Talent School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Talent School

Tehetségek iskolája
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
Legutóbbi témák
» Társalgó
Társalgó       Icon_minitimeSzomb. Márc. 28, 2015 10:15 am by Kayden Cromwell

» Szűk sikátor
Társalgó       Icon_minitimeHétf. Jan. 19, 2015 9:17 pm by Brandon Glenn

» Devil and Night's Club
Társalgó       Icon_minitimePént. Dec. 19, 2014 1:55 am by Brandon Glenn

» Kieran Lacross lakása
Társalgó       Icon_minitimePént. Nov. 07, 2014 8:56 am by Nathan Brightmore

» Étterem
Társalgó       Icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 10:47 am by Nyssa Garini

» Blue Hell
Társalgó       Icon_minitimePént. Okt. 03, 2014 6:48 am by Daniel Calderon

» Dorian szobája
Társalgó       Icon_minitimeKedd Szept. 30, 2014 9:39 pm by Jay Wrighton

» JD Tattoo szalon
Társalgó       Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 11:44 pm by Damien Evans

» Jövő 50 árnyalata
Társalgó       Icon_minitimeSzomb. Aug. 16, 2014 9:25 pm by Vendég

Top posters
Admin
Társalgó       I_vote_lcapTársalgó       I_voting_barTársalgó       I_vote_rcap 
Brandon Glenn
Társalgó       I_vote_lcapTársalgó       I_voting_barTársalgó       I_vote_rcap 
Damon Glenn
Társalgó       I_vote_lcapTársalgó       I_voting_barTársalgó       I_vote_rcap 
Nathan Brightmore
Társalgó       I_vote_lcapTársalgó       I_voting_barTársalgó       I_vote_rcap 
Dorian Albright
Társalgó       I_vote_lcapTársalgó       I_voting_barTársalgó       I_vote_rcap 
Kieran Lacross
Társalgó       I_vote_lcapTársalgó       I_voting_barTársalgó       I_vote_rcap 
Sylen Raimar
Társalgó       I_vote_lcapTársalgó       I_voting_barTársalgó       I_vote_rcap 
Samantha Parker
Társalgó       I_vote_lcapTársalgó       I_voting_barTársalgó       I_vote_rcap 
Daniel Calderon
Társalgó       I_vote_lcapTársalgó       I_voting_barTársalgó       I_vote_rcap 
Damien Evans
Társalgó       I_vote_lcapTársalgó       I_voting_barTársalgó       I_vote_rcap 
Top posting users this month
No user

 

 Társalgó

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2014. Feb. 14.

Társalgó       Empty
TémanyitásTárgy: Társalgó    Társalgó       Icon_minitimeHétf. Feb. 17, 2014 4:07 am

Kérünk mindenkit, amint véget ér a játék, szóljatok az egyik adminnak, hogy zárja le!
Vissza az elejére Go down
https://talentschool.hungarianforum.com
Lysander Cromwell

Lysander Cromwell


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2014. Mar. 10.

Társalgó       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó       Icon_minitimeSzer. Márc. 12, 2014 6:16 am

Semmi hangulatom nincs ma semmihez, ahhoz főleg nincs hogy a többiekkel legyek valami buta órán amire semmi szükségem és leginkább a testvéremre nincs szükségem, akinek már a kisugárzásától rosszul leszek. Tele van energiával, gyógyító fénnyel vagy mivel, teljesen az ellentétem, én a mérgekkel közelebbi ismeretségben vagyok, és a gyógyításról semmit nem tudok.  Nem is akarok, nem érdekel... Rosszkedvűen dobom el magam a társalgóban lévő kanapén, és felteszem a bakancsos lábam, és lelógatom a kanapé széléről. Közösségi hely, itt keresne engem mindenki legutoljára szerintem, pont ezért jöttem ide. Feketében vagyok mint mindig, farmer és egy póló, nyakláncok és az ujjatlan motoroskesztyűim, hajam felzselézve, szemem enyhén kihúzva. És nincs jó napom, nagyon nincs. A telefonomon játszom valami buta kis alkalmazást nyomogatok már vagy két órája és sehol senki, nagyon helyes, úgyis csak leüvölteném hogy takarodjon innen elfelé, és rontsa máshol a levegőt, ne itt, mert semmi szükségem társaságra, és már tudhatják milyen vagyok, és mi a képességem, senki nem akar megmérgeződni és elaludni, kiszolgáltatva lenni az én kényem-kedvemnek. Nem járnának jól vele, szerencsére nem is akad ilyen elvetemült ember, akik be is nyitnak észreveszik hogy itt vagyok, és mennek is tovább, én pedig elégedetten nyugtatom a fejem a kanapén, és talán egy percre be is szundítok, nincs félnivalóm, és még az alvó oroszlán mellett sem mernek elmenni szóval háborítatlanul pihenhetek.

Zenei aláfestés:
Vissza az elejére Go down
Kayden Cromwell

Kayden Cromwell


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2014. Mar. 09.

Társalgó       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó       Icon_minitimeSzer. Márc. 12, 2014 9:11 am

I'M STARING AT A BROKEN DOOR
THERE'S NOTHING LEFT HERE ANYMORE


Almát kajálok, ahogy épp valami tennivaló után kutatok, vagy bármi után, ami lefoglal majd egy kicsit. Enyhén zaklatott vagyok a bátyám miatt, meg a nője miatt, vagyis, a lány miatt, aki reggel a szobájából kilopózott. A fürdő előtt találkoztam össze vele. Úgy tettem, mintha mit sem foglalkoztatna, pedig nagyon is érdekel.
Nagyot harapok a zöldalmából és élvezem, hogy majd szétmarja a számat olyan savanyú. Akárcsak Lys mérgei, marják a torkomat. Hogy is hívják a lányt? Valami Corinne, vagy Carolyn? Lysnek mániája az ipszilon, biztos Carolyn. Carolyne. Corynne.
Tök mindegy! Szusszanok egy nagyot, és áthaladok a társalgón. Lemegyek cigizni, úgy döntök épp, mikor meglátom, hogy valami nagyon aprót mozdul azon a kanapén.
Lys.
Beharapom az alma maradékát és kidobom. Állok és nézem őt, ahogy alszik, a telefonjával a mellkasán. Itt, kiszolgáltatva mindenki kényének kedvének. Na de ki lenne az, aki piszkálni merné őt álmában?
Én. Természetesen.
Odamegyek hozzá, leguggolok a kanapé mellett. Tekintetem végigsiklik alvó alakján. Ilyenkor olyan... békés. Ártalmatlan. Nyugodt, nem dühöng, nem acsarog. Nem gyűlölködik, nem parancsolgat. Egyszerűen csak... kedves, ártalmatlan, sérülékeny. Pont olyan, mint amilyen legbelül, csak a felzselézett hajával, a kemény külsővel leplezi mindazt, ami legbelül van benne: az ijedt kölyköt, aki szeretetre vágyik.
Ha Lys tudná, hogy titkon ilyen gyengéd gondolatokkal dédelgetem, szembe köpne, kiröhögne. De hát megszoktam már. Mindig is én voltam a "jó iker".
Felemelem sok bogyóval, fonott karkötővel és bizbasszal ékesített kezem, és ujjaim óvatosan megérintik az arcát. Megsimítom keskeny, már-már nőies arcélét, ahogy alszok. Egészen fölé hajolok, zöld szemeim csak őt nézik, egészen közelről.
Vajon felébredne, ha megcsókolnám? Senki sincs itt. Fölé hajolok, és az ajkam az övéhez érintem.
Vissza az elejére Go down
Lysander Cromwell

Lysander Cromwell


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2014. Mar. 10.

Társalgó       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó       Icon_minitimeSzer. Márc. 12, 2014 10:04 am

Lazulok, bár még nem alszom de valahogy van egy olyan sanda gyanúm hogy a tesóm éppen nem örül nekem annyira, nem tudom honnan néha megérzek ilyesmit, talán az ikrek kiváltsága/átka ez a dolog, de szerintem látta Corát elmenni tőlem reggel, ami mondjuk nyílt titok hogy kavarunk, mert iszonyú jó csaj ahhoz képest, igaz esze semmi se fogás van rajta. Kinyújtózom, megreccsennek a csontjaim, totál be vagyok állva, el kell valakit kapnom hogy masszírozzon ki rendesen, és alighanem a tízből minimum kilenc csaj vállalná önként és dalolva. Naa majd később, most szundítok kicsit, és talán sikerül is, mert egy simításra ébredek, de nem nyitom ki a szemeim, tudom nagyon jól ki az, ki merészel megérinteni álmomban amikor senki nem tenné, kockáztatva ezzel hogy leszedem a fejét mihelyst kipattannak a szemeim. De nem, Kayt az ilyesmi sosem érdekelte, és ahogy elnézem most sem fogja vissza magát. Kilesek a pilláim alól és látom ahogy leguggol mellém, de mivel nem akarok lebukni, gyorsan vissza is csukom, és csak megmoccanok mintha álmomban forgolódnék, még a légzésem is lassú marad, mert figyelek erre is. Aztán csak kipattan a szemem ahogy az ajka az enyémhez ér, és legurulok a kanapéról, egyenesen rá, magam alá kényszerítve, és ezúttal én hajolok az arcába.
- Mi van megártott a csipkerózsika hogy azt hidd, a csókodra van szükségem hogy felébredjek? - gúnyolódok enyhén mint mindig, és belesimítok a rasztás hajába, tetszik így, de sosem fogom beismerni. Azt egyszerűen nem, ráülök a hasára, és onnan figyelem, akik ismernek minket azok már megszokták hogy többnyire valamiféle terrornak vetem alá Kayt, bár erről neki senki nem szólt szerintem, mert nem tartja annak, sőt néha nagyon nem. Néha izgatónak találja, amire adta már ékes bizonyítékát a teste is. Tekintetem a zsebéből kivillanó cigisdoboz csücskére vándorol.
- Cigizni készültél? Nem úgy volt hogy leszoksz róla? - mert attól még hogy nem ápolok különösebben gyengédséget Kay iránt tudok mindenről, bár túlzás lenne azt állítani hogy nem érdekel mi van vele, mert érdekel...
Vissza az elejére Go down
Kayden Cromwell

Kayden Cromwell


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2014. Mar. 09.

Társalgó       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó       Icon_minitimeCsüt. Márc. 13, 2014 2:53 am

MY ROOM IS COLD IT'S MAKING ME INSANE
I'VE BEEN WAITING HERE SO LONG BUT NOW THE MOMENT SEEMS TO'VE COME


Ajkamon egy halvány, titkos mosoly jelenik meg, amint megmoccan, igaz, a szívem közben a torkomba ugrik. De nem ébredt fel, csak megrebbentek sötét pillái, úgyhogy tovább is merészkedem. Ha a csókra se ébred fel, már elképzelem, ahogy kezeim végigsimítanak a nyakán, a mellkasán és a hasán keresztül egészen az ölébe nyúlnék, először csak nadrágon kívül, majd azon belül is. Megmutatnám, hogy hozzám képest mennyire pokolian, nevetségesen ügyetlen minden kis liba, aki mellé fekszik egy-egy éjszaka erejéig, ugyanis én pontosan tudom, mit szeret és hogyan. Volt időm kitapasztalni az évek során, hiszen már gyerekkorunkban is csináltunk nem túl ártatlan dolgokat, amelyeket, idősebb fejjel rájöttem, a fivérek egyáltalán nem szoktak csinálni egymással.
Pontosan ilyen a csók is, amelyet az ajkaira helyezek, és bevallom, halálosan megijedek, mikor hirtelen megmozdul és rám veti magát, mintha csak be lett volna programozva arra, hogy ha megcsókolják, reagáljon így, pattanjon ki, mint a penge a rugós bicskából, és essen a torkának, akárki is hajoljon fölé. Így kerülök alá, puffanva a földön és odébb lökve testemmel a könnyed dohányzóasztalt, lelökve róla a cserepes virágot, amelynek kaspója eltörik, a föld meg a szőnyegre borul.
Felnézek fivérem szemeibe akkorára tágult pupillákkal, mint egy csillagrobbanás, dobol a szívem és nyelek is egyet, majd lustán elfordítom a fejem, válasz helyett.
- Most nézd meg, mit csináltál... - illetem pillantásommal és megjegyzésemmel a törött kaspót és a kiborult virágot.
Mélyet sóhajtok, ahogy ujjai végigfutnak a rasztáimon. Ilyenkor azt kívánom, bár lenne sima egyszerű hajam, hogy az ujjai simán tudjanak beletúrni, mert szeretem, mikor hozzám ér. Túlságosan is szeretem, és pontosan ezért rasztáztam a hajam be: hogy ne élvezhessem annyiszor, annyira. Egyszerre vágyom rá és védekezem ellene, hát nem nevetséges?
A hatalmas, bő ruháim alatt csoda, hogy észreveszi a cigis doboz kikandikáló sarkát. Bár az is lehet, hogy csak a combjához nyomódott, ahogy rám ült. Követem a pillantását, miközben megsimogatom vékony lábait, egészen fel a derekáig.
- Miért kellene leszoknom? Nem bírod az ízét? - kérdezem, utalva ezzel arra, hogy a dohányosok szájíze érezhetően más csók közben, és nos... nemcsak a szájuk íze, hanem egyéb testnedveiké is. Ez pontosan ugyanúgy működik, mint az, hogy ha sok barackot, epret, vagy édes gyümölcsöt eszik az ember, azt máshol is érezni... nyomokban.
- Egyébként de, de te jobb szórakozásnak tűntél végül - vonom meg kissé a vállamat. Arcom laza, unott beletörődéssel palástolja, mennyire is izgat az, hogy itt trónol kedves bátyám éppen fölöttem. De ettől még nem tudom elfelejteni, mennyire utálom, hogy ha elképzelem, amint pontosan ugyanebben a pózban dominálja le a kis picsákat is.
- És te, hogyhogy nem valamelyik csajjal múlatod az időd? Rájöttél, hogy annyira szörnyen ostobák, hogy az már rád nézve is veszélyes lehet? Tudod, a sok szex rossz memóriát okoz, de már nem emlékszem, hol olvastam - piszkálom meg egy kissé, igenis érezze, hogy bánt a dolog, sőt irritál, és hogy ki kell most engesztelnie.
Már ha érdekli ez egyáltalán.
Vissza az elejére Go down
Lysander Cromwell

Lysander Cromwell


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2014. Mar. 10.

Társalgó       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó       Icon_minitimePént. Márc. 14, 2014 4:58 am

Nem látom, de szinte érzem ahogy mosolyog, ismerem már pár éve, el tudom képzelni hogy milyen szemekkel méreget engem, és annak ellenére hogy mindenkinél közelebb áll hozzám mert a testvérem, még közelebb hiszen a szerelmem is. Vagy valami olyasmi, egészségtelenül vonzódom hozzá, és már átléptük azt a bizonyos határt amit nem lett volna szabad, de kit érdekel... A szüleinket biztos nem, azt se tudják szerintem élünk-e még vagy sem, és ez egy szép kis állapot. Néha amikor hazavisznek eljátszuk a szerepet, és visszatérünk, és minden megy tovább, a maga szertelenségében. Mert azok vagyunk, bár Kay talán kissé visszafogottabb mint én, én nem arról vagyok híres hogy uralkodok magamon ha valami nem tetszik és nem is a kimagasló eredményeimről, bár attól függ, van amiben én vagyok a jobb.
Ahogy az ajkamra csókol, nem bírom ki hogy ne ellenálljak, és máris megfordítom a helyzetet és magam alá gyűröm, meglökve ezzel a dohányzóasztalt, és leesik róla egy kaspó virág, de pont leszarom, kit érdekel egy díszgaz, amikor Kay itt hever alattam. A virág felé pillantok, valami zöldség.
- És kit érdekel a díszgaz? Majd felszedi ha valakit zavar... - vonom meg a vállam, ahogy alattam hever, engem biztos nem hat meg ahogy itt rondáskodik, a földes szőnyeg meg a lekonyuló levelekkel. Minek hoztak ide egyáltalán ilyet? Ha nem lett volna itt, nem vertem volna le. Ennyi. Örüljön hogy nem hervasztom el szándékosan, kiszívva belőle az éltető oxigént. A haját babrálom ahogy válaszol, ő meg a lábam simítja, nem egy szívbajos annak ellenére hogy sokkal szolidabbnak tűnik nálam, néha éppen olyan önző dög tud lenni, mint én, csak nekem a rebellis külsőm is jelzi ezt, és nem igazán bánom hogy az egész világ láthassa, mennyire nem érdekel a közízlés.
- Nekem aztán nincs ellene kifogásom, ha nem zavarna én is szívom már egy ideje... - csak nem olyat mint ő, más ízvilágot, én az erősebbet szeretem, de van amikor az övéből lopok, eléggé elmosódik néha a határ az enyém és az övé között ilyen téren. Ruhákban van a legnagyobb eltérés, mert más a stílusunk, minden más...
- Én mindig jobb szórakozás vagyok, ha éppen hagyom magam, és nem én szórakozok másokkal... - válaszolok, mivel nem mindig vagyok éppen kezes bárány, sőt többnyire nem. Talán Kay az egyetlen aki még valamilyen szinten kezelni tud és kissé kordában is tartani ha kell.
- Hm, nem. Fáradt vagyok, hosszú éjszakám volt és szar reggelem, különben is Cora nem ér ma rám... - húzom el a szám kissé mert jó az a csaj nagyon is, de valahogy... hát Kay az abszolút favorit.
- Rossz memóriát, látom... csoda ha még a saját nevedre emlékszel - piszkálom vissza és nem szállok le róla, csak helyezkedek kicsit, és végighúzom a kezem az egyik rasztás tincsén, nem bánnám ha kiszedetné belőle ezeket az izéket, a sima puha fonott haját jobban szerettem. Az afro fonatok jobban álltak neki.
- Mi lenne ha innánk egy kávét valahol? - vetem fel, végül is nem vagyok antiszociális állat, annyira.
Vissza az elejére Go down
Kayden Cromwell

Kayden Cromwell


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2014. Mar. 09.

Társalgó       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó       Icon_minitimeSzomb. Aug. 09, 2014 8:00 am

I SEE THE DARK CLOUDS COMING UP AGAIN


Ez a hozzáállás az egyik, amit ki nem állhatok Lysben. Ez a leszarom, mindenki csináljon, amit akar, csak szolgáljanak ki attitŰd, amitől az embernek egyszerűen nem marad más választása, mint az, hogy nyel egyet, és nekilát őt kiszolgálni. Hányszor, de hányszor kerültem már a hatása alá én is... És esküszöm, ez még most is így van.
- Csak az a baj, hogy te is az enyémet szívod. Keríthetnél magadnak sajátot - morgom, bár igazság szerint nem zavar ez a dolog. Szívesen adom neki azt, ami az enyém. A baj az, hogy ezt olykor ki is használja, én meg tűröm. Mert szeretem. Mert kettőnk közül általában én vagyok az alávetett, még ha nem is úgy tűnik. Kivéve szexuális téren. Ott gyakorta fordítva van a helyzet, de csak mert neki ilyenek a preferenciái. Na meg, én sem szeretem azt az érzést a seggemben... Egyszerűen nem.
- Nocsak, másnak is hagyni szoktad magad rajtam kívül? Ez érdekes - húzom el a szám, leplezendő a féltékenységemet, mert igenis nem tetszik az a gondolat, hogy mással is van. Nagyon is utálom ezt a tényt, de ezt ő pontosan tudja, és amikor csak lehet, az orrom alá dörgöli, mennyire is nem él monogám életet a kedvemért. Ellentétben velem, akinek se barátja, se barátnője. Bár van egy pár kaktuszom az ablakban.
- Jaj, te szegény - gúnyolom ki gügyögve, és még csücsörítek is hozzá, mint valami liba az imént említett ostoba fajtából. Már csak azért is, mert ha rossz volt az éjszakája, biztos szexelt, ha a reggele, akkor biztos reggel is szexelt, és most csak azért nem szexel épp, mert épp rajtam ül.
- Kávét? - emelem meg a szemöldököm, és térek vissza a saját hangszínemre. Annyira meglepődöm ezen. - Felejtsd el, tudok valamit, ami jobban felfrissít.
Felemelem a kezem, és a tarkójához nyúlok. A kezemen jeges borzongás fut végig, amely eléri a nyakát is. Olyan érzése támad majd ettől az érintéstől, mintha nyakon öntöttem volna egy vödör jéggel. És tuti, hogy teljesen felébred majd tőle. Ezért is fogom, és átfordítom őt magam alá, hogy immár én legyek felül, és én uraljam a helyzetet. Nem fekhetek mindig a hátamon alatta.
- Most, hogy ezen túlestünk, igazán dughatnánk, csak hogy elmúljanak a múlt éjszakáról maradt rossz emlékeid - mondom ki kerek-perec, mi is áll szándékomban. Higgadt pókerarccal nézem őt (mint mindig), egyedül a szemeim csillognak rafináltan és vággyal, ahogy nézem őt. Elképesztően szép alattam még mindig.
Vissza az elejére Go down
Lysander Cromwell

Lysander Cromwell


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2014. Mar. 10.

Társalgó       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó       Icon_minitimeCsüt. Szept. 04, 2014 12:54 pm

Elmosolyodom ahogy elnézem mennyire bssza a szemét ez az egész hozzá állásom. Hogy nekem minden kell, most kell, és valaki szolgálja ki a királyi igényeimet és az a valaki többnyire Kay, hacsak nem akar önkényesen más csajok vagy pasik karjaiba lökni, és nem akar, mert tudom hogy mennyire féltékeny tud lenni. Na persze ennek ellenére, szívesen húzom az agyát azzal hogy nem élek egy monogám apácaéletet, az egyszerűen túl unalmas.
- Ez így van, de azért szoktam venni neked másikat ha nem vetted volna észre - vágok vissza ahogy kezem a hajába szalad, és eszembe jut mennyire jó lenne most itt, bezárkózva ide, egy iszonyú jót szexelni, azzal a tudattal hogy bárki ránk nyithat, és lebukhatunk. Mert a szex még rendben van na de hogy pont a saját ikreddel?! Elég mocskos gondolat és mocskosul izgató is. Szegény ember az, akinek még sosem jutott eszébe ez a gondolat. Bár az is érdekes hogy én vagyok a rebellisebb jellem, mégis olykor Kay alá kerülök, nem azért mert nem tudnám legyőzni vagy akármi csak néha egyszerűen jobb ha nem nekem kell irányítanom.
- Egyszer volt már rá példa... De nem csinálta jól - húzom el a szám, mert tudom hogy féltékeny, de általában én szoktam a csajokat megdönteni, más pasinak még nem hagytam magam. Talán ha ők nekem, az úgy más. És persze Kayal meg minden más, és neki szívesen hagyom, mert szeretem azért. Valahol mélyen biztosan, de azt tudom hogy akármit is érzek iránta gyűlölném ha nem lenne, és nem marakodnánk folyamatosan.
- Be lehet fogni, oké? - morranok fel ahogy rajta ülök, és kicsit sem lep meg, ahogyan a combomon felfelé simít a derekamra, a cuki lezser külseje alatt ő se jobb nálam, néha még rosszabb is. Bár amilyen értelemben vesszük. Bár nem tudom mire gondol, sejtem hogy mire féltékenykedik, bár nem kellene annak lennie, fájt az éjjel mindenem, és csak egy kör fért bele. Hajnalban már nem is igazán szex volt. Csak Cora kényeztetett. A maga módján.
- Jobbat a kávénál, olyan létezik? - húzom fel a szemöldököm a kijelentésére, mert most éppen nem a dugás körül forognak a gondolataim, ahogy az öcsémre nézek lefelé és kissé mocorog is, felnyúl a tarkómhoz, és apró nyekkenéssel veszem tudomásul a jéghideg kezeit, és hogy átfordít. Ezúttal az én hátam simul neki a szőnyegnek és Kay ül rajtam. A szerencse forgandó. És hagyom neki. Nem morgolódok, nincs hozzá túl sok energiám, és ha nem ő lenne, már rég megmérgeztem volna az illetőt, de hát ő erre is immunis. Vagy valami olyasmi az erőink, pont kioltják egymást.
- Nohát szóval csak dugni akarsz velem? Ejnye ejnye... micsoda dolog ez itt a társalgóban... - jegyzem meg rosszalló hangon, de aztán ajkaim felfelé görbülnek ragadozó mosolyra, ami olyan gyakori vendég az ajkaimon.
- Kápráztass el... - nyújtózom ki alatta kényelmesen és megmozgatom a csípőm, ingerelve őt is, és magamat is. Felhívás ez egy keringőre...
Vissza az elejére Go down
Kayden Cromwell

Kayden Cromwell


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2014. Mar. 09.

Társalgó       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó       Icon_minitimeSzomb. Márc. 28, 2015 10:15 am

Hát ezen nevetnem kell. Még hogy venni szokott nekem másikat?
- Lyscica, az, hogy egyszer talán tavaly hozzám vágtál egy félig elszívott dobozt, még nem azt jelenti, hogy "szoktál" nekem venni másikat.
Nem mintha számon tartanám. És nem mintha számítana. Hidegen hagy a cigaretta, kivéve akkor, mikor az utolsó szálat szívja el. Olyankor legszívesebben feldugnám neki a dobozt. anélkül, hogy összegyűrném.
Az arcomon nem látszik semmiféle feldúltság, a szemeimben azonban fellobban a féltékenység lángja. Sajnos az öcsém rohadtul tudja, hogy hol tud megrúgni úgy, hogy az igazán nagyon fájjon. Bár pillanatnyilag nem is tudom, hogy állok a szeretőihez.
- Attól még, hogy elnézem, hogy mindenféle picsák és pöcsök egymásnak adják a kilincset a hálószobád ajtajánál, nem feltétlenül örülök neki. Díjaznám, ha legalább nem dörgölnéd a képembe, hogy fűvel-fával megcsalsz. De tudod, egyetlen egy oka van annak, hogy mindezt lenyelem.
Várom, hogy rákérdezzen, hogy mi az, de ha nem fog, akkor is közlöm vele, mélyen a szemébe nézve:
- Az, hogy tudom, hogy végső soron mindig is hozzám fogsz tartozni. Mert az enyém vagy és senki másé. Akárhányszor kefélsz félre, hozzám vagy láncolva. Sose felejtsd ezt el!
A szavak, melyeket sohasem vágtam még ilyen egyértelműen az arcába, égetik a számat kimondásuk után is, akárcsak az első csókunk égette napokig, hetekig, és mind a mai napig. Most, hogy alám került, nem sok változott, egyszerűen csak átadta nekem az irányítást. Bár az, hogy kinek a kezében is van a gyeplő, mindig relatív. És az nevet, aki utoljára nevet.
Kész szerencse, hogy semmi más nem tud nevetésre késztetni, csak Lys.
Az ő mosolyának ikertestvére jelenik meg az ajkamon egy pillanatra, épp amikor megemeli a csípőjét és az enyémhez nyomja. A következő másodpercben már hevesen csókolom azt a gúnyos kis száját, a karjait a feje fölé hajtva és lefogva. Tenyerem akaratos zsarátnokként járja be lapos hasának puha bőrét és siklik át az ágyékára, ahol elidőzik egy darabig előbb kívül, majd a nadrágon belül is, néhány jellegzetes simítással és fogással életre keltve kedves fivérem szexuális étvágyát.
- Kezdelek már lenyűgözni? - kérdezem, egy pillanatra szakadva csak el a csóktól, szemeibe nézve.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó       Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Talent School :: Játéktér-Iskola :: Kollégium :: Fiúk Körlete-
Ugrás: