Talent School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Talent School

Tehetségek iskolája
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
Legutóbbi témák
» Társalgó
Belvárosi park Icon_minitimeSzomb. Márc. 28, 2015 10:15 am by Kayden Cromwell

» Szűk sikátor
Belvárosi park Icon_minitimeHétf. Jan. 19, 2015 9:17 pm by Brandon Glenn

» Devil and Night's Club
Belvárosi park Icon_minitimePént. Dec. 19, 2014 1:55 am by Brandon Glenn

» Kieran Lacross lakása
Belvárosi park Icon_minitimePént. Nov. 07, 2014 8:56 am by Nathan Brightmore

» Étterem
Belvárosi park Icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 10:47 am by Nyssa Garini

» Blue Hell
Belvárosi park Icon_minitimePént. Okt. 03, 2014 6:48 am by Daniel Calderon

» Dorian szobája
Belvárosi park Icon_minitimeKedd Szept. 30, 2014 9:39 pm by Jay Wrighton

» JD Tattoo szalon
Belvárosi park Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 11:44 pm by Damien Evans

» Jövő 50 árnyalata
Belvárosi park Icon_minitimeSzomb. Aug. 16, 2014 9:25 pm by Vendég

Top posters
Admin
Belvárosi park I_vote_lcapBelvárosi park I_voting_barBelvárosi park I_vote_rcap 
Brandon Glenn
Belvárosi park I_vote_lcapBelvárosi park I_voting_barBelvárosi park I_vote_rcap 
Damon Glenn
Belvárosi park I_vote_lcapBelvárosi park I_voting_barBelvárosi park I_vote_rcap 
Nathan Brightmore
Belvárosi park I_vote_lcapBelvárosi park I_voting_barBelvárosi park I_vote_rcap 
Dorian Albright
Belvárosi park I_vote_lcapBelvárosi park I_voting_barBelvárosi park I_vote_rcap 
Kieran Lacross
Belvárosi park I_vote_lcapBelvárosi park I_voting_barBelvárosi park I_vote_rcap 
Sylen Raimar
Belvárosi park I_vote_lcapBelvárosi park I_voting_barBelvárosi park I_vote_rcap 
Samantha Parker
Belvárosi park I_vote_lcapBelvárosi park I_voting_barBelvárosi park I_vote_rcap 
Daniel Calderon
Belvárosi park I_vote_lcapBelvárosi park I_voting_barBelvárosi park I_vote_rcap 
Damien Evans
Belvárosi park I_vote_lcapBelvárosi park I_voting_barBelvárosi park I_vote_rcap 
Top posting users this month
No user

 

 Belvárosi park

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2014. Feb. 14.

Belvárosi park Empty
TémanyitásTárgy: Belvárosi park   Belvárosi park Icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 4:07 am

Kérünk mindenkit, amint véget ér a játék, szóljatok az egyik adminnak, hogy zárja le!
Vissza az elejére Go down
https://talentschool.hungarianforum.com
Alexis Silverman

Alexis Silverman


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2014. Feb. 22.
Tartózkodási hely : Itt is, ott is

Belvárosi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belvárosi park   Belvárosi park Icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 8:57 am

Rakshata

Azért küldtek ebbe a városba, hogy minden egyes tehetséggel rendelkező embert megöljek, legyen az gyerek vagy felnőtt. Én még sem ezt akartam. Én is közéjük való vagyok. Nem ölhetem meg azokat, akik olyanok mint én. Tanácstalan voltam, és egyszerűen nem tudtam mihez is kezdjek. Oly' kecsegtető volt a gondolat, hogy elszököm, hogy otthagyom a régi életemet, de nem akarok üldözött vad lenni életem hátralevő részében. Valamit nagyon gyorsan ki kellett találnom. A tehetségesek importálása sem mehet az örökkévalóságig.
Esteledett, én mégis a parkba indultam, hogy kiszellőztessem a fejem. Nem éppen jó választás a hely, mert úgy hírlik akadnak itt rossz arcok is, de ez egy cseppet sem érdekelt. Bárkit megölök a saját ujjával, bár nem szívesen teszem.
Kezdett az idő is hűvös lenni, így egyetlen pulcsim elég vékonynak bizonyult. A kabátom a szállodában maradt, nem gondoltam volna, hogy eddig elmaradok, de most semmi pénzért nem mentem volna vissza.
Még be sem sötétedett teljesen, de már hallottam is az első barmot, aki nekem akarta csapni a szelet, némi pénz, vagy örömszerzés miatt.
- Szia, cica! - köszönt mézes-mázos hangján, és erre egy másik fickó is felbukkant, egy szép kis késsel a kezében. mindketten úgy vigyorogtak, mintha most nyertek volna a lottón. - Mi járatban ilyen későn itt? Nem tudtad, hogy rossz emberek mászkálnak erre? A végén még bajod esik.
Hirtelen elkapta a karom, és magához húzott. A hátam a mellkasának feszült, bennem meg egyre inkább felment a pumpa, ahogy a másik, a késes fickó a száját nyalogatva közeledett felém.
- Barmok - morogtam az orrom alatt, de még nem tettem semmit.
Vissza az elejére Go down
Rakshata Clovis

Rakshata Clovis


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2014. Feb. 22.

Belvárosi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belvárosi park   Belvárosi park Icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 10:24 am

Alexis

mióta Norfolkba költöztem, azóta valahogy a késő délután, kora este rendszeres programja lett a sétálás, amikor semmit nem csinálok, amikor egyedül vagyok, és amikor csak a gondolataim vesznek körül, így most is szokásomhoz híven a parkon készülök átsétálni. Kék farmerben és mokaszin szerű csizmában sétálok, felsőm egy színes felső és a fehér két gomb soros kiskabátom, ami nem olyan vastag ugyan de hideg sincs még annyira hogy vastagabbat keressek a szekrényem mélyén. A katonaság után valahogy jól esik a pihenés, és hogy nem kell folyamatosan parancsot teljesítenem, és nincs az az idegesítő férfi aki mindig megkeserítette az életem, bár valamilyen szinten fájó tudattal veszem tudomásul, hogy hiányzik. Rágyújtok egy kézzel sodort cigire, elegáns kis világoskék tartóban hordom őket és sétálok tovább, mikor egy szófordulatra leszek figyelmes, és a két kötekedőt pillantok meg, meg egy nőt. Ej már megint ezek az istenverte barmok, akik egyszer már belém is belém kötöttek, így határozottan feléjük sétálok, és hűvöskés hangon szólalok meg, amit még a katonaságnál fejlesztettem ki.
- Már megint nincs jobb dolgotok, mint ártatlan nőket csesztetni a park közepén?  - rebbennek meg ahogy közelebb érek, és az egyik elhátrál, amelyiknél a kés van, és csak mutat rám.
- Teeeeee.....
- Van esetleg bármi érdemi mondandód? - lépek felé egy kicsit, de csak a pofájuk volt nagy, és elinal mindkettő a semmibe, én meg csak nézek utánuk. Nem vagyok különösebben türelmetlen és rossz indulatú de néha jól esik egy két szokást feleleveníteni, aztán az idegen nőre pillantok, elmosolyodom.
- További szép estét Önnek is - aztán tovább indulok, nem akarom feltartani, nyilván siet, és jól van, nincs rajta sérülés, nem értek hozzá, nem tukmálom rá magam, az nem az én stílusom.
Vissza az elejére Go down
Alexis Silverman

Alexis Silverman


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2014. Feb. 22.
Tartózkodási hely : Itt is, ott is

Belvárosi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belvárosi park   Belvárosi park Icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 9:51 pm

Nem ijedtem meg, vagy kezdtem el máris azon gondolkozni, hogy nekem itt végem van, hogy ezek itt meg fognak ölni. Egyedül az járt a fejembe, hogy öljem meg őket, vagy szimplán verjem el mindkettőt. Inkább a másodikra koncentráltam jobban, a gyilkoláshoz nem volt se kedvem, sem pedig idegzetem. Nem beszélve az utána következő procedúrákról. Kihívni a rendőröket, elmesélni nekik, hogy mi volt, aztán meg elsunnyogni, lehetőleg rókabundába, még mielőtt kitalálják, hogy bíróságra viszik az ügyet.
Már azon voltam, hogy a késes srácnak kirúgom pár fogát, mikor egy harmadik személy is megjelent. Méghozzá egy nő, aki úgy beszaratta a pasikat, hogy azok gyorsan eliszkoltak.
Bambán néztem rá, és próbáltam rájönni, hogy mi is volt ez az egész, mikor egy szimpla köszönéssel már tovább is akart állni.
- Kösz! - szóltam utána. - Megtudhatnám a hősnőm nevét? - kérdeztem kissé elvékonyodott hangon, mint aki azt hitte, itt a vég ténylegesen. Nem kell azonnal rájönnie az embernek, hogy egy ilyen támadás nem ártott az én pici lelkemnek.
- Talán ismerted őket? - kérdeztem kíváncsian. Nem szokásom az effajta közeledés, de most talán segíthetne nekem az akaratán kívül is. Már csak meg kéne tudnom, hogy tehetséges, vagy nem.
Vissza az elejére Go down
Rakshata Clovis

Rakshata Clovis


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2014. Feb. 22.

Belvárosi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belvárosi park   Belvárosi park Icon_minitimeHétf. Feb. 24, 2014 8:08 am

Miután sikeresen elzavartam a kellemetlenkedő alakokat körülnézek, sehol más élet a környéken, és kíváncsi vagyok ugyan, hogy miért mozdultak rá erre a nőre, de nem akarok a nyakába mászni, és úgy döntök inkább csendesen odébb állok, és betudom annak hogy megvolt a mai napi jócselekedetem, mikor utánam szól, és arcomon kicsi mosollyal fordulok vissza, az egyik lámpa közel esik, láthatja a színes, lila-kék hajam, és az egyetlen piercinget az ajkamban, középen.
- Messze nem vagyok én hősnő. Rakshata Clovis vagyok amúgy - mutatkozok be már mosolyogva mert ez az alaptermészetem, nem az a jegesség amit a kellemetlenkedő alakok felé mutattam, azt a részt már szögre akasztottam, a katonai szerelésemmel együtt, és nem is terveztem újra elővenni hacsak nem fehér köpenyben. A patikában így is azt kell viselni, de nem is baj, szeretem azt a színt, és jól is áll.
- Nem ismerem őket, de egyik este belém is belém kötöttek, és ronda vége lett, tudod katona voltam ők meg... csak a szájuk nagy - legyintek egy kis sóhajjal, mert reménytelen esetek, és a kiképzés meg kemény volt, így nem nagyon kellett megerőltetnem magam, és még csak izomlázam sem lett tőle. A mozgás öröme meg mindig kell.
- Na és te? Hogyhogy egyedül a parkban ilyenkor? - kérdezek vissza.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Belvárosi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belvárosi park   Belvárosi park Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Belvárosi park
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Juressic Park
» Harbor Park Stadium

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Talent School :: Jatéktér-Norfolk :: Belváros-
Ugrás: