Talent School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Talent School

Tehetségek iskolája
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
Legutóbbi témák
» Társalgó
Kieran Lacross Icon_minitimeSzomb. Márc. 28, 2015 10:15 am by Kayden Cromwell

» Szűk sikátor
Kieran Lacross Icon_minitimeHétf. Jan. 19, 2015 9:17 pm by Brandon Glenn

» Devil and Night's Club
Kieran Lacross Icon_minitimePént. Dec. 19, 2014 1:55 am by Brandon Glenn

» Kieran Lacross lakása
Kieran Lacross Icon_minitimePént. Nov. 07, 2014 8:56 am by Nathan Brightmore

» Étterem
Kieran Lacross Icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 10:47 am by Nyssa Garini

» Blue Hell
Kieran Lacross Icon_minitimePént. Okt. 03, 2014 6:48 am by Daniel Calderon

» Dorian szobája
Kieran Lacross Icon_minitimeKedd Szept. 30, 2014 9:39 pm by Jay Wrighton

» JD Tattoo szalon
Kieran Lacross Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 11:44 pm by Damien Evans

» Jövő 50 árnyalata
Kieran Lacross Icon_minitimeSzomb. Aug. 16, 2014 9:25 pm by Vendég

Top posters
Admin
Kieran Lacross I_vote_lcapKieran Lacross I_voting_barKieran Lacross I_vote_rcap 
Brandon Glenn
Kieran Lacross I_vote_lcapKieran Lacross I_voting_barKieran Lacross I_vote_rcap 
Damon Glenn
Kieran Lacross I_vote_lcapKieran Lacross I_voting_barKieran Lacross I_vote_rcap 
Nathan Brightmore
Kieran Lacross I_vote_lcapKieran Lacross I_voting_barKieran Lacross I_vote_rcap 
Dorian Albright
Kieran Lacross I_vote_lcapKieran Lacross I_voting_barKieran Lacross I_vote_rcap 
Kieran Lacross
Kieran Lacross I_vote_lcapKieran Lacross I_voting_barKieran Lacross I_vote_rcap 
Sylen Raimar
Kieran Lacross I_vote_lcapKieran Lacross I_voting_barKieran Lacross I_vote_rcap 
Samantha Parker
Kieran Lacross I_vote_lcapKieran Lacross I_voting_barKieran Lacross I_vote_rcap 
Daniel Calderon
Kieran Lacross I_vote_lcapKieran Lacross I_voting_barKieran Lacross I_vote_rcap 
Damien Evans
Kieran Lacross I_vote_lcapKieran Lacross I_voting_barKieran Lacross I_vote_rcap 
Top posting users this month
No user

 

 Kieran Lacross

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kieran Lacross

Kieran Lacross


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2014. Feb. 21.

Kieran Lacross Empty
TémanyitásTárgy: Kieran Lacross   Kieran Lacross Icon_minitimePént. Feb. 21, 2014 10:06 pm



Kieran Lacross



Teljes név: Kieran

Becenév: Nem becézhető

Szül. hely, idő: 1985. május 6. San Francisco

Csoport: Városi

Erő: Molekulasűrűség manipulálása

Avatar: Colin O'Donoghue





Külső és belső tulajdonságok


Kinézet:
Szeme:Szürke, mint a viharos égbolt, és minden csak nem vidám és kedves. Igazán közelről csak akkor láthatod, ha alattam fekszel valamilyen formában. Akár halott is lehetsz….
Haja:Rövid, göndör haja van, éppenhogy a tarkóját verdesi
Érdekesség:Egy sárkány alakú tetoválás a jobb felkaromon, különben is elég érdekes vagyok én egymagamban is…
Alkata:Izmos, kidolgozott, de nem az ronda testépítőfajta, na azt soha. Inkább arányos, kecses vagyok, szélesebb mellkassal, mégis keskeny csípővel, igazán nincs miért panaszkodnom….
Ruházat:Tulajdonképpen mindegy. Minden jól áll, az öltönytől kezdve a sportos cuccokon, a vadabb bőrszerkóig minden. Általában a kényelem és a minőség az első amit megnézek, de színben pl teljesen mindegy, szíveseb hordok feketét, sötétkékek, zöldet is akár, a sárga minden árnyalatától irtózom, ami ilyen szembántó neonos, na meg a rózsaszín. Na, azzal ki lehet kergetni a világból. Hacsak tehetem, kényelmes farmerben jelenek meg, és ingben.

Jellem:
Egy kedves ártalmatlan kiscica vagyok csupán…
Igazi ragadozó, az inkább. Tudod, engem nem érdekel ki vagy, és mit akarsz, ha tetszel megkaplak, akár akarod akár nem. Mit képzeltél? Hogy olyan alak vagyok akinek ellent lehet mondani? Hát nem! Nagyon nem, ezt jó a már most megjegyzed, velem nem érdemes ujjat húzni. Tudok dorombolni, de perverzebbnek kell lenned mint én vagyok, ez lássuk be, neked nem menne. Határozott elképzelésem van a világról, és bár sokszor tűnök flegmának van bennem felelősségtudat, főleg a saját életem iránt. Megvédem magam amíg erőmből futja, ez az enyém, senkinek semmi köze hozzá. Eléggé vérszomjas, bosszúálló, mazochista és perverz vagyok. Elég ennyi? Jah még annyit, hogy a megnyerő mosolyomnak, és a tökéletes udvarias úriember látszatomnak, nehezen állnak ellen, neked sem sikerül igaz?
Szokásai, hobbik: Dohányzok, mert miért ne? És csakis tisztán vagyok hajlandó meginni a whiskeyt. A hobbim a perverzióm kiélése, egyébként senkinek semmi köze hozzá, hogy mit művelek szabadidőmben. Domináns szexpartner vagyok, mindenki számára, aki rám vágyik, de… harapok.
Szereti/nem szereti:Uralkodni, a minőségi dolgokat, a perverz dolgokat, olvasni is szeretek, kényelmesen intézni otthonról az ügyeimet, a lasagne-t, a kávét és a bort, a reggeli újságomat elolvasni, na meg persze Nate-t// a hisztit, a kezdő partnereket, a mexikói kajákat, a gránátalmát, a fejetlenségek, és pontatlanságot



Életem története



„Ami nekem a kezdet csupán…”

Tulajdonképpen mit mondhatnék? Mit szeretnél, hogyan kezdjem a mesém, mint David nyavalyás Copperfield? Megszülettem, felcseperedtem… vagy meséljem el, azt ami igazán számít, azt ami most vagyok? Ch, tulajdonképpen mindegy, ránézésére is láthatod hogy elmúltam már húszéves, méghozzá nyolc teljes évvel, de ebből visszatagadhatok párat, hiába, a szerencsés adottságok… Mit mondhatnék, anyámék nem különösebben vártak a világra, de nem számít, akkor is idekerültem. Talán jó gyerek lehettem valamikor, nem tudom, csak azt hogy ez volt az ami sohasem tetszett, és ami sohasem akartam lenni. Fater tisztességes ember volt, talán valami középvezető, igazából olyan hamar megmurdált, hogy nem is emlékszem tisztán rá. Kettesben éltem anyámmal, aki nevelni akart, de nagyon nem tudott, mert sosem volt otthon. Dolgozott, hogy nekem jó legyen, ami szép dolog, és tisztelem is érte anyámat, de nekem nem erre lett volna akkor szükségem. Meg is látszik. Na mindegy. Az iskolai évek sorra tűnnek el, annyira nem tartottam sosem fontosnak, hogy emlékezzek. A tanulmányaim kezdetben nem voltak rosszak, inkább szörnyűek. Nem érdekelt, és nem kötött le, és mindent csináltam iskola helyett csak épp órára nem jártam, ez a középiskolával lett más, ahol láttam hogy van értelme annak, amit tanítanak, és elkezdtem odafigyelni. Számomra is meglepő hogy milyen könnyen ment, és onnantól kezdve javultak a jegyeim, de a magatartásom, hát mindig hagyott kivánni valót maga után. Ahogy javultak az eredményeim, a szám is úgy nyílt ki, és nem egy megrovót kaptam, na meg nem kevés verekedésbe keveredtem bele, néha akarva, de néha csak úgy. Nem tartottam fontosnak hogy oka legyen, ami kellett, és meg akartam szerezni, annak megtaláltam a módját, hogy vagy így vagy úgy de mindenképpen az enyém lehessen. Azt hiszem, itt kezdődött el a mánia, hogy nekem minden kell, és azt a mindent, meg is fogok kapni. Így vagy úgy.

„Miért legyek a mennyben második, ha lehetek a pokolban első…”

Nagyjából ezzel az idézettel tudnám jellemezni a középiskola hátramaradó részét, valamint az egyetem első pár évét. Tulajdonképpen nem is egyetem volt az, hanem inkább ilyen két éves képzés, de az elég durva volt. Két éven át, napi nyolc órával, üzleti iskola, de mit mondhatnék, megérte. Ott is elsőnek kellett lennem, nem azért mert muszáj volt, inkább csak mert én így akartam, és még magamat is kényszerítettem sokszor, hogy bemenjek órára, és ott maradjak. Szánalmas két év volt, enni és aludni jártam haza, de mostanra már… Kellemetlen rossz. A vizsga után, elmentem szórakozni, természetesen belekeveredtem a legnagyobb balhéba amibe csak lehetett, pia, nők és drog… Itt kezdődött mindent, és bár magam nem szívesen élek ilyen szereken, mindenféle lelkiismeretfurdalás nélkül adom el másoknak. Végül is, meg lehet élni a rossz dolgokból is, csak ésszel kell csinálni, abból meg ugye nem kevés akad. Beképzelt lennék? Ugyan, dehogy csak ismerem magam, úgy ahogyan senki más. Az eddig eltelt időszak években is mérhető, ugyanis itt már 24 éves voltam, ekkor kezdtem el terjeszkedni, és megalapítani a saját kis vállalkozásom. A suliba ugye belémverték ehhez mi kell, a sok pénzen kívül, de azt meg a piszkos ügyleteimmel könnyedén tudtam szerezni, és így nagy nehezen megszületett a Club Shion.

„Élni tudni kell, a többi senkit nem érdekel….”

Hát igen. Élni tudni kell, főleg úgy, ahogyan sokan nem tudnak. A piszkos ügyek és a vlub mára már a részemmé vált, tulajdonképpen ezt dolgozom, ezzel vagyok elfoglalva mindig. Nappal a clubb, este pedig a dílerkedés, de nem kicsiben ám. Nagyban, mint mindig. Ez egyik ilyen este volt, amikor találkoztam egy különös alakkal, aki szinte biztos hogy akkoriban nem töltötte be a tizennyolcat sem, de mit bántam én, jó vevőnek tűnt. Aztán mikor közelebb kerültem hozzá, több eladás, és némi beszélgetés, rájöttem, hogy nem csak eladni akarok neki, őt magát akarom magam mellett. Sosem voltam válogatós nők vagy férfiak terén, aki megtetszett nekem, azt meg is kaptam előbb utóbb, legyen az nő vagy férfi. Nem tudtak ellenállni nekem, ahogyan ő sem. Eleinte félt, nem tudom mitől, tőlem, a helyzettől, a csúnya gonosz élettől, de végül az enyém lett, és valahogy nem bírom megunni. A mai napig sem. Erős kézzel kell persze fogni, de… a franc se tudja, talán én is vágyom arra, hogy valakivel törődjek, és erre tökéletesen megfelel, és neki sincs kifogása ellene. Elmehetne, ha annyira nagyon akarna, de amíg marad… addig én vagyok az úr. Na szóval, most hogy ezt is tudod már, én mentem, várnak rám máshol….

Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2014. Feb. 14.

Kieran Lacross Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kieran Lacross   Kieran Lacross Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 5:59 am

Nos, igen szép kis karakterlappal álltál ide, így nincs más választásom, mint továbbengedni. Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
https://talentschool.hungarianforum.com
 
Kieran Lacross
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kieran Lacross lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Talent School :: Karakterek :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: