Talent School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Talent School

Tehetségek iskolája
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
Legutóbbi témák
» Társalgó
Blue Hell                    Icon_minitimeSzomb. Márc. 28, 2015 10:15 am by Kayden Cromwell

» Szűk sikátor
Blue Hell                    Icon_minitimeHétf. Jan. 19, 2015 9:17 pm by Brandon Glenn

» Devil and Night's Club
Blue Hell                    Icon_minitimePént. Dec. 19, 2014 1:55 am by Brandon Glenn

» Kieran Lacross lakása
Blue Hell                    Icon_minitimePént. Nov. 07, 2014 8:56 am by Nathan Brightmore

» Étterem
Blue Hell                    Icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 10:47 am by Nyssa Garini

» Blue Hell
Blue Hell                    Icon_minitimePént. Okt. 03, 2014 6:48 am by Daniel Calderon

» Dorian szobája
Blue Hell                    Icon_minitimeKedd Szept. 30, 2014 9:39 pm by Jay Wrighton

» JD Tattoo szalon
Blue Hell                    Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 11:44 pm by Damien Evans

» Jövő 50 árnyalata
Blue Hell                    Icon_minitimeSzomb. Aug. 16, 2014 9:25 pm by Vendég

Top posters
Admin
Blue Hell                    I_vote_lcapBlue Hell                    I_voting_barBlue Hell                    I_vote_rcap 
Brandon Glenn
Blue Hell                    I_vote_lcapBlue Hell                    I_voting_barBlue Hell                    I_vote_rcap 
Damon Glenn
Blue Hell                    I_vote_lcapBlue Hell                    I_voting_barBlue Hell                    I_vote_rcap 
Nathan Brightmore
Blue Hell                    I_vote_lcapBlue Hell                    I_voting_barBlue Hell                    I_vote_rcap 
Dorian Albright
Blue Hell                    I_vote_lcapBlue Hell                    I_voting_barBlue Hell                    I_vote_rcap 
Kieran Lacross
Blue Hell                    I_vote_lcapBlue Hell                    I_voting_barBlue Hell                    I_vote_rcap 
Sylen Raimar
Blue Hell                    I_vote_lcapBlue Hell                    I_voting_barBlue Hell                    I_vote_rcap 
Samantha Parker
Blue Hell                    I_vote_lcapBlue Hell                    I_voting_barBlue Hell                    I_vote_rcap 
Daniel Calderon
Blue Hell                    I_vote_lcapBlue Hell                    I_voting_barBlue Hell                    I_vote_rcap 
Damien Evans
Blue Hell                    I_vote_lcapBlue Hell                    I_voting_barBlue Hell                    I_vote_rcap 
Top posting users this month
No user

 

 Blue Hell

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2014. Feb. 14.

Blue Hell                    Empty
TémanyitásTárgy: Blue Hell    Blue Hell                    Icon_minitimeHétf. Feb. 24, 2014 6:36 am

Kék Pokol nevű szórakozó hely, koncertek, fellépések helye.
Vissza az elejére Go down
https://talentschool.hungarianforum.com
Sylen Raimar

Sylen Raimar


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Feb. 23.

Blue Hell                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blue Hell    Blue Hell                    Icon_minitimeHétf. Feb. 24, 2014 7:06 am

Újabb nap, újabb nyomorult felkelés istenverte korán, még jóval tíz óra előtt, mégis ki akarna ilyenkor felkelni? Hát én biztosan nem, de kénytelen vagyok, nem mintha még sokáig aludhatnék ha ágyban maradok, mert a telefonom kb öt perc múlva csipogni kezd de azt még megvárom. Addig lustálkodok, és keservesen kelek fel, hogy tollászkodni kezdjek. Reggeli zuhany, hajmosás, tollászkodás mindez másfél órában. Az egyedül lakás előnyei hogy senki nem baszogat hogy mennyit időzök a saját fürdőszobámban, és mennyi kencét kenek a hajamra, hogy olyan fekete legyen mint a korom. Festett persze de ápolni kell hogy fényes is legyen, főleg mert este koncert fellépés lesz. Erre máris jobb kedvem lesz egy kicsit, és még törülközőruhában és papucsban közlekedek, felteszek egy kávét meg pirítóst a konyhába, addig előhalászom az egyik fekete köntösöm és abba bújok, és kb így telik el a nap. Köntösben, vizes hajjal szaladgálva a lakásban ide-oda.

Az este azonban közeleg és fel kell öltöznöm, harisnyát húzok fel, és térdig érő skótkockás szoknyát, meg a kedvenc alig öt centis sarkú gothos csizmámat, a hozzáilló fekete ujjatlan, mélyen dekoltált felsőmmel, amire könnyű kis bolerót veszek, és erre jön a kabátom. A megjelenésem a szolid smink és a félig feltűzött haj egészíti ki, majd a gitárom fogja még teljessé tenni hiszen ritkaság számba menően ugyan, de az ének mellett basszerozom is. Saját kocsival gurulok oda a helyszínhez a Blue Hell a hely neve, és valami eszméletlenül hangulatos kis hely, és máris az öltöző felé indulok hogy lepakoljak, és utána ihassak egy kis vörösboros kólát, mert az kell, és mire vége lesz a bulinak úgysem fog érződni a hatása, és vezethetek haza nyugodtan. Ahogy belépek a mi kis birodalmunkba egy ismeretlen ismerős alakot látok, egy szőkés hajú srácot akit eddig csak képen láttam.
- Helló. Dan, ugye? - mosolyodom el ahogy lecuccolok rendesen és felakasztom a kabátom a fogasra, hogy a boleróm látszódjon és a dekoltázsom.
Vissza az elejére Go down
Daniel Calderon

Daniel Calderon


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Feb. 23.

Blue Hell                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blue Hell    Blue Hell                    Icon_minitimeHétf. Feb. 24, 2014 8:48 am

Valahogy nem igazán akarok felkelni, főleg a tegnap esti buli után. Úgy volt, hogy a mai fellépésre próbálunk egyet a srácokkal, de aztán nem így lett. Kissé eldurvult a dolog és buli lett belőle az egyik szórakozóhelyen, valamikor hajnalban estem haza a kis lakásomba, ami nem nagy, de nekem pont megfelel és a rendetlenséget is szeretem, nekem aztán senki ne akarja megmondani, hogy mit csináljak és mit hova pakoljak. Valamikor délután ébredek, pontosabban kinyitom a szemem és már csuknám is vissza, de tudom, hogy nem tehetem. Össze kell kapnom magam. Nem mindennap kapunk olyan lehetőséget, hogy egy ilyen zenekar előtt léphetünk fel, ami országosan elismert. Ehhez képest mi még nem vagyunk ennyire híresek, de itt a lehetőség. Kiesek az ágyból és próbálom összeszedni magam. Zuhany, kávé, reggeli, ez már nagy teljesítmény tőlem, főleg ennyi idő alatt, mert meglepően hamar elkészülök, de így sincs sok időm arra, hogy felöltözzek, hiszen egész eddig törölközővel a derekamon mászkáltam a lakásban. Feldobok egy kis sminket, csak a hatás kedvéért, elég egyedi vagyok én már így is a tetoválásaimmal meg a piercingekkel, de szeretem fokozni. A ruhám egyszerű, egy farmer és bakancs, meg egy mintás póló, persze az alapszín a fekete, mást nem is nagyon szoktam, ezen kívül csak a leopárdminta jöhet, de az bármilyen mennyiségben. Felkapom a gitárom és taxival jutok el a klubba, nem érzem magam józannak a tegnapi után, meg szerintem erre bőven fogok még inni, szóval nem érdemes máshogy nekivágni ennek. Meglepő módon nem késtem el, pedig majdnem mindig én érkezek utolsónak, de most nem, csak az én bandám van itt, a másikból, akiknek az előzenekara leszünk, még senki nincs itt. Pakolászok, előveszem a gitárom, szóval elmélyülök, amikor a hátam mögött egy nőies hang szólal meg és a nevemen szólít. Megpördülök és máris szembetalálom magam a Misery énekesnőjével. Azon túl, hogy mindig elkések, pörgök, kapkodok, elég jól jellemez még az is, hogy nem nagyon tudom titkolni az érzéseimet. Így van ez most is, ahogy ezzel a dögös cicával nézek szembe.
- Hú bassza meg... hello. Te vagy Sylen igaz? Élőben még dögösebb vagy, mint a képeken – egyből benyögöm, amire gondolok, ilyen vagyok, nem szoktam gondolkodni, csak dumálni. Ezért néha megszívom, de a legtöbbször elég jól kijövök a helyzetből.
- Teljesen odavoltam, amikor megtudtam, hogy minket akarsz előzenekarnak. Miért pont ránk esett a választás? – beszélgetést kezdeményezek, mert miért ne. Akár rá is mászhatnék, de azt még a buli után is megtehetem. Előbb a meló, aztán a szórakozás.
Vissza az elejére Go down
Sylen Raimar

Sylen Raimar


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Feb. 23.

Blue Hell                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blue Hell    Blue Hell                    Icon_minitimeHétf. Feb. 24, 2014 9:09 am

Figyelem ahogy a bent lévő férfi pakolászik, serényen, hiszen már nem sok van az ő kezdésükig, és az én bandámból még senki sincs erre, de mindenki az utolsó előtti pillanatban jelenik meg majd, ismerem őket. Nem igazán hat meg amíg ideérnek időben, és nem késnek el, én viszont szeretek mindig korábban érkezni és az előzenekarokra is mindig kíváncsi vagyok, ha már mi előttünk játszanak, akkor tartozunk nekik annyival, hogy meghallgatjuk őket. Legalábbis én ezt vallom. És a mai döntésem is jónak bizonyult hiszen akit idebent találok, meglehetősen vonzó jelenség a maga nemében. Anyám nyilván szívrohamot kapna tőle, de nekem tetszik a stílusa és ahogy... ahogy őszintén belevág a kellős közepébe a dolgoknak, nem is bírom ki szó nélkül.
- Igen, személyesen én vagyok. Héé, azért ne túlozzunk, én is csak egy nő vagyok a sokból - kuncog fel, és kipakolja a szépséges gitárját a kígyóbőr mintás BC rich négyhúrost, ami még nem a fecskefarkú hanem a rendes szériás darab egyik remeke. Szeretettel simítja végig a hangszert, ahogy a tok mellé támasztja, és még időben elkapja a kieső hangoló készüléket, és visszatuszkolja a tokba hogy ne hagyja el. Már csak pengetőt kéne találnia.
- Hm, igazából nem is tudom. Közösen döntöttük el hogy ki lesz a hat jelentkező közül, és Mason ismert már titeket és azt mondta jók vagytok, és megszavaztuk hogy akkor legyen a ti bandátok - válaszolok a valóságnak megfelelően, mert közös döntés volt, és Mason ismerte őket, engem meg a képek érdekeltek jobban és tetszett a merészség amit képviselnek, remélem a zenéjükben sem kell csalódnom majd.
- Tulajdonképpen mikor is kezdtek ti? Nem tíz perc múlva? - mosolyodom el, mert ahhoz képest hogy mindjárt színpadra áll, és még itt tököl, elég nyugodtnak tűnik, vagy már nem is lámpalázas? Ki tudja, de tetszik a megjelenése. Remélem értelem is szorul bele, na meg technika is, de ezt mindjárt meg fogom tudni ha zenélni kezd.
- Nohát egy Epiphone... de rég nem láttam már ezt a márkát - pillantok a gitárjára, igazán szép darab.
Vissza az elejére Go down
Daniel Calderon

Daniel Calderon


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Feb. 23.

Blue Hell                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blue Hell    Blue Hell                    Icon_minitimeKedd Feb. 25, 2014 8:47 am

Feljebb vannak, mint mi, nem csak a hírnévben meg a toplistán, de úgy felszerelés szempontjából is. Mindegy, valahol el kell kezdeni és nekem is van gitárom, nem is akármilyen, meg elég sokat jelent nekem, megdolgoztam azért a pénzért, amit erre költöttem. Persze Sylen gitárja is... hát szép darab, de nem vagyok az a lelkendezős fajta. Megnézem magamnak és ennyi. Viszont a csaj... őt már nem hagyom szó nélkül.
- Egy nő a sokból? Hát biztosan nem. Hány nőt ismersz, aki rockzenekar frontembere? Na ugye... Szóval... – meghajolok előtte színpadiasan, de persze elnevetem magam. Eldöntöttem, kell nekem. Nem, véletlenül sem érdekből, nem várok tőle semmit, csak egy jó éjszakát. Keményen megdolgozok mindenért, nem általa akarok híresebb lenni, inkább csak meg akarom ismerni. Jó közelről. Elnézem, ahogy pakolgat, jó csaj, jobb, mint a képeken és a segge is nagyon formás. Késztetést érzek, hogy belemarkoljak. Majd ennek is eljön az ideje. Pakolgatok, lassan kezdődik a buli, szóval össze kéne kapnom magam, de van jobb dolgom is, így a fél szemem mindig a csajon van. Még egy kérdést is felteszek, amire nem azt a választ kapom, amit hallani akarok. Fogalma sincs miért minket választottak? Ezekszerint nincs annyira képben, de nézzük a jó oldalát, legalább le tudom ma nyűgözni.
- Szóval ismeretlenül szavaztál bizalmat. Kössz, mindjárt bebizonyítom, hogy jól választottál – kacsintok rá, közben kipakolok a táskámból, mert persze az alján van a felsőm, amit fel akarok venni. Ledobom a másikat és éppen csak annyi ideig vagyok félmeztelen, hogy csorgathassa kicsit a nyálát rám, aztán már öltözök is. Felkapom a gitárom, ekkor talál be egy jó kérdés.
- Szerintem már tíz perc sincs, miért? Izgulnom kellene, idegesen rohangálni vagy vadul hangolni? Attól, mert nem vagyok világsztár, tapasztalatom már bőven van. Hidd el, csak felmegyek és letolom a bulit, nem lesz gáz – vonom meg a vállam és előhalászok egy pengetőt, meg még egyet, kell a pót. Szélesen elvigyorodok, amikor szóba kerül a gitárom.
- Látom nem csak dísz a te kezedben sem a gitár, értesz is hozzá. Valóban Epi, az én drágám. Eléggé ragaszkodom hozzá... – végigsimítok a hangszeren, pont akkor, amikor szólnak a többiek, hogy kezdünk.
- A munka az első, de el ne szökj, még nem végeztünk – nevetek fel és már elindulnék a színpad felé, de megtorpanok, visszarohanok hozzá és lekapom, a következő pillanatban meg már belekezdek az első számba a színpadon.
Vissza az elejére Go down
Sylen Raimar

Sylen Raimar


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Feb. 23.

Blue Hell                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blue Hell    Blue Hell                    Icon_minitimeKedd Feb. 25, 2014 10:05 am

Kicsit előrébb járunk karrierben mint ők, de emiatt nem szabad lebecsülni őket, fiatalok és tehetségesek, mindig van feljebb út, és mindig jön egy másik, aki jobb lesz, ez már csak ilyen. Nem elég jónak lenni, jónak maradni is kell, ha nem akarunk visszahullani a feledésbe és nem is fogunk, azt egyszerűen nem engedem meg. Ez az én bandám, az én szavam a törvény ebben nagyon akaratos vagyok, és nehezen engedek bármiben is. Ez az én bizniszem leginkább.
- Miért, attól hogy egy rockzenekar frontembere vagyok, még én is csak egy nő vagyok, és sokan el sem hiszik hogy mit csinálok ilyenkor - kuncogok, hiszen anyámék számára is sokáig rejtély volt, hogy tudok én három hímmel együtt megmaradni, és még többet, mikor ilyen közös fellépések vannak, de ahogy a karrierem felfelé indult, ők is belátták hogy jó ez, és ha élvezem, akkor hadd csináljam csak. Kuncogok a meghajlására, és színpadiasan pukedlizek egyet felé, aztán hagyom pakolni és közben fél szemmel figyelem ahogy engem figyel, szinte érzem a tekintetét magamon de nem bánom, nem játszom meg magam, azt láthatja, amit mindig mindenki szokott. Bár akkor ábrándulna ki ha látna engem kora reggeli állapotomban kómás fejjel, amikor azt sem tudom fiú vagyok-e vagy lány.
- Nos igen többnyire. Bár azért le lettetek csekkolva, de végül is mindenkinek jár az a bizonyos esély. Bizonyítsd be hogy jól választottunk - mosolyodom el, hiszen remélem nem tévedtünk, se kicsit se nagyot abban hogy őket választottuk, és ez a fiú tetszik is nekem. Szimpátiát érzek, már csak azért is mert basszeros. Az mindig a nehéz része a dolgoknak. Hat húron könnyű eljátszani bármit, de mindezt néggyel megoldani, már tudás. Jól megnézem magamnak ahogy fémeztelenkedik, de sajnos túl gyorsan veszi fel a pólóját megint. Kár...
- Hát nem az hogy izgulnod kellene, de eddig minden előzenekarunk meg volt mérgezve ilyenkor és alig lehetett velük bírni kezdés előtt... Hát tedd is meg ne csak mondd kedves Dan - mosolygok rá szélesen, bizonyára jó lesz, és figyelem ahogy pengetőt vadászik magának, az nekem is mindig híján van, de legrosszabb esetben majd ellopom az övét, úgyis utánuk jövünk mi, a nagy számok... Bár nem tartom magam különösebben egoistának vagy lekezelőnek.
- Nem bizony, bár az enyém mint látod BC Rich, az valahogy jobban kézre esik nekem - simítom meg az említett gyönyörűséget, ez amolyan szemem fénye szinten van, senki rá sem teheti a mancsát rajtam kívül. Még apám sem. El is hangolná már csak azzal is hogy ránézne, az biztos, azt meg nem kockáztatom meg. Beszól valaki hogy kezdés van és ez bizony Dan-ek szól, és elindul a színpad felé de visszafordul, és még mielőtt bármit is tehetnék visszaszalad és egyszerűen lekap. Hát pofám leszakad, micsoda pofátlanság.... Hm, szexi pofátlanság de akkor is. Halk kuncogással jutalmazom, a műveletét, legyűrve a késztetést hogy felpofozzam, de ezt még vissza fogja kapni....
- Nem bizony... ezt még befejezzük... - pillantok szórakozottan utána.
Vissza az elejére Go down
Daniel Calderon

Daniel Calderon


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Feb. 23.

Blue Hell                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blue Hell    Blue Hell                    Icon_minitimeHétf. Márc. 03, 2014 10:30 am

Kicsit bejön nekem. Jó, nem kicsit, hanem nagyon, de ezt neki nem kell tudnia. Annyit láthat rajtam, amennyit minden jó csaj, hogy megbámulom, fogalma sincs, hogy ez kicsit több, mint az, hogy bejön. Meg akarom szerezni, az, hogy mennyi időre, csak rajta múlik. Ma éjszaka az enyém lesz, a többi meg majd eldől. Ilyeneken nem izgatom magam.
- Pont azért vagy különleges, mert kevés női rocksztár van. Ez olyan pasis szakma – jegyzem meg, de nincs benne semmi, csak tényeket közlök. Engem nem zavar, ha nő van a színpadon, ők is lehetnek jók, ez csak egy tény, hogy kevesen vannak. Pont ezért olyan érdekes. Meg sokminden másért is.
- Akkor mondjuk csináljuk azt, hogy én felmegyek a színpadra, mindent beleadok, te megnézel és utána véleményt mondasz. Persze csak jót, mert végig engem fogsz nézni és képtelen leszel bármi rosszat mondani – mint egy gyerek, úgy vázolom fel a helyzetet, ami tetszene nekem, nagyon is, meg persze elnevetem magam. Nyilván nem így gondolom, jó zenésznek tartom magam, persze lehetnék még jobb, de ehhez majd hozzátesz az ő kritikája is. Tényleg érdekel a véleménye, amit azért nem sok emberről mondhatok el.
- Nem izgulok, nem ez az első fellépésünk és amúgy is... Ha izgul az ember, csak elbassza, azt meg nem akarom. Kell egy kicsi ebből és meg van oldva – ráhúzok az üvegre, ami a táskámból kerül elő, aztán leteszem az asztalra és intek, hogy igyon, ha akar. Viszont a többiek már türelmetlenek, így átöltözök és a színpad felé veszem az irányt, bár nem kapkodom el, még ráérősen beszélgetek.
- Látom, ismerem a márkákat. Nem olcsó darab, de megéri. Egyszer talán én is szerzek magamnak egyet, addig is itt van ez... Legalább annyira szeretem, mint te a tiedet – simítok végig a gitáromon, ez sem volt olcsó darab, bár szeretnék már egy másikat is, de nem tehetem meg. Nekem ez teljesen jó. Megint rámszólnak, hogy menjek, de még mielőtt megtenném, visszalépek egy csókra. Akár pofont is kaphatnék, mégsem teszi meg. Kissé meglep, de így aztán anélkül mehetek a színpadra, hogy égne a pofám a pofonjától. Nem kérdés, kellemesebb így. Tekintetemmel végig őt keresem a tömegben, illetve az emberek között, mert azért akkora tömeg nincs, de érezhető, hogy ki lesz a főzenekar, máris többen vannak, mint eddig bármelyik bulinkon. Amint találkozik a tekintetünk rákacsintok. Nem egyszer küldök felé félreérthető jeleket, mozdulatokat. Elég hosszú a buli a szokásoshoz képest, de nem bánom. Kissé fáradtan jövök le a színpadról és remélem, hogy ott találom Sylent. Mindenesetre akár ott van, akár nem, nekem szükségem van egy kis hangulatfokozásra. Tovább megmarad a buli hatása, ha egy kis fehér port felszippantok. Különben is, a lány folytatást ígért. Ahhoz meg formában kell lennem, minden értelemben. Az after ma olyan lesz, amilyennek szeretem. Izgalmasnak és élvezetesnek.
Vissza az elejére Go down
Sylen Raimar

Sylen Raimar


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Feb. 23.

Blue Hell                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blue Hell    Blue Hell                    Icon_minitimeKedd Márc. 04, 2014 12:26 am

Nem egyszer téved rá vissza a pillantásom, hiszen tetszik nekem a stílusa, meg a kinézete azt tudom mi mindent takar még ez a külső de ki fogom deríteni ebben biztos vagyok. Mert szeretem megkapni amit akarok, és amit kinéztem és ő jelenleg egy ilyen dolog az életemben.
- Az mondjuk igaz hogy pasis szakma, és ez benne a kihívás nekem is, hogy meg tudom-e csinálni, ki tudok-e törni a sztereotípiák mögül - mosolyodok el könnyeden, mert ez azért érzékeny téma nekem, hiszen nem volt ez mindig ilyen egyszerű, és gyakorlatilag majdnem végig lenéztek amiatt, amit a legjobban szeretek csinálni, és amiben a legjobb is vagyok. Elhessentem ezt a gondolatot, ahogy újra megszólal, tetszik a hangja is, ahogy beszél. Kicsit kölykösnek tűnik, de tuti elmúlt már jóval húsz.
- Hm, csak téged nézzelek végig? A végén még zavarba jönnél a pillantásomtól, és elrontanád a ritmust... Viszont azt megígérem hogy kíméletlen kritikával foglak várni, jó lesz? - mosolyodom el, ahogy lelkesen tesz-vesz még mindig és végül már csak rá kell várni a színpadon. Gondolom minden bandában van ilyen tag aki késik, vagy sokat tollászkodik, vagy akármi más, itt úgy érzem az a valaki Dan, nálunk meg többnyire David az, aki képes órák hosszat tollászkodni, akkor sem tudnék két órát a tükör előtt tölteni ha a hajam szálait kezdeném megszámolni...
- Nos, valóban igaz az izgulás nem segít a dolgokon, én sem izgulok, na jó egy kicsit talán igen, de az meg csak felspanol - mosolyodom el, és nevetek ahogy beleiszik a piába, jellemzően pasi... közelebb hajolok hogy megnézzem mi az, de nem iszok bele, a boroskóla az oké de tömény nem, innen még valahogy haza kell vezetnem, és így is ittam már alkoholt, igaz az meg sem kottyan de akkor is.
- Tudom hogy ismered, nem is azért mondtam. Akkor is az egyik legkedvesebb dolog nekem ez a gitár. Meg, abszolút megérte, mióta megvan még nem volt vele problémám a szokásos húr cseréken kívül - teszem hozzá, és kissé elképedve nézek utána, ahogy lekap és eltűnik. Micsoda... pofátlan merészség, de bassza meg bejön! Bár azért megnéztem volna mit reagál ha pofon vágom, kilépek az öltözőkből a tömegbe, több ismerőst köszöntök, és beszélgetek, de fél szemmel a színpadot figyelem, vagyis nem azt, hanem inkább Dant, a leopárd mintáival. Rám kacsint, érzem tudom hogy ez nekem szól, és nem valamelyik kislánynak a tömegből, és csak megemelem a poharam felé, aztán.... kiszaladok a helységből, ahogy csörög a telefonom, és fel kell vennem, de itt bent esélytelen hogy hallanám. Telefonálok, és zaklatottan jövök vissza, beszaladok az öltözőbe, és közlöm hogy Gordon balesetezett és a balesetin van kartöréssel, és nekünk nincs meg a másik, a ritmusgitárosunk. Meg fogunk halni nélküle, és az öltözőben ezen beszélgetünk mikor a srácok visszatérnek és Danre pillantok, és még mielőtt felszívná a fehér port elhúzom előle.
- Tudsz nekünk segíteni? Ismered a számaink basszer részét? - kérdezem tőle, és nem adom vissza neki a porocskát, inkább csak visszarendezem a kis tasakba, ne vesszen kárba, nem érdekel ha drogozik, de most segítsen. Kérlek, kérlek mondd hogy ismeri... És mondd hogy hajlandó segíteni, kétségbeesett szemekkel nézek rá. Ez most élet-halál kérdése.
Vissza az elejére Go down
Daniel Calderon

Daniel Calderon


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Feb. 23.

Blue Hell                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blue Hell    Blue Hell                    Icon_minitimeKedd Márc. 04, 2014 10:26 am

Azt hiszem bármeddig képes lennék beszélgetni vele, ami nagy szó, mert általában szeretek hamar a lényegre térni. Azt meg nem kell részleteznem, hogy mi is a lényeg. Viszont tetszik a hangja, meg az is, amit mond, szóval ez most így jó, később is ráérünk még ennél is jobban megismerkedni egymással.
- Nézhetsz végig, nem fogok zavarba jönni. Az egyáltalán mit jelent? – viccelem el a dolgot, bár tényleg igaz, nagyon ritkán jövök zavarba. Nem is tudnám megmondani, mikor voltam legutóbb ilyen helyzetben. Csak álca volt a magabiztosság, de mára már a részemmé vált. Nekem így jó. Más meg nem érdekel. Mennem kell, eltűnök, hogy szórakoztassam kicsit a közönséget is, végülis én is élvezem, de más most szívesebben csinálnék. Mindig őt keresem a tömegben, párszor össze is találkozik a tekintetünk, aztán eltűnik, látom, ahogy kimegy, nem értem minek, de mindjárt megtudom, mert a buli végén járunk. Elsőként rohanok be az öltözőbe, bassza meg, kell egy kis anyag, mielőtt keményen rányomulnék a csajra. Próbálom feltűnésmentesen elintézni, de észreveszi, elhúzza előlem, én meg felhúzom magam rajta.
- Na héé hééé... Álljunk csak meg. Ez az enyém, de ha szépen kéred, megkínállak – kapnék a cucc után, de nem ugrálok annyira, nem akarom, hogy kárba vesszen, van annak jobb helye is. Ha már nem bennem, akkor a zacskóban. Most így akar leszoktatni vagy annyira kell neki is? Hogy jönnek ide a számaik?
- Most viccelsz ugye? Hogy a fenébe ne ismerném... A ti számaitokat is szoktuk játszani, ma csak azért maradtak ki, mert furán vette volna ki magát, hogy az előzenekar titeket utánoz... – mosolyodok el, bár vannak saját számaink, közel sem annyi, mint kéne, így aztán gyakran játszunk feldolgozásokat. Többek között tőlük is, bár ezt nem vallottam volna be, ha nem kérdez rá.
- De miért? Miben tudok én neked segíteni? Mégis kell a cucc? – intek a fejemmel a zacskó felé, ami még mindig nála van. A gitáromért tényleg harapok, de ez is közel áll hozzá.
- Na Sylen add azt szépen vissza. Megosztozunk rajta, de nekem az most kell – elég nagylelkű vagyok, másnak nem adnék, de neki bármikor. Elég jó lesz így egymásba gabalyodni, legalábbis már biztosra veszem a dolgot. Ha mindketten tolunk egy kis cuccot, tuti az ágyban kötünk ki. Vagy a wc-ben. Bárhol, de egymásban. Várakozásteljesen nézek rá, hogy vagy adja vissza a zacskót vagy mondja el mit szeretne. Mondjuk ahogy elnézem, mindenki ideges, kapkod. Mi van ezekkel? Nekidőlök az ajtónak és eszembe jut valami.
- A csókért kapom? Ne mondd, hogy te nem élvezted – vigyorgok rá. El akarom csábítani, ez nem is kérdés. Megszerzem, mert kell nekem.
Vissza az elejére Go down
Sylen Raimar

Sylen Raimar


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Feb. 23.

Blue Hell                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blue Hell    Blue Hell                    Icon_minitimeSzer. Márc. 05, 2014 4:08 am

Idegesen téblábolok az öltözőben, hogy most mi lesz, most mi az isten lesz, és csak félig meddig figyelem Dant, de tetszik amit látok és amit hallok, igazán jól szól a kezében az a szépség, és nem is kell csalódnom van kiállása a színpadon is. Egészen tetszik ez nekem, és a ma estén túl még muszáj lesz vele párszor összefutnom, mert önző vagyok és magamnak akarom, vagy nem is tudom, de van benne valami ami nekem kell. Már odabent várom, mikor levonulnak a színpadról, és le is rohanom, hogy rám figyeljen, de látom hogy drogozni akar, nem lepődöm meg de nem is örülök neki túlságosan, és elhalászom az orra elől a porocskát, mire persze sértetten felhorkan, de van most ennél sürgetőbb dolgunk is.
- Tudom hogy a tied vissza fogod kapni ne aggódj, nem eszem meg előled... - húzom el megint előle, még nem kapja meg előbb válaszoljon nekem, és adja az ég hogy ismerje a bassz szólókat. Amikor végre lecsillapodik kicsit az anyaga után való epekedésből, válaszol, és kissé felsóhajtok.
- Az a szitu hogy Gordon lesérült és nincs ritmusgitárosunk. A basszeros én vagyok, de a ritmus csak egy hanggal szól magasabban, azt meg tudnám csinálni de akkor basszer nincs. Ha vágod a bassz részeket, nem lenne kedved kisegíteni minket? Nagyon hálás lennék koncert után... - mosolyodom el, a végét már csak úgy mondom hogy más ne hallja rajtunk kívül, és egyben ez neki egy hatalmas ajánlat is tőlem, hogy velünk léphetne fel, de... nem tudom belemegy-e.
- Nem kell, de nem adom vissza, józanul kellessz nekem egyenlőre, ha nemet mondassz az ajánlatomra akkor kapod meg... - mosolygok és zsebre teszem, nem áll szándékomban megtartani oda fogom neki adni de remélem nem hagy minket cserben ez élet halál kérdés.
- Naaa nem. azért felpofoználak, ez fontos, kérlek... - nézek rá nagy szemekkel, próbálom meghatni, amolyan kiscica szemekkel, aminek a pasik be szoktak dőlni és remélem ebben ő sem kivétel. Van tíz percünk kezdésig kb addig meg kellene oldani ezt a helyzetet, és nem akarom lefújni a bulit.
Vissza az elejére Go down
Daniel Calderon

Daniel Calderon


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Feb. 23.

Blue Hell                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blue Hell    Blue Hell                    Icon_minitimeCsüt. Márc. 06, 2014 10:18 am

Azt még szó nélkül tűrném, ha neki is kellene egy kicsi. Szolgálja csak ki magát, nem gond, de az, hogy az egészet lenyúlja, hát mégiscsak pofátlanság. Annyira nem is figyelek rá, pedig látom, hogy valami nem az igazi, de engem a cucc érdekel, adja vissza, aztán beszélhetünk minden másról. Már kapnék utána, de kihúzza a kezeim közül. Hát ilyen nincs. Már drogozni sem hagyják az embert. Lassan jut csak el a tudatomig, hogy miről beszél.
- Hát azt rögtön gondoltam, hogy nem eszed meg, mivel fel kell szívni... – sóhajtok fel. Nem igaz, hogy egy nőtől nem tudom visszaszerezni a poromat. Nekem az kell. Amikor végre valamennyire túlteszem magam a poron és figyelek is arra, amit mond, egy pillanatig nagy szemekkel bámulok rá.
- Mit mondtál? Úgy érted... Várj, ezt most mégegyszer – nem vagyok benne biztos, hogy jól értettem. Még nem is szívtam. Máris képzelődök. Csak az lehet, hiszen mégis, hogy lehetne ekkora szerencsém? Jó, ez azért elég rossz dolog meg minden, de nem nekem. Nekem hatalmas lehetőség és azt hiszem vissza nem térő alkalom. Nem szoktam izgulni, de ez most meg is dől. Azt hiszem még a lábam is remeg, próbálom titkolni, de idegesen a hajamba túrok, ez beszédes mozdulat.
- Nekem kellene veletek egy színpadra állni és eljátszani a ti számaitokat? Annak a sok embernek...? – mutogatok kifelé, a tömeg felé, mert már a mi bulinkon sem voltak kevesen, nyilván nem feltétlen miattunk, hanem miattuk, de azóta csak többen lettek. Nagyon sokan várják, hogy a kedvencük fellépjen és fogalmuk sincs, hogy mekkora meglepetésben lesz részük. Az biztos, hogy nálam jobban senki nem fog meglepődni.
- Ez... ez óriási bassza meg – nevetek fel. Tudom, nem helyénvaló, de akkor is. Erre vártam már mióta, erre tessék. Az ölembe hullik. Hát rámfért már végre.
- Mármint bocs, nem örülök, hogy lesérült, de azért... hát na, erre nem fogok nemet mondani. Hát hülye vagyok én? – vigyorgok egyre szélesebben, a végén már szinte kiabálok, elvégre zaj van és túl kell kiabálni. Meg legalább kiadom magamból a dolgot, nagyon tetszik a helyzet.
- Hú a kurva életbe, ez jobban felpörget, mint az a cucc – intek a fejemmel a drog felé, amit szépen lenyúlt, ezért összeszűkült szemekkel nézek rá.
- Azért kíváncsi vagyok rá, mit kapok érte a buli után. Ez azért nem kis feladat, szóval addig találd ki – fogom szaván, kicsit sem veszek vissza, pofátlanul közlöm vele, hogy ő hozta fel, akkor tartsa is be. Erre sem mondok nemet, ez is egy kihagyhatatlan ajánlat.
- A buli után kérem vissza a cuccot. Kapsz belőle, de kérem vissza. Most megy egy listát, gyorsan... Nem a színpadon akarom megtudni, melyik számokat toljuk ma – vigyorgok, pörgök, kapkodok és kivillantom az összes fogam. Ezt nem hiszem el, micsoda buli lesz ez. Ha megkapom a papírt, leülök, de nem oda, ahova kellene, hanem az asztalra és iszok egy kortyot, de nem a piámból, nem kell alkohol. Igaza van Sylennek, ehhez józannak kell lennem.
- Menni fog. Tényleg... Mindet vágom, kivéve... ezt – mutatok rá az egyikre. Ismerem a dalt, de nem tudnám eljátszani a basszusgitáron.
- Ez nem fog menni, ismerem, de nem merem bevállalni. Kihúzzuk vagy tolunk helyette mást? – vetem fel, máris belepofázok, mintha benne lennék a bandába. Nem csinálom direkt, ha egyszer nem tudom, akkor nem, ez meg jó ötletnek tűnt, hogy akkor húzzuk ki vagy cseréljük le és megmarad a koncertidő.
- Ez de kurva jó lesz... Veled egy színpadon – felugrok az asztalról és Sylen nyakába vetem magam. A változatosság kedvéért most nem kapom le. A nyakát célzom meg inkább, egészen érzékien.
Vissza az elejére Go down
Sylen Raimar

Sylen Raimar


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Feb. 23.

Blue Hell                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blue Hell    Blue Hell                    Icon_minitimePént. Márc. 07, 2014 8:08 am

Összehúzom kissé a szemeim, nem tetszik az a tekintet amivel a is poros tasak után néz, mintha nagyon is függne tőle, de remélem hogy ezt megcáfolja, mármint nem igazán szeretném ha így be lenne állva főleg mert elég nagy a gáz és kell a segítsége.
- Nem érdekel a cuccod és nem akarom se megenni se felszívni se semmit se csinálni vele, de most figyelj rám, és felejtsd el egy kicsit.... - legyintek türelmetlenül ahogy kezd fogyni a türelmem és az idő is a színpadra állásig, és nem a hangom miatt vagyok ideges, hanem amiatt hogy kurvára nincs gitárosunk még mindig, de remélem, hogy kisegítene, és hogy a közönség is megértő lesz velünk szemben hogy baleset áll fent, és értékelni fogja az erőfeszítést hogy nem mondjuk le, hanem megpróbáljuk letolni így rendetlen felállásban is. Dannel. Remélem.
- Igen, jól hallottad, ki kellene segítened minket, mert nincs basszerosunk és be kéne ugranod a helyemre ami azt illeti - ismétlem meg kis mosollyal és már az arcán látom hogy benne van, mire nem kis megkönnyebbülés lesz úrrá rajtam. Nem lenne rossz nagyon nem, és neki is lehetőség lenne ami lassan le is esik neki, és elmosolyodom.
- Remek, örülök hogy segítessz nekünk, de tényleg ha nem segítenél akkor most le kéne mondani az egész estét... - sóhajtok, és  csak mosolygok, most már megint és megértem a hirtelen jött indulatát, vagyis izgalmát mert már korántsem olyan nyugodt mint volt, és szexi ahogy zavarban van és pörög. És valahogy nagyon is vonzónak látom megint, és máris szólok a zenekaromnak hogy no para megvan a beugró. Persze Masonnak vannak aggályai de nincs más választásunk, mint megbízni a hirtelen jött ötletemben. Ami elég meredek be kell vallanom, de... megérzés, nevezhetjük éppen női megérzésnek is a dolgot. Be kell hogy váljon egyszerűen nem lehet máshogy.
- Mondtam hogy nem lesz baj ha elteszem - mosolyodom el, és össze szedem a cuccomat, lassan mennünk kell. Márpedig izgulok egy kicsit én is.
- Hát meg fogja érni azt hiszem, de majd eldöntöd magad, és ne aggódj vissza fogom adni addig semmi baja nem lesz nálam - mosolyodom el, és iszok pár kortyot a vizemből, most már csak azt, és várom hogy a fiúk behangoljanak, és Dant is húzom hogy hangoljon ő is, dugja vissza a gitárt az erősítőbe, én meg átveszem Gordon ritmus gitárját, az Fender márkás, és megpendítem, állítom kicsit, hogy kézre essen és a saját gitártartó szíjam teszem rá.
- Persze persze, na szóval itt van tessék ezeket szoktunk játszani és most is lesznek, a bónusz még kettő - magyarázom és mutogatom neki, és közben már tollászkodok, kiengedem a hajam, és mikor megszólal, csak elmosolyodom és összenevetek Sammel.
- Akkor a smoke and divine-t az az egyik legrégibb és ismertebb azt ismered nem? Na, az oké lesz? - pillantok rájuk, és elindulok, ki lépek a színpad felé hogy kilépjünk végre a közönség elé, de előtte persze visszaölelem Dant, akit keresnek a társai de lesz meglepetés, és Dannel kis híján kizuhanunk a színpadra, és a jobbom felé igazítom, ahol állnia kellene, és és még utoljára összesúgunk mindenkivel. Beállok a mikrofonom mögé és bejelentem hogy kezdünk és hogy sajnálatos baleset történt Gordonnal, de ennek ellenére nem marad el a mai fellépés, mert Daniel Calderon az előző zenekar basszerosa van olyan kedves hogy kisegítsen minket így neki jár a legnagyobb érdem hogy most itt lehetünk. Jó egy kicsit hatás vadász szöveg de ez kell a népnek, és jó vagyok fogalmazásból. Diplomatikus szövegeim sokszor megirigyelnék mások is. Bele is hasítunk, bár baromira furcsa nekem hogy nem a saját kedvesemmel játszom, a gyönyörű Epimmel, de hát alkalmazkodom, és a rajongó táborért mindent, és összenézek Dannal, és kezdünk is, a dobosunk megadja a kezdést, és belehasítunk a közepébe egy jó zúzós számmal, és ennek jegyében toljuk le a bulit teljes hosszban egyetlen változtatással csak, hiszen ennek remeknek kell lennie, és mikor végre végzünk, megtapsolnak, és megint megköszönöm Dannek és megtapsolják, aztán levonulunk a színpadról, de annyira nem akarnak elengedni minket hogy vissza kell mennünk, még egyre, aztán végképp elbúcsúzunk, és az öltözőbe érve, utolsóként érek be, és épp látom hogy a fiúk Dan vállát veregetik, meg paskolják hogy jó volt nagyon, én meg kicsit sem nőiesen a nyakába ugrok, és jól összeölelgetem.
- Ahh istenem, nem hiszem el, fantasztikus voltál, nagyon jól csináltad, megmentetted a ma esti bulit, a nap hőse komolyan... - kipirultan fulladva közlöm vele mindezt és még tombol bennem az adrenalin a hajam szerintem csupa kóc. Nem szállok le a nyakából, ölelgetem, és szerintem ő sem bánja annyira.
Vissza az elejére Go down
Daniel Calderon

Daniel Calderon


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Feb. 23.

Blue Hell                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blue Hell    Blue Hell                    Icon_minitimeSzomb. Márc. 08, 2014 10:16 am

Az már nem is érdekel, hogy nála van a porom. Amit mond, el sem hiszem, lassan esik csak le, annál szélesebb lesz a mosolyom. Ez akkora lehetőség... Megmutathatom mit tudok még, azon kívül, hogy játszom egy zenekarban. Az nem nagy dolog, sokat próbálunk, de így, hogy beugrok egy másik zenekarba, az már valami. Nagyon remélem, hogy nem fogok beégni és menni is fog. Ismerem a számokat, de soha nem lehet tudni. Meg hát azért velük egy színpadon... Lássuk be, magasabb szinten vannak, mint mi. A srácok meg biztos nem fognak kiakadni, hiszen én csak jófej vagyok és segítek másoknak. Nem szokásom, de ez most más. Tényleg nem érdekel a por, pörgök így is, ezt el sem hiszem. Készülődök, érdeklődök, aztán fennakadok egy számon, de gyorsan lecseréljük, megoldva ez is.
- Azt ismerem, jó lesz helyette. Azt még mi is játszottuk régebben – vágom rá, az az egy, amit tőlük szoktunk tolni. Magam sem értem, honnan ismerem a többit, de ismerem és ez a lényeg. Nem fogom bevallani, hogy majdnem az összes dalukat játszottam már a próbatermünkben. Nem nyilvánosan, szóval ez lesz az első alkalom, hogy megmutathatom, mennyire vagyok jó. Le kéne nyugodnom, de most nem megy, inkább pólót cserélek, még jó, hogy egész készletem van. Nézzek már ki máshogy, mint az előbb. Most nem szórakozok sokáig, fontosabb dolgom van, hangolni kell, mindenhogyan. Magamat is rá kell hangolnom, más számok, más felállás, más zenekar. Szinte magamhoz sem térek a meglepetéstől, máris a színpadon találom magam. Belevágunk, jó kemény a kezdés és tartjuk is a szintet. Eléggé durva buli lesz belőle és sikerül nem elbasznom, magamhoz képest is a jobbik formámat hozom. Bírom Sylen szövegeit, nagyon tudja, mi kell a közönségnek. Mondjuk a mi énekesünk is betalál általában, de lenne még mit tanulnia. Látom is a bandám a tömegben, tátott szájjal, már előre hallom, mit fogok kapni az öltözőben. Nem egyszer pillantok Sylenre, nem azért, mert bizonytalan vagyok, éppen ellenkezőleg, csak jó nézni. Mire észbekapok, már a tapsnál tartunk, elég nagy sikerünk volt, nem fogadták rosszul, hogy kölcsönbasszerossal tolta le a zenekar a bulit. Mire Sylen is belép az öltözőbe, engem már a srácok ugrálnak körbe, hogy mennyire jó voltam, ami igaz, tényleg nem voltam rossz, de azért ennyire jó sem... Engem különben is csak az érdekel, hogy Sylen a nyakamba ugrik, mire meglepetten, de egyből átölelem. Nyekkenek egyet a meglepetéstől és körbeforgunk.
- Azért ne túlozz. Ismertem a számokat, ennyi. Más is megtette volna – lassan teszem vissza a földre és nagyon nem akarom elengedni. Úgy érzem máris közelebb vagyok a célomhoz. Ha ma még őt is megkaphatnám... Hát el sem hiszem, az már tényleg túlzás lenne, de miért ne jöhetnénk össze.
- Arra gondoltam viszont, hogy elmondhatnád, mit kapok ezért. Mármint ne értsd félre, hatalmas lehetőség volt, köszönöm, de azért az a kis privát felajánlásod... Izgatja a fantáziám – vigyorodok el, miközben még mindig ölelem. Éppen csak annyira tolom el magamtól, hogy a szemeibe tudjak nézni. A por? Eszembe sem jut. Akár nála is maradhat, nem kell. Esetleg később, mert elég jó hatással van rám. Akkor aztán holnap estig képes lennék megdolgozni a csajt az ágyban. Végülis ez a terv. Az sem érdekel, hogy mindenki minket néz. Az, hogy a nyakamba ugrott, senkinek nem tűnt fel, az viszont igen, hogy azóta sem engedjük el egymást.
- Szóval szerintem jöhet az after, mit szólsz? – az már más kérdés, milyen after. Belecsókolok a nyakába és hagyom, hogy csámcsogjanak rajtunk a többiek.
Vissza az elejére Go down
Sylen Raimar

Sylen Raimar


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Feb. 23.

Blue Hell                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blue Hell    Blue Hell                    Icon_minitimePént. Márc. 14, 2014 8:44 am

Tekintetemmel szinte rátapadok hogy mit mond, és majdnem felsikkantok örömömben mikor igent mond, hogy kisegít persze ez neki is jó, hiszen remek ajánlólevél lesz neki később hogy állt már velünk egy színpadon, igaz beugróként, de, ki tudja még mit hoz az ég, lehet hogy kelleni fog még beugrósnak, mármint ha Gordon nem gyógyul meg hamar a következő koncertre, akkor vendég gitárost kell kérnünk megint, és akár lehet ő is az a valaki, attól függ hogyan fog szerepelni most velünk, bár nekem van egy olyan érzésem hogy rá tud tenni a saját teljesítményére is lapáttal, és hozni tudja az elvárt színvonalat. Hát nem sokára kiderül.
- Játszottátok? Furcsa, de el is tudom képzelni rólad hogy ezt pengetted végig... - mosolyodom el, és a Smoke and divine-ra gondolok, egyik kedvenc dalom, mert a legjobb időszakomban írtam, és nagyon sokszor játszottuk már, az egész kottázatát le tudnám rajzolni még éjjel kettőkor is, ha felkeltenének emiatt. Ledobom a kis boleróm, és megigazgatom a felsőmet, mert azért így melegem lenne menet közben azt meg annyira nem akarom, hogy rám rohadjon a bolero, és a kölcsön gitárral lépek színpadra, de nem dramatizálom túl, mert egyszeri alkalom. Aztán elhelyezkedik mindenki, és végül el is kezdjük a bulit, végigjátszuk az egész műsor időt, alig tartva szünetet, kegyetlen tempót diktálok mint mindig és néha Danre pillantok tud-e követni de semmi gond nincs vele, azonkívül hogy kicsit leizzad és néha csak kapkodja az ujjait, hát igen ez egy kicsit más témára lett írva, nem úgy mint az ő kis bandájuk. Bár még ők is lehetnek jók, szívesen megnézném őket is később, méltó versenytársként. Hm, még lehet rá esélyem, ha eléggé össze kapják magukat és feljönnek. Aztán végzünk, és lemegy a bónusz is, visszazuhanok az öltözőbe ahol már várnak, és Dan nyakában csüngve és forogva hallgatom a további dícséreteket, magamra nézve is meg ránézve is, tényleg jól helytállt ami azt illeti...
- Ahha persze, más is ismeri mégsem tudta volna így előadni a közönségek szinte fel sem tűnt hogy más a gitárosunk. Mármint hangzásban, ugyanolyan dinamikus volt mint mindig - ragyogok, a buli után mindig ezres fordulatszámon pörgök és leszakadni sem tudok, ami már kezd feltűnő lenni, de nem érdekel. Megszokhatták már hogy random emberek nyakába ugrálok, de hogy ott is maradjak az már furcsa még magamhoz képest is.
- Hm, izgatja a fantáziádat mi? Bár ahhoz hamar itt kellene hagynunk akkor a bulit és végül is nem lakom olyan messze... esetleg hazakísérhetnél és aztán.... nos kártyázhatunk - nevetek fel a végére, hiszen egyrészt kártyapaklim sincs, másfelől, kit érdekel, ha játszhatunk mást is? Sokkal... Erotikusabb játékot. Nem vagyok egy vesta szűz, ha kell valaki, megkapom, és most nagyon érzem a vonzást, és ha neki is bejövök, mit álljak ellent? Felesleges lenne.
- Hm, jöhet? Neeeem, előbb ki kell menni a közönséghez és majd utána... - mosolyodom el, és visszacsókolok ahol érem, és kihúzom magammal a tömegbe hogy tiszteletünket tegyük és a kezénél fogva húzom kifelé, és le is támadnak, közös képekkel, velem, vele, együtt csoportképek...
Vissza az elejére Go down
Daniel Calderon

Daniel Calderon


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Feb. 23.

Blue Hell                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blue Hell    Blue Hell                    Icon_minitimeSzer. Szept. 10, 2014 8:17 am

Ezt el sem hiszem. Már eleve az nagy dolog volt, hogy egy ilyen banda előtt játszhatunk. Aztán be kellett ugranom helyettesként. Lehet ezt még fokozni? Igen lehet... Méghozzá úgy, hogy megszerzem magamnak a banda egyetlen, szexi női tagját. Eleve úgy jöttem ma ide, hogy benne van a dologban, hogy nem egyedül megyek haza vagy ki tudja hova. Titkon az is megfordult a fejemben, hogy Sylen lesz az, akivel a mai éjszakát töltöm. Most viszont, hogy ez egyre biztosabbnak tűnik, letörölhetetlen a vigyor a képemről. A bandám többi tagja nagyjából a pokolba kíván, látom rajtuk, hogy szemétnek tartanak, amiért mindent megszerzek ma, amit csak lehet. A hírnevet, a dicséretet... és egy vad éjszakát ezzel a nem akármilyen csajjal.
- Ja kártyázni, persze... Esetleg akkor, ha a vesztesnek vetkőznie kell. Jól játszol? Mert én nagyon – vágom ki magam, valójában kártya sem nagyon volt még a kezemben, de az az érzésem, hogy most sem lesz. Az, hogy nem lakik messze, újabb jó hír. Komolyan, el sem hiszem... vele még a város másik végére is elmennék, de úgy tűnik ezzel sincs gond. Minél előbb kettesben leszünk, annál jobb. Valamiért azt hittem, ez a csaj megközelíthetetlen, bár akkor is bepróbálkoztam volna, az ilyesmi nem érdekel, aki ismer tudja jól, hogy aki kell, azt megszerzem. Külön jó, hogy most nem kell akkora energiát fektetni ebbe, hiszen Sylen is úgy gondolkodik, ahogy én. Ami jó, arra kár nemet mondani. Mi pedig csak jó dolgokat művelhetünk együtt. Akár a színpadon, akár az ágyban.
- A közönséghez? Várj még ne, hogy áll a hajam... – tiltakoznék, de felesleges, hiszen húz magával. Nem mintha erősebb lenne, de nem akarok nemet mondani, ráadásul igaza van, minél előbb túltesszük magunkat a kötelező dolgokon, annál hamarabb szabadulunk. Ami jelenleg fő szempont. Fogalmam sincs hány kép készül és hány aláírást adunk, de mindenesetre elég gyorsan haladunk. Közben le sem tudom venni a szemem Sylen-ről, már a tekintetemmel szinte felfalom, amikor csak lehet hozzáérek. Egészen addig megy ez, amíg vissza nem megyünk az öltözőbe, hogy összeszedjük a cuccainkat. Addig tart a türelmem és kiéhezetten nyomom a falhoz a csajt, az sem érdekel ki van még az öltözőben rajtunk kívül. A háta a falhoz simul, a melle a testemhez és lecsapok a szájára.
- Most már tényleg mennünk kéne – nyögöm bele a csókba. Kezem a derekán simít végig, hallom, ahogy a többiek véleményít nyilvánítanak. Ki így, ki úgy, de nekem most csak Sylen a lényeg. Belemarkolok a fenekébe, ennyi előzetes nekem is jár.
Vissza az elejére Go down
Sylen Raimar

Sylen Raimar


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Feb. 23.

Blue Hell                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blue Hell    Blue Hell                    Icon_minitimeCsüt. Okt. 02, 2014 4:40 am



Nem kis meglepetést okozott ezzel, mármint tudtam azaz sejtettem, hogy ismeri a számainkat de hogy még hajlandó is lenyomni a bulit velünk, és beugrik Gordon helyett, kicsit meglepett de nagyon nagyon boldoggá tett, és végül elég nagy sikerünk is volt, és nagyon elégedett vagyok a teljesítményével, talán a legközelebbi turnézásra velük akarok majd menni. Négy szexi fiúkával, hát na... Merész vállalkozás de engem nem zavar. Nő vagyok, vannak igényeim, és ha megkapom őket miért ne? Nem házasságot akarok. És nagyon úgy tűnik hogy nagy örömömre ezzel Dan is így van. Bár egyedül akartam hazamenni és aludni de semmi jónak nem vagyok elrontója azzal hogy visszautasítanám, és mit mondjak? Szemrevaló, és ha jó lesz az ágyban és még érdeklem, akkor úgyis keresni fog. Ha meg nem, hát volt egy szép éjszakánk. Kit zavar?
- Ahhaaa, tudod pókerezni például, és igen mesterien játszom a lapokkal - vigyorodom el, csak nem mindegy hogy milyen lapokkal, mert én most a közelébe se akarok menni semmiféle lapoknak és kártyának. Sokkal inkább azt szeretném tudni, mit rejt Dan bőrnacija. Hm, igen ez határozottan sokkal jobban érdekel, mint minden más, de azért nem hanyagolhatom el a kötelességet sem, így Dant is kivonszolom a tömeg közé akik rajongók, vagy csak betévedt bulizni vágyók fiatalok, és mindenkire igyekszem egy kis időt szakítani, egy mosolyt, megjegyzést, puszit, akármit.
- Semmi baja a hajadnak - válaszolok azért, igaz jelentősen fáziskésve, na meg ez is jó indok arra hogy szóba álljak vele, és nem érdekel a közvélemény, nem él egyikünk sem kapcsolatba amibe belerondítana ez az éjszaka ha úgy alakul, és nem is akarom hogy úgy alakuljon. Jól fogjuk érezni egymást... akarom mondani magunkat. Nem is kérdéses. Meg fogom neki hálálni ezt a kis beugrót, na meg a másik az hogy ugye nehezemre sem esik igazán, így ahogy a távozást szorgalmazza, bele is megyek.
- Persze, csak összekapom a cuccom... - megyünk be mindketten az öltözőbe hogy rövid úton búcsút mondjak a társaimnak és összeszedjem magam amikor Dan végül a falnak szorít valami módon és nem is tiltakozom, a csókja ellen, és a zenekarom tagjai elképedve veszik tudomásul hogy nem képelem fel és rúgom farkon a a srácot, mint azt megtettem már párszor amikor olyan nyomult, akit nem akartam. Ahogy a fenekemre markol viszonzom a gesztust, mintha mindketten ugyanarra gondoltunk volna, és elvigyorodom ezen.
- Jó segged van... szivi - közlöm vele játékos mosollyal, és sejthető az is hogy miféle játék lenne az.
Vissza az elejére Go down
Daniel Calderon

Daniel Calderon


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Feb. 23.

Blue Hell                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blue Hell    Blue Hell                    Icon_minitimePént. Okt. 03, 2014 6:48 am

Nagyon tud valamit a csaj, hiszen le sem veszem róla a szemem, ami azért nem jellemző rám. Illetve nem, a bámulás az jellemző. Viszont, ha kinézek valakit, arra rá is megyek, nem várok, ebben az esetben viszont elég visszafogott vagyok. Nem is értem, pedig láthatóan Sylen sem tiltakozik egy jó éjszaka ellen. Ezt már szeretem. Nem bírom az olyan csajokat, akik rágörcsölnek és előre el akarnak tervezni minden lépést. Sylen láthatóan nem ilyen, neki nincs ellenére egy kis szórakozás és valószínűleg nem fogja felvágni az ereit, ha ennyi lesz az egész, egy jó szex. Aztán ki tudja... nem tervezek, csak élvezem, amit kapok.
- Jó, akkor legyen ez. Pókerezünk és a vesztes vetkőzik... hamar lekerüld rólad a ruha, szólok előre... Mi lesz, ha már nem tudsz mit levenni? Ja tudom már, akkor máshogy folytatod – rákacsintok. Nem nehéz kitalálni, mi az a máshogy. Ez a játék nem lenne rossz ötlet, de talán egyszerűbben is megtudhatom, milyen fehérneműt rejt a ruha. Meg azt, hogy mit rejt a fehérnemű. Mindenesere le kell állítanom magam, mert a gondolataim kezdenek testet ölteni ott lent a nadrágomban. Egy kis önuralom kell csak, Sylen mára az enyém, ez nem kérdés, csak ki kell várnom, amíg a szokásos körökön átesünk. Türelmetlenebb vagyok a szokottnál és gyorsan osztom ki az aláírásokat, pózolok a fotókhoz, míg végül ismét az öltözőben találjuk magunkat.
- Örülök, hogy egyetértünk – vigyorodok el. Olyan tipikusan, ami rám jellemző. Mindketten menni akarunk, azt is tudjuk hova, szóval már csak cselekedni kéne, méghozzá gyorsan. Igen sürgető már nekem a dolog, de nem akarom elsietni, ha már egyszer megkapom a csajt, azt akarom, hogy emlékezzen minden részletre. Szeretek mély benyomást tenni az emberekben. Akár így, akár úgy, de emlékezetes szoktam maradni. Nem érdekel ki néz meg minket, amikor Sylent kicsit sem visszafogottan nyomom a falhoz és szinte felfaljuk egymást.
- Kössz bébi, te sem panaszkodhatsz... bár... zavar ez a sok ruha, szeretném végre jobban felderíteni, mit is rejtegetsz – suttogom ajkai közé a csábító szavakat. Nehezen szakadok el tőle, de megteszem, mert kettesben mégis élvezetesebb lesz. Fogjuk a cuccainkat, na meg egymás kezét és kifelé vesszük az irányt. Még páran megállítanak, mi meg eleget teszünk az aláírás, kép és ehhez hasonló kéréseknek, közben pedig támad egy remek ötletem. A pultos a haverom, nem tudom még hogyan, de úgyis elszámolunk, így aztán lazán elemelek egy üveg piát és vigyorogva megyek tovább a zsákmánnyal.
- Ez jól fog még jönni – jegyzem meg és végre a szabad levegőre érünk. El sem hiszem. A csaj, akire már jópárszor hm... kivertem, mit tagadjam, végre itt áll mellettem teljes valójában és arra készülünk, hogy kellően megünnepeljük a mai estét, ami igazán jó volt.
- Mutasd az utat, fogalmam nincs merre kell menni. Tuti nem laksz messze? Ennyi cuccal nincs kedvem sétálni – vigyorodok el. Persze, hogy nem a séta zavar, ezt ő is nagyon jól tudja. Mielőtt tovább megyünk, azért kell még egy csók. Csak, hogy észben tartsam, mire is készülünk. Nem az alvásé lesz ma a főszerep, hanem az élvezeté.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Blue Hell                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blue Hell    Blue Hell                    Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Blue Hell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Talent School :: Jatéktér-Norfolk :: Belváros-
Ugrás: