJD Tattoo szalon         I_vote_rcap 
Brandon Glenn
JD Tattoo szalon         I_vote_lcapJD Tattoo szalon         I_voting_barJD Tattoo szalon         I_vote_rcap 
Damon Glenn
JD Tattoo szalon         I_vote_lcapJD Tattoo szalon         I_voting_barJD Tattoo szalon         I_vote_rcap 
Nathan Brightmore
JD Tattoo szalon         I_vote_lcapJD Tattoo szalon         I_voting_barJD Tattoo szalon         I_vote_rcap 
Dorian Albright
JD Tattoo szalon         I_vote_lcapJD Tattoo szalon         I_voting_barJD Tattoo szalon         I_vote_rcap 
Kieran Lacross
JD Tattoo szalon         I_vote_lcapJD Tattoo szalon         I_voting_barJD Tattoo szalon         I_vote_rcap 
Sylen Raimar
JD Tattoo szalon         I_vote_lcapJD Tattoo szalon         I_voting_barJD Tattoo szalon         I_vote_rcap 
Samantha Parker
JD Tattoo szalon         I_vote_lcapJD Tattoo szalon         I_voting_barJD Tattoo szalon         I_vote_rcap 
Daniel Calderon
JD Tattoo szalon         I_vote_lcapJD Tattoo szalon         I_voting_barJD Tattoo szalon         I_vote_rcap 
Damien Evans
JD Tattoo szalon         I_vote_lcapJD Tattoo szalon         I_voting_barJD Tattoo szalon         I_vote_rcap 
Top posting users this month
No user

 

 JD Tattoo szalon

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2014. Feb. 14.

JD Tattoo szalon         Empty
TémanyitásTárgy: JD Tattoo szalon    JD Tattoo szalon         Icon_minitimeHétf. Feb. 24, 2014 6:51 am

Jesse Darton tetoválószalonja.
Vissza az elejére Go down
https://talentschool.hungarianforum.com
Damien Evans

Damien Evans


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2014. Feb. 21.

JD Tattoo szalon         Empty
TémanyitásTárgy: Re: JD Tattoo szalon    JD Tattoo szalon         Icon_minitimeHétf. Feb. 24, 2014 6:53 am

Azt hiszem nem gondoltam meg én ezt. Úgy az elsőnél sem. Irtózok a tűtől, mégis állandóan tetováltatok, de ennek ellenére akad még üres felület, így állandó a kísértés, hogy a félelmemet legyőzve újra meg újra a város, meg szerintem az ország legjobb tetoválóművészének kezei alá feküdjek és hagyjam, hogy büntetlenül agyonszúrkáljon. Meg még fizetek is érte. Az egyetlen jó az egészben ő maga, a művész, akinek az érintéseitől elfelejtem kissé a fájdalmat, bár ő erről mit sem sejt. Csak egy tetoválás mániás vagyok, aki rendszeresen visszajár hozzá újabb mintákért. Az nem is kérdés, határozott elképzelésem van most is, mint mindig, meg persze lebeszélt időpontom, amíg még van pár percem, így lelassítom a lépteimet. Este van, sötét, nekem valahogy ez a hangulat illik egy tetováláshoz. Nem zavar senki, kettesben vagyunk, miközben rámkerül az újabb minta, senki nem bámul. Ez nekem fontos. Alapvetően sem kerülöm el az emberek figyelmét, most is jópáran megbámulnak, akiknek nincs jobb dolguk és ilyenkor is az utcán vannak. Persze a kíváncsiság emberi dolog, ahogyan az is, hogy a szokatlan embereken mindenki rajta felejti a szemét. Pedig elég szolid vagyok. Egy túl szűk nadrág van rajtam, meg persze tűsarkú, amiben nőket megszégyenítően könnyedén járok. Egy hasonlóan szűk felső teszi teljessé az összeképet, amit egy alig derékig érő kabáttal takarok el, hiszen hideg van. Pontosan érkezek, benyitok az üzletbe és... hát egyből megremeg a lábam a látványtól. Jesse nem csak jó tetováló, de valami elképesztően jó pasi. Idegesen túrok bele göndör fürtjeimbe és próbálom megkeresni a hangom. Könnyen oldódok, de nem ilyen szexi pasi társaságában.
- Hello Jesse – köszöntöm kedves mosollyal és már dobom is le a kabátom, hiszen ez hosszú lesz és még több ruhadarabtól meg kell majd szabadulnom.
- Mint mindig, most is konkrét elképzelésem van. Ez lenne a minta és azt is tudom, hova szeretném – mosolygok rá sokat sejtetően, miközben átnyújtok neki egy lapot, amin a minta van. Nem kicsi, lehet ma kész sem leszünk vele, de pont azért választottam, hogy minél tovább élvezhessük egymás társaságát. Legalábbis én élvezem.
Vissza az elejére Go down
Jesse Darton

Jesse Darton


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2014. Feb. 24.

JD Tattoo szalon         Empty
TémanyitásTárgy: Re: JD Tattoo szalon    JD Tattoo szalon         Icon_minitimeHétf. Feb. 24, 2014 7:43 am

Egész nap a szalonban vagyok, egész nap dolgozom, egyetlen olyan másfél órám volt amikor egyedül voltam és végre ebédeltem meg kávéztam egyet hogy aztán jöjjenek sorra az emberek. Ide egy piercing, oda egy tetoválás, ide egy kicsi, egy kibaszott pillangó, egy madár, egy halálfej egy... végtelen sorban jöttek, de nem nagyon van okom panaszra, hiszen nem dolgozom olcsón, viszont annál szebbet ez elfogadott tény, hiszen a tavalyi év tetoválója díjat megnyertem, ott virít a polcomon. Kellemes érzés ránézni, munkám elismerése és emlékeztetője. Aztán egy újabb kuncsaft kerül ki a kezeim alól, betekerem a karját fóliával, elmesélem a szokásos tudnivalókat, elteszem a pénzt, és útjára bocsátom, aztán megint szünet. Ideje is már, lassan hét óra, és nyolcra jön a mai utolsó, ámde visszatérő és kedvenc kliensem, Damien. Furcsa egy alak, nagyon nőiesen öltözik, és szereti a rózsaszínt is, de nem egy értelmevesztett plázababa, hanem van benne valami ami miatt mindig szívesen foglalkozom vele. Testén található számtalan tetkó nyolcvan százaléka az én kezeim alatt született meg, és mindig valami konkrétummal jön, nem kell időt fecsérelnem arra hogy kitaláljuk mit szeretne. Kinyújtózom, recseg ropog mindenem, és hátra megyek hogy pihenjek és kávézzak egyet, mielőtt nekivágnék az újabb melónak, mert bármennyire is bírom, mégis csak melót jelent elsősorban. És nem elsősorban meg azt is hogy annak ellenére hogy csajos, nekem bejön. Elszöszölök hátul, és csak arra leszek figyelmes hogy csörren a belépést jelző kis izé, és meghallom a hangját, előbújok a kis helységből a tágas, de szolidan berendezett szalonba és már látom is hogy rutinosan dobja le a kabátját az egyik székre.
- Már megint itt, Damien? - mosolyodom el kellemes, mégis kis piszkálódós mosollyal, és kezet fogok vele, hiszen pasik vagyunk azért, nekem még a kézfejemen is minták vannak, igazán dekoratív munkaerő vagyok, hiszen saját testemen prezentálom a foglalkozásom. Elveszem tőle a lapot és alaposan megszemlélem, egész jó munka bár van rajta még mit igazítani azt meg kell hagyni.
- Na és hová lesz ezúttal? - érdeklődöm, miközben megfordulok a szekrénykéből előszedek egy pár új kesztyűt, meg fólia lapot és alkoholos filcet hogy a bőrére tudjam majd vinni a mintát és nekiálljak kivarrni azt.
- Színes lesz vagy a szokásos fekete-fehér? - kérdezek tovább, ahogy előpakolok mindent.
Vissza az elejére Go down
Damien Evans

Damien Evans


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2014. Feb. 21.

JD Tattoo szalon         Empty
TémanyitásTárgy: Re: JD Tattoo szalon    JD Tattoo szalon         Icon_minitimeHétf. Feb. 24, 2014 9:40 am

Ahogy meglátom, már tudom, hogy megint nem az fog érdekelni, hányszor szúr meg. A látvány elvonja a figyelmem és ahogy közelebb jön, majd kezet fogunk, hozzámér, én meg azt sem tudom mit csináljak, elképesztően jó pasi. Zavaromban csak a kezébe nyomom a papírt, szeretem benne, hogy nem kell semmit magyarázni, csak megmutatom neki a mintát és már csinálja is. Pontosan olyan lesz mindig, amilyennek akarom és a minta kisebb hibáit kérdezés nélkül javítja. Megbízom benne, szóval jó párost alkotunk, de szerintem ez máshogy nem is megy. Maradandót alkot a testemre, meg kell bíznom benne. A kérdése késve jut el a tudatomig.
- Már megint. A tetkó olyan dolog, amiről nem lehet leszokni, amíg van szabad felület. Más viszont nem varrhat ki, de azt hiszem ezt is tudod – nézek rá sokatmondó mosollyal. Úgy érti, ahogy akarja. Elismerem, mint művészt, az meg már csak a ráadás, hogy annyira jó pasi, hogy szívesen fekszem a kezei alá.
- Persze, fekete-fehér, a színes nekem túl sok, főleg, hogy ennyi minta van rajtam. Maradjon csak a megszokott. Szerinted? – kérdezek rá, bár határozott véleményem van és nem fog megváltozni, azért érdekel mit mond, meg addig is beszél és hallom a hangját. Nem bánnám, ha azzal az izgató hangjával perverz dolgokat suttogna. Jó is lenne. Nézem, ahogy előkészül, hozza a szokásos cuccokat. Már jól ismerem a menetet, meg az érzést is, de ma különösen fájni fog, olyan helyet választottam. Legalábbis nekem itt nem esik jól. Mintha tudná mire gondolok, rá is kérdez. Mielőtt válaszolok, kilépek a magassarkúmból és lazán félre is rúgom, majd nőies, izgató lépésekkel haladok a tetováló ágy, asztal, tudom is én, hogy mi felé. Kacér pillantást vetek rá, közben kigombolom a nadrágom és egy könnyed mozdulattal lecsúsztatom, majd kilépek belőle és arrafelé dobom, ahol a kabátom van. Egy szűk felsőben, meg egy szál tangában állok előtte. Még mindig nem válaszolok. Le sem veszem róla a szemem, úgy ülök fel az ágyra, hátradobom a hajam és csak ekkor válaszolok.
- Ide szeretném – simítok végig a combomon lassan. Az egyiken már van minta, most jön a másik. Tudom, hogy fájni fog, de nem érdekel, most csak Jesse reakcióját figyelem, hogy mit szól ehhez a kis műsorhoz. Tudnám még fokozni. Nem tagadom, eljátszottam már párszor a gondolattal, hogy mi lenne, ha tetoválás közben vagy akár helyette egyszercsak élvezetesebb programot találnánk itt, a szalon magányában. Ezért is szeretek este járni hozzá. Ilyenkor kettesben lehetünk.
- Nem kellene bezárni az ajtót? Gondolom nem vársz mást – vetem fel, mert azért mégis könnyebben el tudnék lazulni, meg valamivel oldani is akarom a hangulatot, jobb meg nem jut eszembe. Mindenesetre csábos mozdulatokkal helyezem magam kényelembe úgy, hogy könnyen hozzáférjen a combomhoz, ahova a mintát kell majd tetoválnia. Persze azt sem bánom, ha arra később kerül sor. Előtte szórakozhatunk.
Vissza az elejére Go down
Jesse Darton

Jesse Darton


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2014. Feb. 24.

JD Tattoo szalon         Empty
TémanyitásTárgy: Re: JD Tattoo szalon    JD Tattoo szalon         Icon_minitimeHétf. Feb. 24, 2014 10:54 am

Ahogy pakolok elő, pillantásom néha visszatér az alakjára, annyira extrém eset, de végül is ezt pont én mondom, aki tele van színes mintákkal? Rajtam nem minden fekete-fehér, igaz a javarészt azért az, de nem olyan számottevően. Előszedem a kedvenc tűfejem is, hiszen abba kell a tűt illeszteni, és bedugom, rálépek a kis pedálra és berreg is ahogy a tűt a helyére illesztem, már csak a tinta fog kelleni, és feketét, meg fehéret cseppentek két kis kupakba ahonnan majd felszívja a gép, és mikor mindezzel kész vagyok, az asztalkámra teszek vazelint és vattapamacsot meg ilyen törlőkendő félét is, ez vérezni fog rendesen azért.
- Na igen, aki elkezdi az nehezen áll le, én is csak magamból indulok ki. Nem is tudom már mióta jársz hozzám - mosolyodok el halványan hiszen rajtam is már számos minta virít de a mellkasomon nyakamon a legnagyobb, a többi apróság ehhez képest ez egy teljesen egyedi minta, saját rajzolással, bár más kivitelezte hiszen magamat nem mindenhol tudom kivarrni hacsak nem tükörrel, de az nagyon nagy munka. Damien is így van ezzel, amíg van hely, és úgy tűnik megint talált valamit hogy hová szeretne valamit, de én kicsit sem bánom hogy olyankor itt köt ki nálam. A legjobb szalon az enyém a városban, minden egózás nélkül állítom. A minőséget mindig meg kell fizetni, még neki is. És úgy tűnik hajlandó is erre megint.
- Szerintem is, de azért jobb megkérdezni mindig, hátha változott valami, bár mondjuk ennyi mintához egy vagy két kisebb színes simán feldobná az egészet - teszem hozzá a saját véleményem, és a rajztáblámra erősítem a magával hozott rajzot, és ceruzával kicsit javítok rajta főleg a szélein és az árnyékoláson, aztán ráfektetek egy áttetsző zsírpapírféle lapot, és elkezdem átrajzolni, bár megdermed a kezemben a ceruza pár pillanatra ahogy az ágyhoz riszálja magát és sztriptízel is, merész mutatvány, mi lenne ha nem lennék biszexuális minimum? Aztán mikor észreveszem hogy már vagy egy perce őt bámulom, visszafordítom a szemem a rajzra és folytatom a munkát felvázolom, és mikor ez is megvan megmutatom neki hogy jó-e lesz így.
- Combra? Baromira fog fájni, most mondom. És pontosan hová? Feljebb lejjebb a térd fölé vagy combtőhöz? - kérdezek tovább, és ahová mondja odasimítom az átlátszó lapot és befújom egy likvides folyadékkal amitől a minta a papírról a bőrére vándorol át. És mikor elveszem a lapot, alkoholos filccel még utána igazítok itt-ott. Ez még mindig az előkészület rész. Mikor ezzel is megvagyok, elmosolyodom és a kedvére téve bezárom az ajtót, kifordítva a zárva táblát. Nem kell kéretlen társaság.
- Nem hinném hogy bárki is bejönne, te vagy ma az utolsó aki a kezem alá fekszik. Na de, lássunk neki akkor, felkészültél? - különben is, előbb a munka, és csak aztán a szórakozás. Megint beizzítom a kis gépem, és fekete tintába mártom, próbaképp szúrok egyet kettőt hogy kicsit szokja a fájdalmat megint. Ezt minden alkalommal eljátszuk.
Vissza az elejére Go down
Damien Evans

Damien Evans


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2014. Feb. 21.

JD Tattoo szalon         Empty
TémanyitásTárgy: Re: JD Tattoo szalon    JD Tattoo szalon         Icon_minitimeKedd Feb. 25, 2014 10:07 am

Elég szokatlan tőlem, de csendben figyelem, ahogy pakolgat. Pedig máskor be nem áll a szám, de a látványtól eláll a szavam, kihasználom, hogy büntetlenül, lebukás nélkül figyelhetem, hiszen olyan elmélyülten pakol, hogy fel sem tűnik neki, éppen mit csinálok. A kérdése zökkent ki az álmodozásból. Milyen jó lenne, ha most ledöntene a földre.
- Az első minta kivételével az összeset te csináltad, szóval egy ideje már kezelésbe vettél. Én meg egyáltalán nem bánom, legalább tudom, hogy olyan lesz a minta, amilyet akarok. Láttam már elég sok elcseszett tetkót, hát nem vágyom rá. Benned megbízom, így aztán rád merem bízni a bőröm... Amíg van szabad hely – kuncogok fel, bár nem akartam ennyire televarratni magam, de nem lehet leállni és már nem is akarok. Túl jól néznek ki, mindegyiknél határozott elképzelésem volt és egyiket sem untam meg. És nem unom meg azt sem, hogy őt nézem. Annyira bejön rajta minden, azok a tetkók is nagyon egyediek. Szívesen végigsimítanék rajta.
- Talán majd egyszer lesz egy kisebb színes, de nem most, ez így tetszik. Úgysem ez lesz az utolsó, szóval majd legközelebb meggondolom – próbálok könnyeden csevegni vele, de valójában már bennem van, hogy félek a tűtől. Azt is tudom mennyire fáj, főleg ott, ahova akarom. Vetkőzni kezdek és nem kerüli el a figyelmem, hogy elérem a kívánt hatást, egy ideig engem néz, még a rajzolást is abbahagyja, csak akkor folytatja, amikor észbekap. Talán bejövök én is neki, nem tudom, mindenesetre nehéz eldönteni, mi lenne jó. Ha nem próbálkozok be, nem derül ki, hogy ő mennyire van oda értem. Ha meg elutasít, akkor fogalmam sincs hogyan kerül rám ez a minta. Persze nem ez a lényeg az egészben, hanem az, ha visszautasít, elég fura lenne újra összefutni vele. Én meg akarom és kész. Ilyenkor kimondottan szeretem, hogy nőies vagyok. A kinézetem, a mozdulataim... Szinte felkínálom magam, ahogy elfekszek az ágyon. Bár egyelőre még csak egy tetoválásra, de ki tudja mit tartogat még az éjszaka nekünk.
- Tudom, hogy fájni fog. Nekem mindenhol fáj, de emlékszem még milyen volt az előző – húzom el a szám, miközben a másik combomra mutatok, ami ki van varrva és szintén ő csinálta. A különbség csak annyi, hogy akkor még nem akartam elcsábítani. Egészen pontosan nem mertem. Eddig.
- Valahova ide... – irányítom a kezét, már attól bizsergek, ahogy ujjaim az övéhez érnek és a megfelelő helyre irányítom, valahova középre. Ott jó lesz, nem akarom túl magasra, sem a térdhez közel. Rámkerül a minta, de közben szóvá teszem, hogy talán bezárhatná az ajtót.
- Soha nem lehet tudni, meglátják a fényt, aztán betévednek, én meg itt fekszek egy szál tangában... Így jobb, köszi – mosolygok rá, de nem akárhogyan, ez már a csábító mosolyom. Kényelmesen elfekszek és várom a fájdalmat, amit hamarosan meg is kapok. A szemem elé kapom a kezem, ezt látni sem akarom.
- Huhh bassza meg... ez még mindig ugyanúgy fáj – panasznak indul, de elnevetem magam. Csak én lehetek ilyen hülye, hogy azt csináltatom mindig, ami fáj, amitől félek, ahelyett, hogy beérném egy mintával. Kicsit helyezkedek, felhúzom a másik lábam, még jobb belátást engedve neki a tangám által éppen csak takart területre. Fogalmam sincs mennyi ideje csinálja, néha felszisszenek, néha csak megkapaszkodok az ágy szélében, de aztán felkönyökölök, ettől egészen közel kerülünk egymáshoz.
- Tudom, késő van és biztosan szeretnél hamar végezni, de nem tarthatnánk egy egészen kicsi szünetet? – kérdezek rá halkan, veszélyesen közel hozzá, szinte belemászva a személyes területébe.
- Ohh ez már nagyon jól néz ki – lelkes vagyok, nagyon tetszik, de még nincs kész, ami meg sem lep, hiszen elég nagy minta. Nem kelek fel, csak kinyújtózok kicsit, ha hagy pihenni, meg gondolom neki sem árt.
- Ez annyira tetszik Jesse – suttogok még közelebb hajolva, aztán kinyújtom a kezem és megérintem a nyakán levő mintát. Régóta terveztem, de nem mertem hozzáérni.
- És hol van még tetoválásod? Ne tagadd le egyiket sem – mosolyok és nagyon nem akarok elhúzódni, inkább az ujjammal simogatom lassan a nyakát. Lassú, érzéki minden mozdulatom. A szememből is kiolvashatja, mennyire ráindultam, mennyire vágyom rá és ha ez még nem lenne elég, alsó ajkamba harapok csábítóan. Akarom.
Vissza az elejére Go down
Jesse Darton

Jesse Darton


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2014. Feb. 24.

JD Tattoo szalon         Empty
TémanyitásTárgy: Re: JD Tattoo szalon    JD Tattoo szalon         Icon_minitimePént. Feb. 28, 2014 10:20 am

Pakolok, csak hogy aztán nekikezdhessek a munkának, és végre hazamehessek kipihenni magam, ahogy mindig, hiszen ma péntek van, holnap nem dolgozom, egyáltalán és végre azt csinálok amit akarok. Hihetetlen kincs manapság az a fogalom hogy szabadidő.
- Hm, tényleg. Az első még nem én voltam, bár az is szép munka, nem is tudom már melyik volt rajtad az első úgy tele vagy mintákkal, bár mondjuk ezt is pont én mondom... - válaszolok, ahogy odahúzok mindent a kezem ügyéhez és hátrasimítom a hajam, ami nincs lezselézve ugyan, de azért engedelmesen simul hátra középen, ahogy fel van nyírva. Mindig ilyen, szeretem mert nem igényel akkora gondozást, és könnyen meg is szárad elég rá egy kis zselé és már kész is vagyok reggel.
- Jah sajnos vannak akiket jobban vonz az olcsó ár, mint az hogy a minőségre menjenek, ami elég szomorú mert ez nem múló hóbort, ez művészet és jobb esetben egy életre szóló nyom - teszem hozzá, hiszen én ebben hiszek, nekem ez az élet, hogy  ez örökre szól, és olyan mintákat varrattam magamra, aminek jelentése van és nem fog megkopni egyhamar. Olyasmiket amik nekem fontosak, és messze nem érdekel a közvélemény, azok foglalkozzanak csak a saját szarságaikkal, én kimaradok belőle. Még akkor is ha több ismertebb ember is feküdt már a tűm alatt. Munka munka, én csak örülök ha hozzám jönnek és nem máshoz, az én tárcám dagad tőle.
- Igaz is, te nagyon fájós vagy mindenhol, pedig van ahol annyira nem is vészes, és igen akad pár kényes terület mint a comb ott nagyon vékonyka a bőr - magyarázom, de ezt nyilván ő is tudja, és rárajzolom a mintát, megszemlélem, itt-ott még szakértő szemmel húzok egy-két vonást és ahogy hagyom kicsit megszáradni, már a tűt izzítom be, hogy nekilássak.
- Amúgy ilyenkor már nincs akkora forgalom, de legyen meg az örömöd, bezártam az ajtót, már csak a levegő tud bejönni - vigyorodom el, és visszatelepszem mellé, és magamban megjegyzem hogy azért a tanga elég merész főleg hogy nem is az a férfi típus de akkor hol a... na jó ebbe inkább ne most menjünk bele, hagyom hogy elfészkelődjön, és még kicsit igazgatom is, hogy nekem is jó legyen és le tudjam fogni hogy az idegek mozgása ne ronthassa el a minőségi összképet.
- Hát fáj, de ha eddig túlélted ezt is túl fogod... - mosolyodom el, és neki is esek, nem kapkodok, de lendületesen haladok, zümmög a kis ketyerém, és nem is bánom hogy ő az utolsóm ma. Ez elég lesz főleg mert nagy minta, és mikor megszólal, természetesen leállítom a motort picit.
- Persze, addig iszom valamit. Kérsz? Víz vagy kóla... - ajánlom fel és hozok két pohárban, magamnak kólát, neki meg amit kér, nem tudom mit választ, alkohol nincs, azt nem szabad.
- Pedig még csak a körvonal és a belső minta van meg, még jön a satírozás és a fehérrel való pótlás az lesz kellemetlen... - teszem hozzá, és leteszem a poharam, visszahúzom a kesztyűm. Na folytassuk akkor, szelíd erőszakkal visszanyomom az ágyra, de beledermedek a mozdulatba ahogy a nyakamon lévő minta felé nyúl és végigsimítja, egy pillanat alatt lesz csont száraz a szám.
- Hm, hát köszi. fájt is rendesen... - zavarba jövök kissé, de aztán csak elmosolyodom. Azt hiszem... hát igen. Elszakadok az ujjaitól, ezt később még folytatjuk.
- Előbb a munka Damien, utána... beszélhetünk másról is - teszek egy félreérthető kijelentést, tudom hogy félre fogja érteni ahogyan kell, és nem is lesz ebből nagy ügy.
- Nos, többnyire a karomon és a mellkasomon... - válaszolok, és visszatelepszek, tűt cserélve szélesebbet keresek, és satírozom a mintát, hogy haladjunk is vele azért, ne csak cseverésszünk.
- Még egy szünetet tartunk ha kész a fekete, és aztán befejezem fehérrel, jó lesz így? - kérdezem, és felpillantok a vonzó csinos arcába.
Vissza az elejére Go down
Damien Evans

Damien Evans


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2014. Feb. 21.

JD Tattoo szalon         Empty
TémanyitásTárgy: Re: JD Tattoo szalon    JD Tattoo szalon         Icon_minitimeVas. Márc. 02, 2014 9:28 am

Helyezkedek kicsit, amíg még lehet, munka közben nem akarom megzavarni, meg azt sem akarom, hogy miattam ne legyen olyan a minta, amilyennek lennie kell. Néha nem tudom eldönteni, hogy szakszerűen ér hozzám vagy csak azért, mert élvezi. Még ráérek kideríteni, az biztos.
- Szerintem nem normális, aki divatból magára tetováltatja az első mintát, ami eszébe jut. Mindnek jelentése van, nekem ez fontos. Tény, hogy nem tudok leállni, de attól még nem jelentés nélküli, semmitmondó mintákkal varratom tele magam. Egyébként ez volt az első... de ez a kedvencem... mondjuk mindet szeretem – mutatok rá két különböző tetoválásra. Még jó, hogy az első után rátaláltam Jesse-re és azóta az összes az ő keze munkáját dicséri. Nagyon jól dolgozik és az sem elhanyagolható, hogy a fájdalom ellenére élvezem is.
- Fájós? Na kössz... Másnak talán nem szokott fájni? – nevetek fel, nem veszem magamra, de azért eljátszom kicsit a sértődöttet. Tényleg nem bírom a fájdalmat, én sem értem, hogy ennek ellenére miért vállalkozok mindig újabb kínzásokra. Talán, mert szeretem az eredményt. Amikor megerősít benne, hogy ez tényleg kényes terület, elhúzom a számat, pont ez kellett nekem. Már nem tudom mennyire fájt a múltkor, meg azt sem, hogy hol fájt a legjobban. Mindig a fáj a leginkább, amit éppen csinálunk. Kérek is egy kis szünetet, amit szó nélkül meg is ad, sőt még itallal is kínál.
- Víz jó lesz, köszönöm – mosolygok rá, most tényleg csak úgy, mert ahhoz van kedvem és nem azért, mert el akarom csábítani. Kinyújtom a kezem a pohárért, ujjaink összeérnek, a pillantásunk egymásba fonódik. Nem hiszem el, miért ilyen jó pasi... Miközben iszok, le sem veszem a szemem róla, rászegeződik a tekintetem és gondolkodás nélkül nyúlok a tetoválása, pontosabban a nyaka felé. Érzem, ahogy megdermed a mozdulattól, de nem húzódik el. Ez jó, ha annyira ellenére lenne, biztosan kitért volna az érintés elől, de nem tette.
- Elhiszem, hogy fájt, de megérte. Nekem itt tetszik a legjobban. Persze a többire is kíváncsi lennék – teszem hozzá kissé félreérthetően, de ha az eddigiekből nem értette, hogy mit akarok, akkor kicsit határozottabbnak kell lennem. Meg akarom szerezni magamnak. Erre úgy tűnik nem is kell sokat várni, hiszen meglepő kijelentést tesz, amit nem tudok hova tenni. Előbb széles mosolyra húzódik a szám, bármennyire titkolni akarom, milyen hatással van rám.
- Másról? Mi másról? Remélem tudod, hogy ezt nem lehet nem félreérteni – széles vigyorral játszadozik ujjam a hajammal és egy pillanatra még a fájdalmat sem érzem. Elég közel vagyok a célomhoz. Mindkettőhöz, hiszen készül a tetoválásom és úgy tűnik Jesse is rááll a dologra, hogy kellemesen töltsük el ezt az éjszakát.
- Áu... ez nagyon... ez tényleg nagy fáj – panaszos a hangom, de nevetésbe fullad. Ő megmondta, hogy ez lesz a legkellemetlenebb, hát igaza lett, nem meglepő, nem az elsőt csinálja. Felkapom a fejem, amikor szünetet emleget.
- Aha, az úgy pont jó lesz. Rámfér a szünet – ez már kicsit kényszeredett mosoly, de kitalálok valamit, ami elvonja a figyelmem. Meg gondolom az ő figyelmét is, de bízok benne, biztosan nem fogja elcseszeni a mintát akkor sem, ha végigsimítok a mellkasomon. Aztán kicsit lejjebb is, a hasamon, szórakozottan játszok az ujjaimmal. Kicsit a felsőmet is felgyűröm, éppen csak egy keveset villantok a hasamból, miközben le se veszem róla a szemem. Alsó ajkamba harapok, nagyon akarom.
Vissza az elejére Go down
Jesse Darton

Jesse Darton


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2014. Feb. 24.

JD Tattoo szalon         Empty
TémanyitásTárgy: Re: JD Tattoo szalon    JD Tattoo szalon         Icon_minitimeCsüt. Márc. 06, 2014 3:56 am

Amíg lehet nem is szólok rá, hadd fészkelődjön, ez az ágy nem a légkényelmesebb az igaz, de a célnak megfelel, és mivel itt nem is aludni szokás, nem zavar senkit ha kicsit kényelmetlenebb mint egy kanapé. Az a lényeg hogy nekem mindenhogy a kezemre essen az, aki épp ott fekszik.
- Szerintem sem az, bár többnyire nem érdekel, én megcsinálom neki is a mintát, de ezt azért át kell gondolni szerintem, és egy olyan vonás sincs rajtam amit megbántam volna, vagy eltávolíttatnék. És ez a normális, ez a művészet egy életre szól - fejtegetem kicsit, és odapillantok amikre mutat hogy mi az első és mi a kedvenc, a kedvencet már én csináltam, az elsőt nem, de az is tisztességes munkának tűnik, bár az én munkáimban több az árnyékolás. Az én rajz stílusom kicsit darkosabb de szokták szeretni, és bárkin megismerem a saját műveim. A gyenge kis provokációt mégis felveszi én pedig elmosolyodom rá egy kicsit, kivillantva szabélyos fogsorom.
- Fájós. Van akinek nem fáj annyira, bár szerintem ez eleve bőrtípustól is függ a tiéd nagyon vékony érzékeny, fogadni mernék hogy télen nagyon száraz is... - válaszolok, ahogy szakértő mozdulatokkal haladok a mintával, a körvonallal, és törölgetem a vért, na meg a felesleges tintát ami nem kell, és néha bekrémezem, hogy magába szívja a zsírosságot is, és fényes legyen a minta hogy jól lássam... Átadom neki a vizet és beleiszok a kólámba és nem ülök vissza, egy kicsit jó most állni utána úgyis megint a mintája fölé fogok görnyedni ami nem túl egészséges, de annál kifizetődőbb, és rendszeresen járok masszásra pont emiatt. Ennyi nekem is kijár a jóból. Egy kis félmosolyra húzódik az ajkam ahogy neki is tetszik a minta a nyakamon, nekem is, éppen ezért van ott ahol lennie kell, mert ha egyszer kitalálok valamit, akkor azt többnyire meg is valósítom.
- Meg, abszolút egyedi minta, de hát meg is fizettem az árát, a nyakamnál rohadt mód fájt minden egyes szúrás... - telepszem vissza a székemre és még hagyom kicsit hadd nyugodjon meg a bőre, mielőtt tovább folytatnám az idegvégződéseinek a molesztálását a tűmmel. A visszakérdezésére csak megvonom a vállam a rám jellemző lezserséggel.
- Minden másról, ha már ennyire.... provokálsz - szólalok meg végül, csak a vak nem venné észre ezt a nyilvánvaló kihívás. Folytatom a munkát, a feketét be fogom fejezni nem sokára, és akkor megint egy kis szünet de ahogy dolgozom, mintha el akarná terelni a figyelmem kissé.
- Jól van, a feketéből már úgysincs sok, és hát jah én megmondtam hogy fájni fog - vigyorodok el, vannak akik semmiből nem tanulnak és mindegy hogy ki mit mond, hát ő is egy ilyen, és ahogy a feketét fejezem be, bekúszik a perifériás látásomba a keze ahogy a pólóját gyűrögeti.
- Adjak egy szivacslabdát hogy lekösd a kezet? Megmondtam hogy a munka az első... - pillantok rá élesen, talán kissé élesebben is mint szeretnék, de tény hogy fusztrál hogy el akarja vonni a figyelmem, és még idegesítőbb a tény, hogy el is kalandoznának a gondolataim ha hagynám őket. Ahogy végzek megint kiegyenesedek.
- Na már csak a fehér van hátra, bírd ki légyszíves, mindenféle csábító pótcselekvés nélkül, nem akarom elbaszni... - na jah megint nem valami barátságosra sikerült de senki nem mondta hogy én udvarias lennék, és saját magam idegesítem fel. Kicserélem a tintát, és kimosom a készülékből az utolsó cseppeket is, és a fehérbe mártom, hogy azt szívja magába, aztán félreteszem és iszok megint.
Vissza az elejére Go down
Damien Evans

Damien Evans


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2014. Feb. 21.

JD Tattoo szalon         Empty
TémanyitásTárgy: Re: JD Tattoo szalon    JD Tattoo szalon         Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 7:05 am

Kicsit fáj persze, de azért élvezem is, hiszen le sem veszi rólam a kezét. Ezért még azt a pár tűszúrást is kibírom, meg persze az sem elhanyagolható, hogy újabb minta lesz rajtam. Már régóta meg akartam valósítani és már csak pár szúrás választ el tőle. Meg persze a fájdalom, de úgyis elfelejtem vagy legalábbis erősebb a vágy és újra jövök. Mindig kitalálok valami újat és aztán meg is valósítom.
- Tényleg nagyon értesz hozzá. Elég macerás karban tartani a bőrömet, mindig száraz, még nyáron is... Azért erre még nem vetemedtem – intek a fejemmel vigyorogva a vazelin felé. Az még elég jó szolgálatot tehet ma vagy ki tudja, akár máshol is kiköthetünk és amúgy is, akkor is kell nekem, ha nem elég csúszós a helyzet. Egy kis fájdalom elfér az élvezet mellett, ha róla van szó.
- Nem is tudom, a nyakamon még nem gondolkodtam, de nagyon tetszik... csak szerintem nem bírnám ki. Meg hát neked már van és ez olyan egyedi... Nem akarlak leutánozni – közben a plafont bámulom, néha meg ránézek, de csak néha, különben nem tudnám visszafogni magam. Még várni kell, tudom jól, hiszen elvileg a tetkó miatt jöttem, akkor legyen is kész, utána még elég sok időnk van. Feltéve, hogy tényleg akar és nem csak azért mondta, hogy elterelje a figyelmem, aztán egy kifogással kirakjon az ajtón és kész. Hát talán nem. Talán tényleg akar.
- Minden más? Ez elég tág, nem gondolod? Különben is, én aztán nem provokálok... Tudod mennyire nem bírom... Csak a figyelmem akarom elterelni. És... jesszus, vérzek – ahogy odapillantok, kicsit felemelem a fejem, de egyből vissza is ejtem. Nem szeretem a vért, nem szeretek semmi ilyet, akár egy csepptől is kivagyok, Jesse meg olyan nyugodtan törölgeti, mintha teljesen normális dolog lenne. Persze ő gyakran lát ilyesmit, meg nem belőle jön, szóval érthető, hogy nyugodt. A viselkedése viszont nem tetszik, nem tudom hova tenni, hogy most mit is akar valójában.
- A kezem? Nem kössz, ha annyira zavar, majd az ágy szélébe kapaszkodok vagy nem tudom... De neked nem a tetoválásromra kellene figyelned? – piszkálok én is vissza kicsit. Nehéz ügy lesz megszerezni magamnak, kicsit mintha ideges lenne. Nem tudom eldönteni, hogy miért, talán tényleg csak zavarja, ha félbehagy egy munkát. Igaza van, jobb ezen túllenni, egy ideig megint nem akarok szúrásokat érezni és ha most abbahagyja, akkor holnap folytatni kellene. Inkább akkor csináljuk most, addig még kibírom. Aztán közli, mennyi van még és egy újabb kijelentésre megint felkapom a fejem.
- Csábító? Nem tudom miről beszélsz... Az nem az én bajom, hogy egy egyszerű mozdulatot csábításnak veszel – vonom meg a vállam, de a szám szélén apró kis mosoly jelenik meg. Szóval érti a célzást.
- Nem is gondoltam, hogy ennyire bejövök neked, hogy el tudnád baszni. Azt hittem semmi nem tud kizökkenteni a munkából. Legalábbis eddig úgy tűnt. Azért beszélni szabad közben? – felkönyökölök és csak nézem, talán kissé zavaróan, de nem érdekel, tetszik nekem így munka közben is. Olyan jól néz ki, ahogy így koncentrál. Kimondottan szexi így is.
- Akkor mesélj, egészen pontosan mit szeretnél ma este Jesse? – kérdezek rá és most a hajammal kezdek szórakozni.
Vissza az elejére Go down
Jesse Darton

Jesse Darton


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2014. Feb. 24.

JD Tattoo szalon         Empty
TémanyitásTárgy: Re: JD Tattoo szalon    JD Tattoo szalon         Icon_minitimeSzer. Május 28, 2014 9:00 am

Alapvetően minden tetoválás fáj, csak a mértéke függ attól hogy hová akarja az ember tetetni, van ahol jobban ahol a bőr puhább, érzékenyebb és van ahol kevésbé ahol nincs benne annyi ideg végződés. Egy hát sokkal kevésbé fáj mint egy comb vagy vádli. Kinek mi, nekem a nyakon mondjuk veszettül fájt, de megérte. Ennél jobban nehezen prezentálhatná bármi is hogy mi a szakmám, amiben jó vagyok. És nehezen találhatnék ennél nagyobb kihívást ami azt illeti. Vagyis csak nehezen, mert biztos tudnék még hová kitalálni valami mintát amit egy kedves barát kollega meg is valósít nekem.
- Ez a szakmám, több éve csinálom és nem hiszem hogy tudnának még nekem újat mutatni, bár semmi nincs kizárva ugye - mosolyodom el halványan és kiszélesedik a mosolyom ahogy a vazelin felé int, hát az használható ugye másra is, és nem vagyok benne biztos hogy ma nem kerül oda a sor hogy használjuk is másra. Bár amúgy ki tudja.
- Mondjuk neked nem tanácsolnám de ha mindenképpen ragaszkodsz hozzá akkor lehetne róla szó csak az azét... tényleg fájna, még ennél is jobban. Egyedi, de másnak is van a nyakán, és amíg nem ezek a minták addig nem számít koppintásnak - teszem hozzá és folytatom a munkát a berregő kis masinámmal, aminek imádom a hangját. Törölgetem a vérét és a felesleges vagy éppen félre cseppenő tintát, ami nem kell, a minta tisztán ég a szemeim előtt és nem sokára ott is lesz a combján, azon a szexi... na jó nem. Vagyis de igen az de nem gondolhatok erre, főleg most nem mert még dolgozok rajta és ez így van jól, a munka az első. Mindig.
- Én arra is figyelek, de mivel a perifériás látásomba kerül a kezed is, elvonja a figyelmem és nem akarok rossz munkát kiadni a kezeim közül, ami szerintem érthető nem? - pillantok fel husky szürke szemeimmel, és igyekszem lélekbehatolóan gonoszan nézni, hogy kicsit visszavegyen magából, mert amúgy... amúgy szívesen elvinném egy körre, hiába a kedvenc kliensem. Attól még jó pasi és van benne valami pofátlanul szexi még így is, hogy rózsaszín.
- Nem persze, nyilván nem vagyok teljesen hülye hogy ne vegyem észre a teljesen nyilvánvalót. De megmondtam. Ha kész vagyunk, visszatérünk a kérdésre, nem veszett ügy - teszem hozzá és miután ittam, kegyetlenül megint nekiesek, bepöccintem a készüléket és a fehéret viszem be lassan, ez fájdalamsabb kicsit, hiszen ezt mélyebbre kell szúrni de remélem kibírja, nem kell sok színanyag szerencsére, a legtöbb a fekete és annak árnyalatai. A fehér csak korrekciós szín.
- Sosem volt róla szó hogy bejönnél-e nekem, de most már egyértelműen tudod. Beszélni szabad persze... - engedélyezem és nem jövök zavarba, nem könnyű zavarba hozni, bár nem lehetetlen az is igaz. Koncentrálok, és negyed órával később leteszem a tűt.
- Na befejeztem. Krém és fólia és már meg is van minden - teszem hozzá és keresek krémet, bekenem vele jó alaposan és körbetekerem fóliával, aztán térek vissza a kérdésére.
- Nos nem tudom. Neked nyilván volt valamiféle terved mikor idejöttél a tetováltatáson túl, mi volt az? - kérdezek rá, és lehúzom a gumikesztyűt, és a szemetesbe dobom, az összes többi szeméttel együtt. Szürkés szemeim vissza-vissza térnek Damien alakjára. Visszaülök a kis székre, és úgy figyelem, ajkaimra lassú mosoly kúszik. A munkának vége...
Vissza az elejére Go down
Damien Evans

Damien Evans


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2014. Feb. 21.

JD Tattoo szalon         Empty
TémanyitásTárgy: Re: JD Tattoo szalon    JD Tattoo szalon         Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 11:44 pm

Kissé sértődött arcot vágva fogom be a szám. Illetve csak egészen rövid időre fogom be, mert nekem az nem megy. Szeretek beszélni, a csendet viszont legkevésbé sem szeretem. Esetleg egy fárasztó menet után egymás karjaiban pihenve, de ott még nem tartunk.
- Aha, érthető – válaszolok továbbra is sértődötten, de azért nem viszem túlzásba. Amúgy sem tudom sokáig megjátszani magam, mert megint működésbe lép a készülék, hogy szétszúrkálja a combom. Az eredményért megéri, de ezt az érzést nagyon utálom. Némileg enyhíti a fájdalmat a tény, hogy Jesse teszi mindezt velem. Meg persze a minta, hiszen túl azon, hogy a tetováló bejön nekem, nem ez volt az ok, amiért idejöttem. Ha kell, megszerzem magamnak, azért nem kell tetováltatnom. Egyszerűen csak összekötöm a kellemest a hasznossal. Kimondottan jó ez így, főleg, ha betartja a szavát és a szúrkálódás után tényleg valami kellemesebbel folytatjuk. Az is lehet, hogy csak így akart leállítani. Hamarosan kiderül, ugyanis amint odapillantok látom, hogy már tényleg nincs sok vissza a mintából, mindjárt kész, mindjárt belevethetjük magunkat a folytatásba.
- Annyira nem egyértelmű, de mondjuk úgy, hogy megpróbálok a szavaid mögé látni. Azok meg azt súgják, hogy alig várod, hogy végre ne a tetováló készüléked legyen a kezedben – mosolyodok el kissé gonoszan, tudom, hogy nem szép dolog amit művelek, hiszen neki a munkájára kell figyelnie. Ez mindkettőnk érdeke, én sem szeretnék elrontott mintát magamon, bár pont ezért járok hozzá, hogy ilyen ne forduljon elő. Ő ehhez profi, még akkor is, ha nem hagyom békén és folyamatosan beszélek. Felszisszenek, nem bírom, tényleg ott tartok már, hogy szólok, tartsunk még egy kis szünetet. Bármennyire várom, ami utána következik, akkor sem bírom tovább. Nem is tudom mit várok. Valamit, amiről nem tudom mi, de elvileg jó lesz. Pont ekkor hagyja abba, éppen időben. Felsóhajtok, végre, ez fájt. Még az is, ahogy bekeni, de már lényegesen jobb, mint az a rész, amikor a tűvel esett nekem. Azt is tudom, hogy még pár napig nem lesz kellemes, de ha minden igaz, hamarosan kapok tőle egy kis fájdalomcsillapítót. Nem gyógyszer formájában, de az biztos, hogy ez lesz a legjobb gyógyszer. Lustán heverészek, figyelem, ahogy kidob mindent, ami felesleges, majd leül, ugyanoda, ahol eddig volt.
- Tervem? Nekem? Hát persze, a tetoválás… Minden más csak extra. De különben is, előbb beszéljük meg a piszkos anyagiakat. Mennyi volt? Vagy természetben fizessek? – pillantok előbb a mintára, majd egyenesen Jesse szemeibe. Felvonom a szemöldököm, kihívóan nézek végig rajta. Felülök, egészen a tetováló szék szélére csúszok úgy, hogy vele szemben legyek. Kicsit sem visszafogottan nyitom szét a combjaimat és végigsimítok azon, amelyiket nem takarja fólia.
- Engem az is érdekelne, hogy neked mi a terved. Áruld el mihez lenne kedved egy fárasztó nap után – mosolygok rá. Lerúgom a cipőimet, egyik lábam a combjára teszem és végigsimítok rajta. Lassan, nem sietem el, kiélvezem, hogy érinthetem. Pont az ágyéka előtt állok meg.
- Munka után szórakozni kell… Talán enni szeretnél? Vagy meginni valamit? Esetleg biliárdozni? Én bármiben benne vagyok – játszadozok vele.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





JD Tattoo szalon         Empty
TémanyitásTárgy: Re: JD Tattoo szalon    JD Tattoo szalon         Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
JD Tattoo szalon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Talent School :: Jatéktér-Norfolk :: Belváros-
Ugrás: