Talent School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Talent School

Tehetségek iskolája
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
Legutóbbi témák
» Társalgó
Szűk sikátor  Icon_minitimeSzomb. Márc. 28, 2015 10:15 am by Kayden Cromwell

» Szűk sikátor
Szűk sikátor  Icon_minitimeHétf. Jan. 19, 2015 9:17 pm by Brandon Glenn

» Devil and Night's Club
Szűk sikátor  Icon_minitimePént. Dec. 19, 2014 1:55 am by Brandon Glenn

» Kieran Lacross lakása
Szűk sikátor  Icon_minitimePént. Nov. 07, 2014 8:56 am by Nathan Brightmore

» Étterem
Szűk sikátor  Icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 10:47 am by Nyssa Garini

» Blue Hell
Szűk sikátor  Icon_minitimePént. Okt. 03, 2014 6:48 am by Daniel Calderon

» Dorian szobája
Szűk sikátor  Icon_minitimeKedd Szept. 30, 2014 9:39 pm by Jay Wrighton

» JD Tattoo szalon
Szűk sikátor  Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 11:44 pm by Damien Evans

» Jövő 50 árnyalata
Szűk sikátor  Icon_minitimeSzomb. Aug. 16, 2014 9:25 pm by Vendég

Top posters
Admin
Szűk sikátor  I_vote_lcapSzűk sikátor  I_voting_barSzűk sikátor  I_vote_rcap 
Brandon Glenn
Szűk sikátor  I_vote_lcapSzűk sikátor  I_voting_barSzűk sikátor  I_vote_rcap 
Damon Glenn
Szűk sikátor  I_vote_lcapSzűk sikátor  I_voting_barSzűk sikátor  I_vote_rcap 
Nathan Brightmore
Szűk sikátor  I_vote_lcapSzűk sikátor  I_voting_barSzűk sikátor  I_vote_rcap 
Dorian Albright
Szűk sikátor  I_vote_lcapSzűk sikátor  I_voting_barSzűk sikátor  I_vote_rcap 
Kieran Lacross
Szűk sikátor  I_vote_lcapSzűk sikátor  I_voting_barSzűk sikátor  I_vote_rcap 
Sylen Raimar
Szűk sikátor  I_vote_lcapSzűk sikátor  I_voting_barSzűk sikátor  I_vote_rcap 
Samantha Parker
Szűk sikátor  I_vote_lcapSzűk sikátor  I_voting_barSzűk sikátor  I_vote_rcap 
Daniel Calderon
Szűk sikátor  I_vote_lcapSzűk sikátor  I_voting_barSzűk sikátor  I_vote_rcap 
Damien Evans
Szűk sikátor  I_vote_lcapSzűk sikátor  I_voting_barSzűk sikátor  I_vote_rcap 
Top posting users this month
No user

 

 Szűk sikátor

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2014. Feb. 14.

Szűk sikátor  Empty
TémanyitásTárgy: Szűk sikátor    Szűk sikátor  Icon_minitimeKedd Márc. 04, 2014 12:31 am

***
Vissza az elejére Go down
https://talentschool.hungarianforum.com
Damon Glenn

Damon Glenn


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2014. Mar. 03.

Szűk sikátor  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szűk sikátor    Szűk sikátor  Icon_minitimeKedd Márc. 04, 2014 12:45 am

Hazafelé tartok éppen egy eredményes és sikeres megbeszélésről, aminek hatásaként a zsebemet húzza pár száz dollár, csak úgy mert mondjuk úgy megkívántam hogy behajtsam a hasznot, amiért nem öltem meg eddig minden kisebb dílert de most meséltek nekem egy új fiúról, aki még tán nem ismeri itt a dörgést és a leírás alapján kísértetiesen emlékeztet valakire, valakire akit ismertem korábban, és talán szerettem is. De csak talán. Haladok tovább és megpillantok egy ismerősen extrém alakot, a nyomába szegődök, kis mosoly játszik ajkaimon, nem lehet igaz hogy az én bolond, kicsi öcsém legyen az... Bekanyarodik a sikátorba, remek, ezt én is így gondoltam, a nyomába szegődök, és mikor eléri a közepét, ahol kellően mély az árnyék, behozom a lemaradt távolságot, és a pisztolyom szegezem a tarkójának, jól hallható a - lássuk be, hatásvadász - kattanása a kakasnak.
- Nohát, kit látnak szemeim. Brandon... - mosolyodom el, ahogy a fegyvert továbbra is tartva megkerülöm, lassan, óvatosan, nem bízok semmit a véletlenre, ezt nagyon megtanultam, óvatosság mindenek előtt, és körültekintés. Ez, a lényeg. Lassan eresztem le a fegyvert, ahogy az ismerős arc néz vissza rám, igen ez biztosan ő, nem valamiféle aljas cselvetés, és sminkelt buzi. Végigmérem, egy dolog egyezik bennünk, mindketten bakancsban vagyunk, de én már visszafogottabban öltözöm, a fekete megmaradt, de farmerben és póló meg bőrdzseki, mert az sosem megy ki a divatból. Hajam, ami egykor olyan színű volt mint Brané, most félhosszan és szőkésfehéren csillan, nem is emlékeztetek a régi önmagamra. Szerencsére.
- Mi az istent csinálsz te itt?
Vissza az elejére Go down
Brandon Glenn

Brandon Glenn


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Feb. 21.

Szűk sikátor  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szűk sikátor    Szűk sikátor  Icon_minitimeKedd Márc. 04, 2014 9:57 am

Egészen jól telt a mai este, szépen ment az üzlet. Kiürült a zsebem, már ami a kis zacskókat illeti fehér porral, viszont teletömtem helyette jó sok pénzzel. Pedig csak pár szórakozóhelyen voltam. Megy ez, már kellően beindult a dolog itt is, pedig új város, új hely, de itt is csak emberek vannak, akiknek kell a drog, tőlem pedig jó minőséget kapnak. Már nem ez az első város, ahol kialakítom a vevőköröm, de itt ment a legkönnyebben. Viszont mára ennyi elég is volt, alig várom, hogy végre otthon legyek és elmondjam Keithnek a jó hírt, hogy itt is megy az üzlet, jó ötlet volt elcuccolni a világ végéről. Ez sem sokkal nagyobb hely, de még mindig jobb. Elég jó helyen lakunk, közel mindenhez, szóval éjszaka ritkán járok autóval, nem szeretem a feltűnést ilyenkor, gyalog egyszerűbben és gyorsabban el tudok vegyülni. Hazafelé mehetnék a kivilágított, de hosszabb úton, én mégis a rövidebb utat választom, ami sikátorokon át vezet. Semmi kifogásom ellene. Ha itt lenne Keith, akár még... Na de majd, ha hazaérek. Akkor reggelig élvezhetjük egymást vagy még tovább, egyikünk sem szokott korán kelni, ráérünk aludni utána is. Kicsit sietősebbre veszem a dolgot, haza akarok érni, nagyon sürgős lett, hogy minél előbb Keith mellett legyek az ágyban. Esetleg felette, de mindenképpen meztelen. Az egyetlen gond csak az, hogy lépéseket hallok magam mögött. Nem gond, volt már ilyen, fel is készülök magamban a támadásra, de amikor hallom a pisztoly kattanását, majd azt a bizonyos hangot, ledermedek és meg sem mozdulok. Kell egy kis idő, mire meg tudok szólalni. Akkor, amikor már előttem áll és biztos vagyok benne, hogy nem tévedek. Mondjuk már a hang alapján is biztos voltam.
- Nem is tudom mi a nevetségesebb. Az, hogy fegyvert szegeznek a fejemhez vagy az, hogy pont a testvérem teszi. Én is örülök, hogy látlak – mosolyodok el én is, hát ezen nem izgulok, csak nem akar eltenni láb alól. Ismerem, szóval biztosan akar valamit. Végigpillantok rajta, látom, hogy ő is ezt teszi. Megváltozott, nem tudom eldönteni, hogy előnyére vagy nem, külsőleg nincs vele gond, de belsőleg... Talán nem is változott, ha képes fegyvert nyomni a fejemhez. Ez még mindig nem okoz neki gondot, ahogy korábban sem.
- Milyen szép a testvéri szeretet... Mi az, hogy mit csinálok itt? Én errefelém lakom. Inkább te mit keresel erre? Meg főleg mit akarsz? – nem dőlök be semmilyen trükknek, bármit csinál. Az az igazi Damon, aki a fegyvert nekem szegezte. Egyáltalán mit keres itt? Véletlen lenne? Mégis inkább a hosszabb, de világosabb utat kellett volna választanom. Nem azért, mert félek tőle. Ez egészen más. Damon a múltam. Azt hittem eltűnt, de most itt van, ugyanazzal a tenyérbemászó vigyorral.
Vissza az elejére Go down
Damon Glenn

Damon Glenn


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2014. Mar. 03.

Szűk sikátor  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szűk sikátor    Szűk sikátor  Icon_minitimeSzer. Márc. 05, 2014 3:34 am

Leeresztem a fegyvert és elteszem ha arra van szükségem már nagy bajban vagyok, és csak le tudom szerelni az én drága kis öcsémet ha esetleg meg akarna támadni de úgy veszem észre, ő legalább annyira meg van lepve mint én.  Remek, ezek szerint senki nem szólt neki hogy ez az én városom, bár ki a halál tudhatta hogy pont itt akar felbukkanni, remélem csak átutazóban van, bár amiket hallottam róla, nem úgy tűnik. Mintha, le akarna telepedni egy kis időre, ami önmagában nonszensz ha róla van szó. Kivételesen mintha nem lenne kisminkelve, nekem is csak a szemem van mint mindig, évek óta szinte, de ezen kívül mást nem nagyon, és mára már a piercingek java részétől is megszabadultam, egy kettő maradt csak. Tulajdonképpen egész szemrevaló férfi lett belőle is, mármint tekintve a családunkat, amit egyikünk sem tartott valami sokra, ez látszik is.
- Drogdílerre vadásztam, fogalmam se volt hogy te itt vagy és te vagy az akit meg kéne öljek ma. Egyébként én is örülök hogy látlak, de megcsókolni nem foglak ne haragudj... - mosolyodom el, már már jellegzetesen, ismerheti ezt a fajta mosolyt, olyan semmit jelentő, mint ahogy az egész családi szarság is semmit nem jelentett számomra. De neki se ahogy elnézem.
- Gyönyörű, a legszebb dolog a világon.... másoknál.  Amúgy a kérdés tőlem jogos, mert lassan három éve itt lakom a városban, szóval... - vonok vállat, talán ez az a hely, ahol a legtöbbet időzöm mostanában. Jellemzően évente változtattam meg a lakhelyem, de itt valamiért most jó nekem, és nem hajt a vágy hogy elhagyjam ezt a helyet. Persze egyedül tök jó, semmi gubanc, ha menni akarok,  felpakolom magam és megyek, semmi kötöttség, még barátnő sem. Na persze, nem vagyok könnyű és szerethető eset. Mily meglepő, a testvérem se szeret. Bár talán meg tudunk férni a városban ha arról van szó, nem igen hasonlítunk egymásra, csak... kicsit.
Vissza az elejére Go down
Brandon Glenn

Brandon Glenn


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Feb. 21.

Szűk sikátor  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szűk sikátor    Szűk sikátor  Icon_minitimeSzomb. Márc. 08, 2014 10:13 am

Azt hittem nem látok jól, de ez tényleg ő. Az én testvérem. Kifelé adom a magabiztos énem, de amúgy eléggé elképedek. Mit keres itt? Tény, hogy régen találkoztunk és nem túl jó a kapcsolatunk, de azért a fegyver eléggé túlzás. Ide is eljutottunk, a testvérem fegyvert ránt. Hát én sem vagyok éppen jó, de ez pont nem jutott volna eszembe. Közben elteszi, helyes, így nem kell elvennem tőle. Végignézek rajta, azért bármennyire bunkó és nem vagyunk jóban, azért mégiscsak a testvérem. Fura, de jó látni, bár ezt még magamnak sem akarom bevallani. Neki meg főleg nem. Sokat változott, de lényegében biztos vagyok benne, hogy még mindig ugyanaz a srác. Illetve férfi. Már férfi. Kevesebb fémmel, de vadabb hajjal. Mit érdekel engem... Én nem leszek átlagos, nekem jó így, ebben az egyben legalább hasonlítunk.
- Hogy mit csinálsz? Drogdílerre? Akkor elég rossz helyen jársz – kicsit meglepődök. Jó, inkább nagyon. Mi a fenét csinál és honnan tudja, mivel keresem a pénz nagy részét? Nem nagy város, de még nem is nagyon futottam össze senkivel, aki ugyanezt csinálná. Pár srác próbálkozott, de nem ma kezdtem, nem hagytam magam, így aztán beindult az üzlet.
- Mi vagy te, a tisztogató? Azt hittem ennél magasabbra akarsz törni – felvonom a szemöldököm és lazán a falnak dőlök. Bár mennék már nagyon, azért mégis ki kellene használni, hogy összefutottunk. Hátha még hasznomra lehet. Aztán újabb dologgal lep meg. Így már tényleg hasznos lesz.
- Három éve itt? Te soha nem bírtad ennyi ideig egy helyen. Mi a fene történt veled? Csaj van a dologban? – vigyorgok szélesen. Azt sem tudom, hogy a csajok jönnek be neki vagy a pasik, mint nekem, esetleg mindkettő. Talán minden területen kihasználja a lehetőségeket, nem tudom, meg nagyon nem is érdekel, csak az, hogy mit keres itt.
- Mindenesetre örültem a találkozásnak, nekem dolgom van. Ha annyira akarsz, úgyis megtalálsz. Ebben jó voltál mindig. Szerintem menj te is... Ne vadássz dílerekre, veszélyes kicsit – a szemébe nézek, engem aztán nem hoz zavarba. Bár fura mód tényleg nem bánom, hogy összefutottunk, de ennyi elég is volt. Menni készülök, már régen otthon kéne lennem.
Vissza az elejére Go down
Damon Glenn

Damon Glenn


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2014. Mar. 03.

Szűk sikátor  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szűk sikátor    Szűk sikátor  Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 9:36 am

Évek teltek el anélkül hogy akár csak eszembe jutott volna, hogy vajon mi van a családommal, él-e még valaki, vagy már régen felfordultak otthon, és valahogy ebbe az én kicsi öcsém is beleesett, hogy nem érdekelt mi van vele, erre most itt áll előttem, teljes életnagyságban és beszélgetünk. Ezt se hittem volna, hiszen ez annyira nem vall rám, az sokkal inkább ahogy fogadtam, fegyverrel, tisztes távolságban és akaratlanul is végig méricskélem, tetszik a látvány, valahogy rám hasonlít, nem a szüleinkre. Ez hogy hasonlít rám, megmagyarázza miért nem vagyunk jóban egymással. Pont ezért. Kis mosollyal nyugtázom a kihívó megjelenését, és kiállását, igen ebben mondjuk egyezünk, engem sem nézne senki sem átlagosnak, és őt sem. Lázadunk a világ ellen, a magunk módján.
- Felesleges kertelned, tudom mire cserélted az a sok dollárt a zsebedben, mert ez az én piacom, az egyetlen nagy hal én vagyok itt, és szóltak rólad... - mosolyodom el, hiszen magam is azt hittem hogy csak valami újabb punkról lesz szó, akire ráijesztek és méris eltakarodik innen, könnyű estét reméltem, erre Bran... az én felkavaró múltam, ami elől idemenekültem, és amiről azt hittem sosem fog utolérni megint, mert hátrahagytam, évekkel, városokkal magam mögött.
- Tisztogató? Ugyan, én a város ura vagyok ha úgy tetszik - nevetek fel, tényleg őszintén, hiszen nekem már csak egyetlen vetélytársam van, egy nő, egy átkozott démon, vadmacska... El is merengek ezen egy pillanatra, és Bran kérdése ránt vissza a valóságba.
- Nem, tényleg nem bírtam ki, de itt jól megy az üzlet és ez az a hely, ahol utolsónak reméltem hogy valaha is viszontlátlak. Ne vedd a szívedre, vannak benned dolgok amiket nagyon szeretek. A távolléted pont ilyen. És még mindig nincs nőm, tudod nem vagyok valami egyszerű eset... - vigyorgom rá, ahogy megigazítom a kabátom és cigit keresek elő, koporsószeg, nem tudok leszokni róla, és nem is akarok. Megtehetem, hogy ne kelljen ilyesmin gondolkoznom...
- Tulajdonképpen én is örültem, bár biztos vagyok benne hogy nem sokára újra látni foglak, és tudom merre laksz és kivel. Potenciális célpont vagy még mindig öcsém, szóval... Hamarosan eljössz hozzám - mosolyodom el ezúttal hidegen, élettelenül, hiszen a cuccot tőlem kapja a legtöbb ember és előtt utóbb kénytelen lesz megjelenni nálam, és akkor ráveszem az együttműködésre, mert egyszerűen kell nekem, és hát kiben is bízna meg az ember jobban, mint a saját testvére? Az ellenségében hamarabb mondjuk... Hm, ironia? Nem kevés.
- Nos vigyázz magadra és a fiúdra testvér... - fújom ki a füstöt és ellököm magam a faltól, ellépek mellette, és folytatom az utamat hacsak meg nem állít.
Vissza az elejére Go down
Brandon Glenn

Brandon Glenn


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Feb. 21.

Szűk sikátor  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szűk sikátor    Szűk sikátor  Icon_minitimeHétf. Márc. 10, 2014 10:35 am

Az sem érdekel, ha tényleg van más is a városban. Ha meg kell dolgozni kicsit a területért, de az, hogy pont a testvéremmel kelljen szembeszállni, ez vicc. Nem tudom mikor láttam utoljára, erre pont így kell összefutnunk. Nem mintha gondot okozna, de mást könnyebben állítanék félre. Tudom, hogy ő ettől nem jön zavarba, de azért... mégiscsak a testvérem, még ha egy ekkora állat, akkor is, bassza meg. Nem tudnám hidegvérrel lelőni, ahogy mással tenném. Ebben különbözünk. Neki nem okozna gondot, én meg csak akkor tenném meg, ha nyomós okom lenne rá. Azt még én sem tudom, mi lenne az a nyomós ok. Az biztos, hogy nem fogom átadni neki a területet csak azért, mert azt akarja. Én is akarom, szóval azé lesz, aki a jobb. Nem érdekel, hogy ő volt itt előbb. Ha kell nekem valami, megszerzem.
- A város ura? Ez azért kicsit erős, nem gondolod? Akkor miért most akarsz elintézni egy sötét helyen? Miért nem léptél előbb? Már elég régóta a városban vagyok – a képébe nevetek. Még hogy a város ura. Ahhoz képest elég jól beindult az üzlet itt és nem is tegnap jöttünk ide.
- Igen ezzel én is így vagyok, szeretem, ha van köztünk valami, mondjuk a távolság, ahogy mondtad, de most ez van, egy helyen vagyunk, ki kell bírnunk egymás társaságát, megtartva azt a pár lépés távolságot. Ugyanis nem tervezem, hogy mostanában elmennék innen és a te ráhatásodra sem fog megváltozni a véleményem – azt nem titkolom, hogy mivel foglalkozok, hiszen ő sem jár éppen jó úton, nem szokott, úgyhogy meg sem lep.
- Tudod hol lakom? Most meg kéne ijednem? Vagy talán meghívni vacsizni? Ne haragudj, de nem... – nevetek fel megint. Nem értem mit akar tőlem. Illetve értem, azt akarja, hogy ne szóljak bele az üzletbe, de azt talán máshogy is elintézhette volna. Akkor még el is gondolkodnék, de így nem.
- Jobban járnál, ha keresnél egy csajt magadnak végre. Akkor talán nem lennél ilyen erőszakos – nézem, ahogy rágyújt, majd menni készül.
- Még nem végeztünk. Ez nem így megy Damon, hogy rámtörsz és azt akarod, hogy minden legyen úgy, ahogy neked tetszik. Már nem vagyunk gyerekek, ez nem így megy. Nem adom meg magam az akaratodnak. Mondd el, hogy mit akarsz, aztán hagyj békén, ahogy eddig is tetted. Ha eddig nem érdekeltelek, akkor most se szólj bele – menni készül, én meg utána lépek, megfogom a vállát és magam felé fordítom, hogy lássam, mit szól hozzá, hogy nem hagyom magam.
Vissza az elejére Go down
Damon Glenn

Damon Glenn


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2014. Mar. 03.

Szűk sikátor  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szűk sikátor    Szűk sikátor  Icon_minitimeSzer. Márc. 12, 2014 8:37 am

Kezd a jelenlegi helyzetemmel a faszom kurvára tele lenni, nem elég nekem hogy az a nőstényördög is folyamatosan itt liheg a nyakamban, erre még az öcsémnek is fel kellett bukkannia, de talán valahol mélyen, valami nagyon rég halott részem örül neki hogy láthatom. De csak nagyon kicsi részem örül ennek, a többi csak a problémát látja benne, hogy egy újabb szereplő, akit nem ölhetek meg, de valahogy mégis félre kell állítanom majd. Ezen is rágódhatok, komolyan remek, hátrasimítom a hajam, a fülbevalóim még megvannak, és a nyelvpiercing, az összes többitől megszabadultam, de ahogy látom ő is. Régebben mintha több lett volna rajta, hihetetlen hogy mennyire nem ismerem őt.
- Szófordulat volt, és tudtam hogy itt vagy a városba de volt épp elég más dolog ami lekötötte a figyelmem, a család sosem volt erős oldalam, de ezt pont neked magyarázzam? Egy kontinens választ el a szüleinktől ha még élnek ugyan... - horkanok fel kissé, de nem idegesen, ahhoz több kell, és Bran nem fog tudni felidegelni, ahhoz Nyssának kellene lennie, az meg hála az isteneknek csak egy van, az is éppen egyel több mint amennyire szükségem lenne. Bran megjegyzésére csak elhúzom a szám, de valahogy hasonlóan érzem én is, hiszen bántani nem akarom ahhoz nagyon nagyon mély indokok kellenének, és azt hiszem ő még nem adott olyat. Remélem nem is fog.
- Hasonlóképp érzek én is, mert én sem terveztem elköltözni innen egyhamar, amíg le nem zárok bizonyos dolgokat itt, és kicsit se örülök neki hogy megint el kell viselnem a társaságod, bár remélem az évek talán javítottak némit rajtad... - sóhajtok és rágyújtok, nem fogok leszokni sose szerintem, és nem is akarok, de ez már erős cigiér is, nem egy életbiztosítás. Koporsószeg.
- Hm, kár pedig azt hittem ezentúl minden héten együtt fogunk kávézni... - nevetek fel kissé gúnyosan, ennyire abszurd a gondolat kb, tudom hol lakik és kivel, de nem érdekel túlzottan, az én házam a város másik felén van amit otthonomnak nevezek. Használati lakások meg szerte a városban, de azok csak helyek. A grendel téri lakásomba senki nem léphet be. Csak a házvezetőnő, mert én aztán rendet nem tartok magam körül, így jól jön az asszonyság.
- Nem kell csaj, túl sok a macera vele, de neked meséljem? Te se azzal lógsz szabadidődben... - vigyorodom el, és menni készülök, hogy a magam módján belevesszek az utcák forgatagába, de nem hagy, és a vállamnál fogva megragad nem erőszakosan de érezhetően. Megrándul a szemöldököm, nocsak... némi egót is összeszedett a fiatalúr...
- Nem vagyunk, de még mindig szeretem ha én formálom a szabályokat sajnálom ha neked ez nem tetszik, el lehet menni senki nem akadályoz meg benne. Mit akarok? Azt hogy menj el innen, de mivel nem fogsz megelégszem azzal ha nem zavarod meg a köreimet, és nem teszel keresztbe nekem. Tudod ilyen... semlegesség, nem akarok családi életet sem semmit szóval... - fejtem ki kicsit bővebben, de nem olyan lekezelően, tudok normálisan is beszélgetni is, és szürkés kék szemeim végigfutnak a nyúlánk alakon, majdnem egy magasak vagyunk, de én kicsit erősebb vagyok alkatilag, sosem voltam olyan csontos mint ő.
Vissza az elejére Go down
Brandon Glenn

Brandon Glenn


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Feb. 21.

Szűk sikátor  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szűk sikátor    Szűk sikátor  Icon_minitimeCsüt. Szept. 11, 2014 12:25 am

Ez az egész egyszerre nekem túl sok. Hányszor gondoltam rá, hogy mi lehet vele… De nem kerestem fel, ahogyan ő sem tette. Talán tényleg nem érdeklem, talán csak pont olyan, mint én és nem akarja kiteregetni az érzéseit. Fogalmam sincs mit érzek. Azt tudom csak, hogy utálom, amiért felbukkant és problémát jelent, de ugyanakkor örülök is, hogy újra látom. Be nem vallanám, még magamnak is nehezen, de azért mégis jó érzés. Hiszen a testvérem. Bármennyi mocskos dolgot követett el, bármennyire nem jó a kapcsolatunk, akkor is a testvérem és ezen semmi nem változtat. Néha úgy érzem, csak azért utáljuk egymást, mert ez menőbb, mint jó testvérekként viselkedni. Persze nem könnyíti meg a helyzetet a mostani viselkedésével sem. Nem ellenséges, legalábbis nem nyíltan, de túl jól ismerem ahhoz, hogy tudjam mit gondol. Legalábbis azt hiszem ismerem. A lényeges tulajdonságait, de azt, hogy mi a kedvenc kajája, már nem tudnám megmondani. Nem tölt el kellemes érzéssel, hogy ennyire eltávolodtunk egymástól.
- Az csak egy dolog, hogy csajt mondtam. Ha a pasik érdekelnek, hát akkor szerezz egyet, nem azon van a hangsúly, hogy milyen nemű, hanem azon, hogy rendszert visz az életedbe, na meg némi érzelmet is. Tudod, olyasmit, aminek köze sincs a gyűlölködéshez meg a bosszúhoz és még véletlen sem az olyan dolgokhoz, hogyan kell másokon átgázolni. Bár abban neked nehéz lenne újat mutatni – jelentem ki. Ebben biztos vagyok. Ha valaki, akkor ő tudja, hogyan kell másokat kihasználni. Nem vagyok én sem ártatlan, de ebben ő fejlesztett jobb technikát. Szóval egyedül él… Nem csodálom, ilyen viselkedés mellett szerintem senki nem marad meg mellette. Kár érte, hiszen végülis jóképű, meg hát jót tenne neki, ha lenne valami olyan célja is az életének, amihez nincs köze a pénznek és a hatalomnak. Én már csak tudom miről beszélek. Menne már, de visszatartom, még nem végeztem. Nem akkor van vége a beszélgetésnek, amikor ő akarja. Elmosolyodok szavaira, tudom mennyire szeret szabályokat alkotni. Hát nekem nem fog.
- Megengeded, hogy maradjak? Milyen rendes tőled… Elég lesz, ha megköszönöm vagy valami egyébre is igényt tartasz? – nála soha nem lehet tudni, mi van ingyen és mi nem. Illetve semmi nincs ingyen, ha meg éppen kedvességet színlel, annak nagy ára lesz. Jobb elővigyázatosnak lenni vele.
- Gyere fel hozzánk és beszéljük ezt meg. Nem ez a legjobb hely erre. Amúgy sincs messze a lakásom, de úgyis tudod, hogy lakom – vigyorgok a képébe. Erre nem számított. Mondjuk én sem, egy ötlet csak, hogy jobban megismerjem a céljait. Meg hát mégiscsak a testvérem. Őrültség, de nem akarok rosszban lenni vele. Ha már újra találkoztunk, nem ártana közeledni kicsit egymáshoz végre.
Vissza az elejére Go down
Damon Glenn

Damon Glenn


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2014. Mar. 03.

Szűk sikátor  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szűk sikátor    Szűk sikátor  Icon_minitimePént. Szept. 19, 2014 3:17 am

Annyi város közül, és annyi ember közül, miért éppen az én kedves drága kisöcsém az, aki idepofátlankodik a városomba, ami már 50% az enyém, és az egyetlen ellenfél akit nem öltem meg az, az az átkozott démon, aki kísérti az álmaim is néha. Nem tölt el boldogsággal a gondolat, hogy Bran itt van, de valahol mélyen, nagyon mélyen azért mégis. Jó hogy még él. Hiszen mióta ott hagytam mindent, rebellis tizenévesként, semmi infóm nincs a családomról, és ez így jól is volt. Nem akartam tudni hogy élnek még vagy sem, akkor nyilvánvalóan nem hagyom ott az egészet. Sötét hajam, ami olyan színű mint Brané sehol nincs, szőkén pompázik a sörényem, ez valahogy jobban áll nekem és már a számtalan piercingekből és csak pár van meg, öregszem azért én is, nem tagadom, és már nem vagyok húsz éves... Azóta eltelt tíz év. Nem vagyok ellenséges azt aláírom, de békés sem, mert ez nagyban megborítja a dolgaim ha Bran itt van.
- Azért érzed hogy a sors fintora, hogy ugyanazt űzöd mint én, és évek óta nem is hallottunk egymásról? - szúrok közbe egy kérdést, amolyan megjegyzésként. Sose hittem hogy majd jó fiú lesz, de ez hogy ugyanabban utazzunk, kicsit érdekes.
- Jah persze persze, szeretet és barátság. Nem az én világom, azt meghagyom neked, éld csak ki magad. Amire én vágyom az kicsit másabb mint a boldog család, és sok gyerek - nevetek fel, mert nekem egyik sem kell, nekem az a vadmacska kell, hogy alattam heverve nyögje kéjtől nyüszítve a nevem, és a lábai a derekamra fonódjanak miközben.... Hm, na igen, ez másik lapra tartozik.
- Hát igen, abban tényleg nehéz lenne újat mutatni, és merem remélni hogy te is magadra szedtél valami ilyesmit - nézek rá mélyre ható pillantással, azt mondják a szem a lélek tükre, akkor az én lelkem üres és magányos. Gyűlölettel, és manipulációval teli, és nem félek összekoszolni a kezem, ha szükséges, bár tény hogy a nehezebb dolgokat másra sosem bízom. Bár az is lehet hogy ez még változik, ki tudja, egyszer biztos én is kiöregszem. De nem félek meghalni, és naponta szembeszállok a kaszással, sokat akarják a halálom itt, hiszen ki szereti azt ha uralkodnak felette? Rendet kell tartanom. És a város az enyém lesz.
Már majdnem kedves mosollyal nézek az öcsémre ahogy a vállamra teszi a kezét, és visszatart, mit akar még ennél többet? Miért kellene nekem még tovább beszélgetni vele azontúl hogy valahol mélyen érzem hogy ez lenne a normális, hogy mi szóba állunk, és ha összefognánk... de nem. Ahhoz mindketten túl büszkék és öncélúak vagyunk.
- Hát nem? Tombol bennem a kedvesség és a megértés - mosolyodom el megint, akár tehetném szívjóságból is, de ezzel mégis kimondtam hogy nem ölöm meg, de elronthatom a kedvét ahogyan csak akarom. És jobb lenne ha nekem dolgozna, vagy legalábbis velem, mint azzal a nőstény ördöggel.
- Miért tartanék igényt bármire is? Jah igaz, neked nem tudom hazudni mert ismersz... - rázom meg a fejem kissé, aztán elkomolyodom.
- Na jó, meghívhatsz egy italra magadhoz, ismerem már a járást... - megyek bele, hiszen Bran nem is tudja a legjobbat. A lakásom az övéktől kettővel arrébb van. Mármint az egyik, amit ritkábban használok, de az is szépen az ízlésem szerint van berendezve. Hogy meg fog lepődni. Mindenesetre elindulok vele, ismerem a környéket ahogy mondta.
- Annyi város közül, miért pont ide jöttél?
Vissza az elejére Go down
Brandon Glenn

Brandon Glenn


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Feb. 21.

Szűk sikátor  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szűk sikátor    Szűk sikátor  Icon_minitimeKedd Szept. 30, 2014 11:22 pm

Ez a város teljesen jó választásnak tűnt. Illetve nem én választottam, de az mindegy. A lényeg, hogy nem gondoltam, két, számomra fontos ember fog ehhez a helyhez kötni. Hiszen bármennyire is tagadom, Damon a testvérem. Éppen ezért valamilyen szinten fontos. Akkor is, ha nem kötöm az orrára. Szerintem ő is pont így van vele, hiszen már régen itt hagyott volna, ha úgy gondolná, semmi közünk nincs egymáshoz. Valójában tényleg nincs sok, már régóta nem tudunk egymásról semmit, de mégiscsak a testvérem.
- Ja gondolom, neked csak a szex a fontos, a pillanatnyi élvezetek. Nekem is sokáig tartott, mire rájöttem, mi hiányzik, mire vágyom. Egyszer talán nálad is eljön ez a pillanat, addig meg élvezd, ami van… Gondolom akad bőven csaj, aki alád fekszik – nekem mindegy. Úgy éli az életét, ahogy akarja. Nem kell mindenkinek család, nagy ház és esetleg valami háziállat. Ha neki így jó… talán nem is baj, ha nem szaporítjuk a világot. Nekem valószínűleg nem lesz gyerekem, hiszen Keith érthető okokból képtelen szülni, másra meg rá sem nézek. Őszintén, nem is bánom. Jól elvagyunk mi ketten. Damon esetében még előfordulhat, hogy véletlen felcsinál valakit, de le merném fogadni, hogy kényesen figyel rá, ne fordulhasson elő ilyesmi.
- Pedig egész jó gyerekek voltunk és nézd meg mi lett belőlünk. Le sem tagadhanánk, hogy testvérek vagyunk. Nem elég, hogy ugyanazzal foglalkozunk, ráadásul ugyanott tesszük. Különös… nem hiszek az ilyen hülyeségekben, de talán ez mégsem véletlen. Mindegy… rohadtul nem akarok érzelmes lenni, az nem az én… illetve nem a mi világunk – hiszen mindketten utáljuk az érzelmes dolgokat. Én annyiban vagyok kivétel, hogy Keith felé ki tudom mutatni az érzéseimet. Kissé még nehezen megy, de már egyre jobban és szerintem amúgy is érzi, mennyire odavagyok érte. Néha meglepem valamivel, szeretem kényeztetni, de nem vagyok a szavak embere és ezt ő is tudja. Ő tanít meg érezni. Damon menni készül, de nem hagyhatom. Még nem végeztünk.
- Örülök, igazán kedves, hogy elfogadod a meghívást… Várj, mi az, hogy ismered a járást? – meglepődök, hiszen… nem mondtam merre lakom. Aztán leesik a dolog. Már közölte, hogy tudja merre lakom. Ezekszerint követett, figyelt vagy éppen mással figyeltetett, nem tudom, de nem is lényeg.
- Már majdnem elfelejtettem, hogy kutattál utánam. Nem értem mire volt jó. Ha akarsz valamit, talán meg tudjuk beszélni, ahogy most is. Azt hittem vagy annyira nagyfiú, hogy elém állsz… - gondolkodok hangosan, hiszen ez annyira jellemző rá. Még elém sem áll oda, előbb felméri a helyzetet és csak aztán lép. Mindig ilyen volt.
- Belülről is láttad már a lakásom? Mert akkor most arra is lehetőséged lesz – kicsit gúnyolódok, megtehetem. Ő is ezt teszi velem, amint lehetősége adódik rá.
- Elég egyszerű a válasz, de azt hittem már tudod. Keith miatt. Ide száműzték a szülei, én meg követtem, mert rájöttem, hogy szar nélküle… Romantikus, nem? Ezt a munkát meg mindenhol lehet űzni, szóval belevágtam. Sok a függő, még egy ilyen kisvárosban is. Neked miért kell ez a hely? Mi olyan különleges ebben? Van még sok másik ilyen város – nem értem, miért ragaszkodik ennyire a helyhez. Közben elindulunk a lakásom felé, nincs messze, szóval talán mire válaszol, oda is érünk. Felpillantok, sötét van, szóval Keith vagy nincs itthon, vagy alszik. Akárhogy is, egyszer meg kell ismernie a testvérem, akiről nem sokat meséltem neki.
Vissza az elejére Go down
Damon Glenn

Damon Glenn


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2014. Mar. 03.

Szűk sikátor  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szűk sikátor    Szűk sikátor  Icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 9:58 am

Rémálmaimban sem gondoltam volna hogy ebben az isten háta mögötti városban fogok újra találkozni az én kedves kisöcsémmel akiről azóta nem hallottam mióta elmentem otthonról évekkel ezelőtt. Lassan már évtizedeket is mondhatok, cöh... Hát fiatalabb már nem leszek, de simán visszatagadhatom a korom felét. Bran előtt nyilván nem, de amúgy simán. Nem értem magamban miért nem hagyom itt a francba mikor lenne ezernyi más jobb elfoglaltságom is mint erre pazarolni az időmet. A család nekem sosem jelentett semmit.
- Így van. A pillanatnyi élvezetekért utazom, nem a mély kapcsolatokért, azokra alkalmatlan vagyok. Egyszer, jah a világ akkor fog összedőlni ha én szerelmes leszek. Ugyan Bran ezt te sem gondoltad komolyan... és mégis, te már... házas ember vagy - mosolyodom el, de nem lenézően, inkább amolyan nem értem a helyzetet. Ő, az én kicsi öcsém, és egy fiút vett el, mert nem kétlem hogy ő az úr a kapcsolatban, a létét is letagadnám ha nem így lenne. Elnéző kis mosollyal hallgatom amit mesél, de talán... mégsincs ellenemre hogy találkoztunk. Még akkor sem ha fegyvert fogtam rá. Talán megbánnám a halálát, és elmennék a temetésére de... inkább ne kerüljön rá sor.
- Gyerekként még annyira más volt az élet, sokkal egyszerűbb de a tinikorban már minden másnak tűnt. Nem volt elég a jelen nekem több kellett, és itt senki nem nézi honnan jössz, hanem azt hogy mennyi erőd van és mit tudsz felmutatni. Tény hogy meglepő, de én nem hiszek a véletlenekben - jegyzem meg hiszen igaza van, nem szoktunk érzelmesek lenni és sosem gondoltam volna hogy egyszer így fogok beszélgetni a testvéremmel egy random idegen helyen. Ch, sors te rohadt kurva.
- Ismerem a járást, tudom hogy hol laktok - mosolyodom el, és a morgását meg csak vállat vonok rá. Ez már nem változik, de neki nem kell magyaráznom, illetve de, mert amin látom kiakad rajta.
- Nem bízok a véletlenre semmit. Ne vedd magadra, de mindig biztosra megyek, és nem szeretem a meglepetéseket sem - bár az elég nagy hogy itt találkozunk és nem épp a kellemesek közé sorolnám, bár ki tudja, lehet hogy meg tudunk egyezni is. Legalábbis remélem, rég halott szívem fájna...
- Belülről még nem. De most legalább megmutathatod jó házigazda módjára - vigyorodom el, hiszen nem hiszem hogy olyan nagy lenne a forgalom náluk hogy vendégvárásban jó legyen.
- Szóval csak találtál valakit akiért élsz. Tényleg nyálasan romantikus, nem is gondoltam hogy ilyen típus vagy. De jah ez egy elég jövedelmező vállalkozás mindenhol az emberek pofátlanul sokat képesek ezért fizetni de nem csak ezért. A fegyvercsempészetért is. Ismered az alvilágot, az mind nekem fizet jelenleg- osztom meg vele az információt ahogy rágyújtok és haladok mellette magabiztosan. Ch, le se tagadhatnánk egymást, kész röhej ez a szitu.
- Amikor idejöttem tombolt a fejetlenség, jó hely volt hogy bizonyíthassak magamnak és megszerezzem a hatalmat. Mára már csak egy ellenfelem maradt és nem megyek sehová amíg le nem győzöm - válaszolok aztán lassan oda is érünk a házhoz de sötét az ablak.
Vissza az elejére Go down
Brandon Glenn

Brandon Glenn


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Feb. 21.

Szűk sikátor  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szűk sikátor    Szűk sikátor  Icon_minitimeHétf. Nov. 03, 2014 10:09 am

Ez még mindig nem tűnik valószínűnek. Olyan, mintha álmodnék. Nem tudom eldönteni, hogy jó vagy rossz, de mindenképpen álom. Pedig ez a valóság. Az én rég nem látott testvérem áll velem szemben, sétál mellettem, hogy hamarosan a lakásomon legyünk és... Igen, és? Magam sem tudom a választ miért csináljuk ezt és mire lesz jó. Tulajdonképpen talán közös témánk sincs. Régen lelépett és még csak nem is keresett. Nem tudom mit gondoljak. Azt hiszem haragudnom kéne, elküldeni a fenébe, de mégsem akarom. Valamiért örülök neki, hogy összefutottunk, akkor is, ha egy szívtelen alak és ahogy nézem nem is változott. Persze én sem vagyok túl jó, de nála mindenképpen több emberi érzés van bennem. Mi sem bizonyítja jobban, hogy nekem van pasim, sőt házas vagyok, amit az orrom alá is dörgöl, de ő ezt nem mondhatja el magáról.
- Igen, házas vagyok. Volt idő, amikor én is úgy gondolkodtam, mint te, de úgy néz ki, előbb kinőttem ebből. Nem olyan rossz, ha van az ember mellett valaki, mint ahogy azt te hiszed. Tudom, nehéz bevallani, de akkor is így van... hidd el, te sem leszel kivétel – gondolkodok hangosan, miközben sétálunk. Nem hiszem el, hogy ne lenne olyan nő, akivel el tudná képzelni. Akár férfi is lehet az illető, nekem aztán mindegy, én is próbálkoztam, de mégis egy férfi mellett találtam meg azt, amit kerestem. Megütközök egy pillanatra azon, hogy tudja hol lakom. Nem kéne magyaráznia, mégis megteszi. Tudom, honnan tudja. Csak azt nem gondoltam, hogy még utánam is nyomoztat. Teljesen felesleges.
- Ez nem semmi. Damon, bármennyire is nem tetszik, az öcséd vagyok. Nem basznék ki veled, felesleges utánam nyomoztatnod. Mindenesetre megértelek... mindenki magából indul ki – sóhajtok fel. Nekem eszembe sem jutna utána járni, hol lakik és kivel. Ő mindig is ilyen volt, úgy tűnik nem változott.
- Na kész csoda. Már azt hittem pontosan tudod, milyen ágyneműnk van – forgatom a szemem. Kinézem belőle, hogy még erre is kíváncsi, szinte meglep, hogy csak addig jutott el az információgyűjtésben, hogy hol lakunk.
- Nem voltam oda a fegyverekért, ezt te is tudod. Ráadásul nehezebb elpasszolni őket, nincs rá akkora igény egy ilyen városban, mint pár tablettára. Több ember bulizik, mint ahányan vadásznak. Akár erre, akár arra... Aki pedig bulizik, szereti jól érezni magát. Én ebben láttam az üzletet és be is jött, nem csak itt, máshol is. Tényleg vicces, hogy pont nekünk kell osztoznunk a helyen – mosolyodok el. Nem feltétlen jókedvű mosoly, inkább csak nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Bárkit lenyomnék, de a testvérem más. Nem örülök neki, hogy pont ő az ellenfél, mert ellene nem akarok fellépni. Ő talán megtenné gondolkodás nélkül, de én nem. Mindenben nem vagyunk egyformák. Közben megérkezünk a lakáshoz. Felpillantok, de sötét van. Keith vajon merre lehet? Nem mondta, hogy megy valahova.
- Na ez az... de gondolom ezzel még nem mondtam újat... – húzom mosolyra a számat. Még mindig nem hiszem el, hogy utánam járkált vagy megbízott ezzel valakit, az teljesen mindegy. Előre engedem, aztán a lépcsőházban felsétálunk és kinyitom az ajtót. Semmi különös. Egy átlagos lakás, persze viszonylag drága bútorokkal berendezve, de ez nem az én érdemem, Keith rendezte be a lakásunkat.
- Ki az ellenfeled? – kérdezek vissza gondolkodás nélkül. Ez azért eléggé érdekel. Utána kapok csak észbe, hogy meg kéne kínálnom valamivel.
- Érzed magad otthon. Kérsz valamit inni? Bemutatnám a párom is, de... fogalmam sincs merre van, ilyenkor már itthon szokott lenni – sóhajtok fel. Kissé tanácstalan vagyok és nem szoktam kimutatni, most mégis megteszem. Utálom, ha nem tudom merre jár, pedig biztos vagyok benne, hogy azt mondta, ma nem megy sehova. Mindenesetre a konyha felé veszem az irányt, hogy hozzak valamit inni a vendégemnek.
Vissza az elejére Go down
Damon Glenn

Damon Glenn


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2014. Mar. 03.

Szűk sikátor  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szűk sikátor    Szűk sikátor  Icon_minitimeSzer. Dec. 31, 2014 5:49 am

Van abban valami egészen elképesztő hogy Bran nem fél tőlem, hogy nem hiszi azt, hogy annak ellenére hogy a testvérem, ártanák neki. Miért bízik ennyire bennem kimondatlanul? Hiszen már nem is ismer, nem az vagyok aki annak idején annyira hasonlított rá, és most nézzenek ránk, két idegen. Ő fiatal húszas éveit tapossa én meg lassan már a harmincasakat, de még nem vagyok öreg, óh, kicsit sem. Most élek igazán. A szavaira csak felmorranok, nem érdekel ez a házasság téma, úgy sincs senki olyan az életemben akivel bevállalnám. Se nő, sem férfi. Bár ugyanúgy két térfélen játszom mint Bran de most valahogy ha nőkre gondolok, akkor egy bizonyos nő jelenik meg a szemeim előtt.
- Az emberek változnak, még az én bolondos kicsi öcsém is. Senki nincs az életemben akihez kicsit is ragaszkodnék, de hát tudod, ismersz milyen vagyok - vonok vállat nem túl elegánsan, de igazam van. Bran nagyon jól tudja mire számíthat tőlem, és mire nem. Kedves vállveregetésre például biztosan nem.
- Nem szeretem a meglepetéseket, még akkor sem ha az te vagy... - morranom, hiszen akkor is lenyomoztatta volna ha mindennapos kapcsolatban lennék, paranois vagyok, de a munkámmal jár azt hiszem. Vagy éppen azzal hogy Nyssa túlzott figyelmet fordít az üzleteim felé ami módfelett kellemetlen. Még csak az hiányozna hogy beleüsse az orrát mindenbe amibe nem kellene. Nem mondok rá semmit, tény és való ebben igaza van hogy mindenki magából indul ki, főleg én, mert nincs más akiből megtehetném. Nem élek együtt senkivel sem.
- Nem azt nem, az nem érdekes infó hogy macis ágyneműtök van vagy halálfejes. De téged ismerve tuti valami sötétebb árnyalatú, gyerekként utáltad a világos színeket - jegyzem meg ahogy lassan sétálunk, és beszélgetünk. Annyira kibaszottul unreális életkép. Én. Meg az öcsém. Cöhh... Annyira képtelen.
- Na igen a fegyverek mondjuk kicsit nehezebb, viszont az is ugyanolyan jól fizet, és ha sürgősen kell, nálam az is van készleten mert ugye többféleképpen terjeszkedtem. Be vagyok biztosítva - mosolyodom el, és egyetértek vele, hiszen a drog az örök favorit, még ha csak néha is élek vele.
- Drogot mindenki keres, mindig az igaz. És a minőséget keresik, amit tőlem meg is kapnak - teszem hozzá hiszen többnyire tiszta cuccokban utazom, az a legkifizetődőbb. Mint mindig. Mégis vicces a gondolat hogy pont Brannel osztozzam ezen a helyen. Maximum az akaratom alá rendelem őt is, üzleti szempontból, más közöm ne is legyen hozzá. Ez is sok. Felérünk a lépcsőházban és alig bírom elnyomni a késztetést hogy elővegyem a kulcsom és a szomszéd lakást kinyissam, csak hogy lássa micsoda távolságban lakom tőle. Félig meddig hiszen a rendes házam, az ház, és a külvárosban áll. Lakásaim meg sok van, mindig valahol vagyok. Kiszámíthatatlan.
- Egy nő, Nyssa Garini. Nem hiszem hogy mond neked bármit is ez a név, itt találkoztam vele először én is, és azóta harcolunk egymással - mert ez hellyel közzel igaz is. Kaptam már sebet tőle, ahogy ő is tőlem. Oda-vissza megy a dolog.
- Kösz, igazán kedves vagy. Hm, mid van itthon? - kérdezek vissza hiszen ha már eljöttem idáig lehet iszom valamit. Adjunk a látszatra hogy nem akarom éppen megölni az öcsém.
- Ismerem már a fiúdat. Keith, ugye? Ugyanolyan lázadó mint te - foglalom össze, hiszen ha tudná.... de majd időben megtudja, miért nem itthon van a szép szál fiú hanem miért az én lakásomon múlatja az idejét. De ezt persze Brannek nem kell tudnia.
Vissza az elejére Go down
Brandon Glenn

Brandon Glenn


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Feb. 21.

Szűk sikátor  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szűk sikátor    Szűk sikátor  Icon_minitimeHétf. Jan. 19, 2015 9:17 pm

Kissé nevetséges, ahogy egymás mellett sétálunk a lakásom felé. Senki nem mondaná meg, hogy testvérek vagyunk. Külsőleg még talán van némi hasonlóság, belsőleg viszont csak az, hogy mindketten egy nem éppen tisztességes, de jól jövedelmező foglalkozást választottunk. Nem szeretünk dolgozni, így viszont kis munkával tehetünk szert nem kevés pénzre. Ennyi. Azt hiszem más hasonlóság nincs bennünk és a külön töltött idő miatt úgy tűnik, mintha idegenek lennénk. Pedig nem vagyunk azok.
- Szokatlan, hogy emlékszel rá. Igazad van, nem szerettem a világos színeket és ez most sem változott – sóhajtok fel, meglep, hogy ilyesmire emlékszik. Persze én is emlékszem sokmindenre vele kapcsolatban, de valamiért belőle nem néztem volna ki. Fura, de jól esik.
- Ezt most úgy mondod, mintha az én cuccaim nem lennének tiszták. Régen rájöttem, ha tiszta a cucc, kicsit drágább ugyan beszerezni, így tovább adni sem lehet olcsón, de jobban megéri. Mindenki a tisztát keresi és hajlandó is fizetni érte. Olcsó szeméttel csak a kezdők és a teljesen hülyék kereskednek. Ez pedig egyikünkre sem igaz – ez tény, vitathatatlan, hogy Damon nem kezdő és nem is hülye. Mindig is jó példa volt számomra, akkor is, ha soha nem a jó oldalon állt. Ennek ellenére sokmindenben példát tudott mutatni. Lassan elérünk a lakásomhoz, fura, hogy sötét van, ahogy felpillantok, hiszen a páromnak itthon kéne lenni. Azt nem hiszem, hogy alszik. Mindig megvár, szóval legfeljebb teljes világításban a tv előtt szokott ilyenkor aludni. Nem ilyen sötétben. Amíg a lépcsőn haladunk felfelé, Damon újabb kis infót ad. Nem jellemző rá. Igyekszem megjegyezni mindent, amit mond. Hátha még jól jön. Ellene vagy mellette, azt még nem tudom.
- Nem ismerős a nő, csak a neve. Hallottam már, ő is hasonlóban utazik, mint mi. Egy kicsit sokan vagyunk ebben a városban. Fogalmam sincs, hogy néz ki, de abból ítélve, hogy odavagy érte, biztosan jó nő. Ne is tagadd – kötöm ki, mielőtt megszólalhatna. Lehet, hogy régen találkoztunk, de van, ami nem változik.
- Mégis hogyan harcoltok? El tudom képzelni… Ágyban, mi? – nevetek fel, le sem tagadhatná, valamit érez a nő iránt. Akkor viszont az a nő tud valamit. Damon érdeklődését felkelteni sem könnyű, de megtartani főleg nem. Talán most lesz végre valaki, aki állandóságot hoz az életébe. Bár nem ismerem, de ha ennyire odavan érte, jó nő lehet. Belépünk a lakásba, nem tévedtem, sötét van és Keith nincs sehol.
- Van whisky meg sör, a víz és a cola gondolom nem érdekel – vigyorodok el, felnőttek vagyunk és azt hiszem mindketten szeretjük a piát. Főleg ezeket. Megvárom mit kér, aztán kimegyek a konyhába poharakért.
- Ismered? Honnan? Igen Keith, de egy szóval sem említett téged, pedig mindent elmond. Szóval honnan ismered? – kezd gyanús lenni. Valami itt nem ok, fogalmam sincs mit, de Keith nem ismerheti. Mondta volna, ebben biztos vagyok, még ha nem is esett volna le neki, hogy a testvérem, akkor is mesélte volna, hogy új ismerőse van. Együtt jöttünk a városba, egyikünk sem ismert senkit. Damon megpróbál rászedni, de nem hagyom magam. Nem az lesz, amit ő akar.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szűk sikátor  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szűk sikátor    Szűk sikátor  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szűk sikátor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Talent School :: Jatéktér-Norfolk :: Belváros-
Ugrás: