Talent School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Talent School

Tehetségek iskolája
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
Legutóbbi témák
» Társalgó
Parkos rész padokkal Icon_minitimeSzomb. Márc. 28, 2015 10:15 am by Kayden Cromwell

» Szűk sikátor
Parkos rész padokkal Icon_minitimeHétf. Jan. 19, 2015 9:17 pm by Brandon Glenn

» Devil and Night's Club
Parkos rész padokkal Icon_minitimePént. Dec. 19, 2014 1:55 am by Brandon Glenn

» Kieran Lacross lakása
Parkos rész padokkal Icon_minitimePént. Nov. 07, 2014 8:56 am by Nathan Brightmore

» Étterem
Parkos rész padokkal Icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 10:47 am by Nyssa Garini

» Blue Hell
Parkos rész padokkal Icon_minitimePént. Okt. 03, 2014 6:48 am by Daniel Calderon

» Dorian szobája
Parkos rész padokkal Icon_minitimeKedd Szept. 30, 2014 9:39 pm by Jay Wrighton

» JD Tattoo szalon
Parkos rész padokkal Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 11:44 pm by Damien Evans

» Jövő 50 árnyalata
Parkos rész padokkal Icon_minitimeSzomb. Aug. 16, 2014 9:25 pm by Vendég

Top posters
Admin
Parkos rész padokkal I_vote_lcapParkos rész padokkal I_voting_barParkos rész padokkal I_vote_rcap 
Brandon Glenn
Parkos rész padokkal I_vote_lcapParkos rész padokkal I_voting_barParkos rész padokkal I_vote_rcap 
Damon Glenn
Parkos rész padokkal I_vote_lcapParkos rész padokkal I_voting_barParkos rész padokkal I_vote_rcap 
Nathan Brightmore
Parkos rész padokkal I_vote_lcapParkos rész padokkal I_voting_barParkos rész padokkal I_vote_rcap 
Dorian Albright
Parkos rész padokkal I_vote_lcapParkos rész padokkal I_voting_barParkos rész padokkal I_vote_rcap 
Kieran Lacross
Parkos rész padokkal I_vote_lcapParkos rész padokkal I_voting_barParkos rész padokkal I_vote_rcap 
Sylen Raimar
Parkos rész padokkal I_vote_lcapParkos rész padokkal I_voting_barParkos rész padokkal I_vote_rcap 
Samantha Parker
Parkos rész padokkal I_vote_lcapParkos rész padokkal I_voting_barParkos rész padokkal I_vote_rcap 
Daniel Calderon
Parkos rész padokkal I_vote_lcapParkos rész padokkal I_voting_barParkos rész padokkal I_vote_rcap 
Damien Evans
Parkos rész padokkal I_vote_lcapParkos rész padokkal I_voting_barParkos rész padokkal I_vote_rcap 
Top posting users this month
No user

 

 Parkos rész padokkal

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2014. Feb. 14.

Parkos rész padokkal Empty
TémanyitásTárgy: Parkos rész padokkal   Parkos rész padokkal Icon_minitimeHétf. Feb. 17, 2014 4:11 am

Kérünk mindenkit, amint véget ér a játék, szóljatok az egyik adminnak, hogy zárja le!
Vissza az elejére Go down
https://talentschool.hungarianforum.com
Chezz Princeton

Chezz Princeton


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2014. Feb. 21.

Parkos rész padokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkos rész padokkal   Parkos rész padokkal Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 9:39 am

Újabb reggel amikor kis híján kiborul az ágyból, nagyon álmos, nagyon fáradt nagyon férfi ahhoz hogy felkeljen ilyen istentelen korai időpontban mint amit az óra, reggel kilencet mutat, de hát hétvége van, és ilyenkor nincs tanítás sem, ilyenkor pihenhet minden diák. Chezzy is nehezen ébred meg, és kis híján ki is borul az ágyból, épp csak meg tud kapaszkodik, de a takaró megcsúszik és végül mégiscsak lefordul onnan. Heveny szitkozódással kel fel, és indul meg a fürdő felé hogy felfrissüljön, és a nap második jó indulása, mikor kis híján eltaknyol a zuhanyfülke csúszós alján, de még idejében megkapaszkodik, egy gyors piercing csere, és tollászkodás, hajmosás/szárítás után, visszatér a szobába, öltözködni. Hamar összekapja magát, és lezser farmerbe bújik, színes mintás pólóval és és egy könnyű dzsekivel, aztán tornacipőbe bújik, mivel nincs kint olyan hideg és nincs kedve az edzőcipővel faszolni. Mikor ezzel is megvan, leballag a sulis menzára hogy valami reggelit szerezzen, aztán a kávésbögrével a kezében indul tovább reggeli után a kerti rész felé, és befoglalja az egyik padot egymaga, és ledobja kis táskáját amibe rajz cuccokat hord és rajzolgatni kezd, egy tigris fej vázlata kerül elő, azt próbálgatja finomítani, szépíteni, árnyékolni. Unatkozni sose szokott, nem is bírná ki, és mivel kedves barátnéja még valószínűleg a lóbőrt húzza valahol, így ő leköti feles energiáit.
Vissza az elejére Go down
Samantha Parker

Samantha Parker


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Feb. 21.
Tartózkodási hely : Iskola

Parkos rész padokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkos rész padokkal   Parkos rész padokkal Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 10:26 am


Chezzy & Sam

***





Ó, hogy állna a görcs a lábába annak, aki kora reggel a szobánk ajtaja előtt kezdett el steppelni. Aludni akarok! Ez senkit sem érdekel? Úgy tűnik nem, mert a kéretlen vendég, még mindig toporzékol, és most már az is biztos, hogy ide akar bejutni, mert úgy dörömböl az ajtón, mint akire rájött a cifra egy zsúfolt nyilvános vécén.
Hát nem siettem el a felkelést, még szépen kicsomagoltam magam a rám tekeredett takaróból, aztán felkaptam a fekete, szőrös mamuszomat, csak aztán totyogtam az ajtóhoz, hogy beengedjem a vendégünket. Szobatársam nyugodtan húzta tovább a lóbőrt, mint aki nem is hallott semmit. Nagyon tudtam irigyelni az alvókáját. Bár én is ilyen mélyen tudnák aludni, akkor akár felőlem az ágyat is elvihetnék alólam.
Alig nyitottam ki az ajtót, máris két csaj robbant be a szobába, egyenesen szobatársam ágyára, aki úgy pattant fel, mintha bomba robbant volna mellette. Azonnal kezdetét vette a férfinem kitárgyalása, ami engem egyáltalán nem érdekelt, ezért gyorsan bevonultam a fürdőbe, belátva, hogy itt bizony nem lesz több szundi. Gyorsan fogat mostam, aztán inkább otthagyva mindent elvonultam a szoba közeléből, mert még a fürdőben is hallottam a csajok ricsaját. Gondoltam, egy jó erős kávé után, majd visszajövök, és lefürdök, addigra talán elhúzzák a belüket. Nem azért, jóban vagyok a lányokkal, de kora reggel nem tudom elviselni a nyáladzást, főleg, egy ilyen ébresztő után.
Lecsattogtam hát a menzára egyszerű kis neon zöld sortban, meg egy bő, három számmal nagyobb egyszerű fekete pólóban, kócos hajjal, mamuszban. Mondanom sem kell, többen megfordultak utánam, de nem azért mert olyan jól nézhettem ki... Nem sűrűn járkálok pizsiben az iskola területén sem én, sem pedig más. De, egyszer meg kell törni a szokásokat.
A menza ablakán pislogtam kifelé, miközben vártam a kávémat, mikor is egy ismerős alakba akadt a tekintetem. Kellett egy kis idő, mire rájöttem, ki is az. Hiába, reggel az agyam nem kapcsol azonnal. Széles mosoly terült el az arcomon, majd fogva a kávémat kimentem Chezzy-hez.
- Ilyen korán idekinn rajzolgatsz? - kérdeztem köszönés helyett és egy óriási sóhajjal lehuppantam mellé, kortyoltam a kávémból, aztán közelebb hajolva hozzá, megnéztem a készülő művet. - Egész jó, de mi ez? - kérdeztem értetlenül, miközben ide-oda fogattam a fejem, próbáltam kitalálni, hogy mit is látok. Mondtam már, hogy túl korán van még nekem?

jegyzet: Bocs a sok bla-bláért :/

By: Isabel
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton

Chezz Princeton


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2014. Feb. 21.

Parkos rész padokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkos rész padokkal   Parkos rész padokkal Icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 2:30 am


Samy


Nem bír megmaradni bent, a négy fal között, muszáj valamiféle mozgásformát művelnie, még ha ez abból is áll hogy a kedvenc bögréjével  és benne kávéval kiül az udvarra rajzolni, hiszen szombat van, és most nem megy haza sem, mert a szülei nincsenek otthon, és nem akar egyedül lenni a lakásban, így inkább marad itt a suliban ahol mindig akad olyan ember, aki jónéven veszi a lendületes stílusát és a baromságait, ami csak úgy tud dőlni belőle a látszat ellenére. A nem minden az aminek látszik verseny díját simán megnyerné minden évben ha erre pályázna. Rajzolgat tovább és néha beleiszik a bögréjébe, ujjain több gyűrű is megcsillan, de csak egynek van jelentősége számára a többi divatdarab, és érdeklődve pillant körbe ahogy lépteket hall maga mögül, de aztán csak egy rózsaszín foltot lát és a mellé telepedő barátnőjét. Nem, nem úgy a barátnője, de ki tudja mi lesz még?
- Te ilyenkor ébren vagy? Jesszus Samy nem vagy te beteg, vagy lázas, orvost hívjak? - vigyorog rá és kiszélesedő mosolya remekül hangsúlyozza a furcsa sormintát alkotó testékszerek sokaságát. Pont páratlan szám amúgy. Chezzy furaságainak egyike a megjelenése, az már csak a hab a tortán hogy miért került ide tanulni. Olyan erővel bír, ami nem sokaknak adatik meg, képes jéggé dermeszteni mindent, vagy a semmiből jégalakzatot formálni.
- Ha nem fejjel lefelé néznéd, te magad is láthatnád hogy ez bizony egy tigris, ahogy előrelép felénk. Mi van, nem hat az a kávé? - piszkálódik vigyorogva de ahogy Samy mellé huppan egy nagy cuppanós puszit nyom az arcára, nem valami szívbajos jelenség ami azt illeti és részletesen megmutatja a lánynak a rajzot, meg az előtte kidobottnak ítélt  vázlatokat is.
- Múltkor megcsináltam jégből, picibe de nem tudom fenntartani és rajzolni egyszerre, az már túl sok koncentráció - sóhajt fel, az élet komoly problémáinak egyike ez, mellyel éppen küzd.
Vissza az elejére Go down
Samantha Parker

Samantha Parker


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Feb. 21.
Tartózkodási hely : Iskola

Parkos rész padokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkos rész padokkal   Parkos rész padokkal Icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 3:34 am


Chezzy & Sam

***





Cseppet megnyugodtam, mikor lehuppantam barátom mellé, de amint jött a hülye színészkedésével, újra elborult az agyam.
- Nem nekem kell az orvos, hanem azoknak a cserfes kisasszonyoknak, akik nem tudnak aludni, mert rózsaszínködös traccspartit kell tartaniuk az iskola szépfiújáról - sóhajtottam lemondóan, és inkább a rajzzal kezdtem el foglalkozni. Ide-oda forgattam a fejem, de a jelenlegi agyi kapacitásommal nem tudtam felfogni, hogy mit is látok. Meg is jegyeztem ezt Chezzy-nek. Piszkálódására fény gyúlt elcsigázott elmémbe és egy hal o hagyta el ajkaimat. Végül jelképesen belekortyoltam az éltetű nedűbe is, hátha segít kicsit magamhoz térni.
- Még bele sem merültem a kávémba igazán, nem kell mindjárt hülyeségeket beszélni. - kicsit morcos vagyok még, de nem Chezzy-re haragszom, hanem azokra a libákra, akik nem hagytak aludni. Ha felébresztenek, akkor bizony nem vagyok valami kedves, és ezt barátom is nagyon jól tudja. Mondhatni ilyenkor egy igazi hisztigép vagyok, amíg fel nem ébredek teljesen és nem kezdek neki a napomnak, úgy igazából.
Ahogy ajkai az arcomhoz értek, éreztem, hogy egész testem azonnal libabőrös lett. Dünnyögve öleltem át magam fázósan, de azért egy kis vigyor is ott bujkált a szám szélén.
- Hideg - morogtam az orrom alatt, és vádlón a pc-ire mutattam. Na jó, talán nem is azok, lehet, hogy nem is azért lettem libabőrös, de amíg nem tudom az igazi okát, addig maradjuk a hideg ékszereknél.
Ennyivel le is tudtam a dolgot, inkább a vázlatokkal szemeztem, egyre jobban kezdtem magamhoz térni, és a szemeim azonnal felcsillantak, mikor mondta, hogy megcsinálta jégből is. Mindig is imádtam, mikor megmutatta a tehetségét. Mostanában nem sűrűn láttam, de mikor gyerekek voltunk sok dolgot csinált, amit csodálhattam ideig, percig, mert nem tudta sokáig fenn tartani.
Mélyen a gondolataimba merültem, hogyan tudnék ezen segíteni, de nem jutottam sokra. Elhúztam a szám.
- Nem beszéltél egy hozzád hasonló tehetséggel? Lehet, hogy segítene - mondtam érdeklődőn, és újabbat kortyoltam a kávémból. - Egyébként, mi a terv mára?

jegyzet: -

By: Isabel
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton

Chezz Princeton


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2014. Feb. 21.

Parkos rész padokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkos rész padokkal   Parkos rész padokkal Icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 9:52 am

Hunyorogva néz barátnéjára ahogyan az felmorran, hiszen ismeri már tudja, ez a reggeli, alvás hiányos tipikusan női hiszti amit valahogy kezelnie kell, mint minden férfinak olykor, de neki erre bevált módszerei is vannak, amit férfi társai többsége, nem mondhat el magáról.
- Jajj ne már, megint Edgarról van szó, hogy kivel feküdt le és kire villantotta az ezer wattos vigyorát és ki lesz a következő hódítása? Ember nem hiszem el, tegnap este nálunk is egy volt a téma a szobába - jegyzi meg őt nem érdekli, se Edgar se a hódításai, sem az hogy kire moccan, az egyetlen ami érdekli az Samy, és ha Samyre moccanna rá, akkor nagyon nagy kosarat kapna, hiszen ismeri a lányt, tudja hogy a szépfiús bájgúnárok, alias Ed, nem az esetei. Figyeli ahogy Samy figyelni próbál de ehhez még túl kómás, és szinte semmit nem fog fel abból, amit maga előtt lát, a fejét billegeti a tigris látványára, de majd később jobban fog látszani ha már ki lesz színezve is rendesen, hiszen nem mindig rajzol csak szénnel és fekete grafittal, van amikor színez is ha van kedve.
- Kettőnk közül, te vagy az ki hülyeségeket beszél ami azt illeti, nem én - mosolyodik el kajlán és beleiszik a saját bögréjébe amire egy nagy cirádás C betű van nyomtatva, Samy ajándékozta neki még évekkel ezelőtt, azóta ez a kávésbögre. És ide is hozta magával. Egyike a sok személyes tárgyának, amihez valamiféle emléket csatol.
- Hideg? Ugyan csak félig még alszol, azért érzed annak. Most nem is olyan hideg amúgy - kuncog hiszen tudja hogy a hideg fém többnyire az, de most nem annyira, és belül ő sosem érzi annak ugye, de gyakran eljátszik velük a nyelvével. Főleg ha nagyon koncentrál, vagy ha éppen annyira unatkozik, hogy már majd meghal. Mosolyogva sóhajt látja a lány tekintetét, és kinyújtja a kezét, koncentrál, és kileheli a levegőt, ami hatásvadász mozdulat leginkább, és tenyerében elkezd formát ölteni egy kis jég tigris szobor, abban a pózban ahogy a rajzon is szerepel, egyik lába előrébb mint a másik, és leszegett fejjel félig elnyílt pofával mered előre a képből. a megjelent kis szobrot.
- Tessék, a tiéd amíg amíg bírok koncentrálni - mosolyog rá, és elgondolkozik kissé, elbiccenti a fejét.
- Igazából semmi konkrét, ki kéne mennem vásárolni a városba de egyedül nincs sok kedvem elindulni - sóhajt fel.
- Majd megoldom, meg tanulok koncentrálni is, meg rajzolni is egyben, az milyen jó lesz már - pozitív életszemléletet áraszt magából, már megint, mint az szokása is.
Vissza az elejére Go down
Samantha Parker

Samantha Parker


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Feb. 21.
Tartózkodási hely : Iskola

Parkos rész padokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkos rész padokkal   Parkos rész padokkal Icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 9:23 pm


Chezzy & Sam

***





Chezzy mindig, mindenhol, bármilyen helyzetben mosolyt tudott varázsolni az arcomra. Ezért is imádtam vele lenni. Ha tehetném, a nap huszonnégy óráját vele tölteném, de mivel ez nem lehetséges, így ez nem is adatott meg nekünk. Látszólagos felháborodásán is jót kuncogtam, majd egy fáradt sóhajjal hátra dőltem a padon és lehunytam a két szemem.
- El kellene ismerned, hogy azért nem olyan rossz pasi - kezdtem kissé elvékonyodott hangon, mint aki a világ összes rosszaságát be akarná vallani a szüleinek. - Talán még én is engednék neki... - Fél szemmel barátomra pillantottam, vártam a reakcióját. Ő is nagyon jól tudja, hogy azonnal kosarat kapna a srác, amint megpróbálna megszólítani. Csupán kíváncsi voltam, hogyan reagálna a hirtelen váltott nézőpontomra. De végül csak nem bírtam fojtatni a színészkedést, muszáj volt felnevetnem a képtelen ötleten.
Felmorrantam beszólására, miszerint én beszélek hülyeségeket, végül csak megenyhült a pici lelkem, mikor megláttam, melyik bögréből fogyassza a reggeli kávét. Apró mosoly jelent meg a számon és akaratlanul is megérintettem az orromban lévő karikát. Emlékszem, Chezzy volt az, aki elvitt kilövetni az orrom, végig fogta a kezem, és a végén, még egy jégszobrot is csinált nekem egy kutyusról. A régi szép emlékek...
Annyira elmerültem bennük, hogy észre sem vettem, közben hozzám beszél ez a jóember. Mint aki álomból ébred, úgy meredtem rá, és próbáltam visszaemlékezni, mit is mondott. Ám végül a jégszoborra terelődött minden figyelmem, és mikor kinyújtotta a kezét, azonnal éreztem a testemben eluralkodó izgatottságot, mint mikor gyerekként meglepetés várt minket otthon, és nem tudtuk mi is lehet az. Mindig efféle reakciót vált ki belőlem Chezzy művei.
- De szép - motyogtam, mint egy gyerek, majd erőmet használva, áttettem az én kezemre a tigrist. Finoman, mint egy hímes tojást. Bár tudtam, hogy ezek erős szobrok, nem fognak egy apró érintéstől összetörni, mégis úgy néztek ki, mintha bármelyik percben darabokra hullanának, ha nem vigyázunk rájuk. És pont ez volt az, ami megadta a szépségét. Óvatosan végighúztam a jégtigris hátán a mutatóujjam, közben úgy vigyorogtam, mint akinek ötöse volt a lottón.
- Ez egy nagyon jó ötlet! - kurjantottam fel. Észre sem vettem, hogy miközben a tigrissel szemeztem egyszerűen eltűnt a fáradtságom. - Akkor elmehetnénk a plázába, meg is nézhetnénk valami filmet, ha már ott vagyunk, valami horrort, közben ijesztgethetnénk, az embereket. Te a jéggel, én a telekinézissel. - Mondtam volna még a terveimet, de hirtelen eszembe jutott, hogy talán egyedül menne, így csak a jól bevált, szokásos bociszemes pillantást vetettem be. Úgy is megmondja a frankót, ha nem akarja, hogy vele menjek, de azért elviselnék vele egy közös napot a városban.

jegyzet: Samy kezd magához térni XD

By: Isabel
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton

Chezz Princeton


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2014. Feb. 21.

Parkos rész padokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkos rész padokkal   Parkos rész padokkal Icon_minitimeSzomb. Márc. 01, 2014 7:00 am

Ő már csak ilyen örök pozitív és ezt a vidám hozzáállását, és optimista látásmódját igyekszik mindenkire átragasztani hogy más is pörögjön és másnak is jó kedve legyen, ez amolyan természetes adottsága, nem igazán kellett neki sokat tennie érte, és amúgy is mindig a társaság közepe, mert a megjelenése ellenére örökké jókedvű, és pörgős. Ahogy elnézi a barátnőjét hogy mit reagál és kis híján az egekig szökik a szemöldöke amikor meghallja hogy még Samy is engedne Edgarnak. Annyira nem jó az a bájgúnár és Chezzy messze elkerüli amíg van rá lehetősége, hiszen neki semmilyen személyes problémája nincs vele, csak ne kelljen vele együtt dolgoznia, vagy együtt lennie. De hogy Samy engedne neki, a lány felé fordul, rámeregeti a szemeit és a homlokára simítja a tenyerét.
- Bazdmeg te beteg vagy? Egek, biztos lázad van, nem lehet hogy neked bejöjjön... vagy ez egy átverés és te nem is te vagy... - bár a végére már elneveti magát nem bírja komolysággal elviselni ezt a helyzetet sem. Biztos abban, hogy Samy csak úgy mondja ezt és sosem foglalkozna olyan bájgúnárokkal mint Edgar aki még a tehetségében sem tehetséges. De ez csak a magánvéleménye, nem reklámozza de meg is mondaná ha ott lenne Edgarral szemben. Nem szokta véka alá rejteni a véleményét, és figyeli hová kalandozik a lány tekintete, a bögréjére. Erre elmosolyodik, hiszen ez is egy olyan dolog amit őrizget, és ilyen szempontból nagyon szentimentális, mindenféle kis tárgynak tud örülni, és még annak is hogy süt a nap. Ő már csak ilyen. Aztán átadja a kis szobrot, amit Samy átlebegtet, mozgat a saját tenyerére, és csak mosolyog, tudja hogy szép, ő is szereti az ilyen kis apróságoknak.
- Éééés ki mondta hogy veled akarok menni? - nevet fel, de érződik  a hangján is hogy nem is menne mással, és de ezt meg is erősíti.
- Ahha, én is azt terveztem, kell pár cucc, de aztán megnézhetünk valamit ami nem lehet vígjáték attól rókázok már... - mereng és lassan elpakolja a rajzait, és a bögréjébe iszik megint, aztán nyújtózik egyet.
- Menjünk, jó napunk lesz érzem, csak hadd igyam meg a kávém, meg azért én nem reklámoznám hogy mit tudunk, nagybátyám mesélte hogy mostanában vannak vadászok akik a tehetségesekre vadásznak mint mi vagyunk... - jegyzi meg, ezt csak hallotta, de nem biztos benne hogy ez olyan nagy kitaláció lenne hiszen az emberek mindig félnek attól ami más, ami egy kicsit is különbözik a szürke hétköznapi emberektől. [/b][/b]
Vissza az elejére Go down
Samantha Parker

Samantha Parker


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Feb. 21.
Tartózkodási hely : Iskola

Parkos rész padokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkos rész padokkal   Parkos rész padokkal Icon_minitimeSzer. Jún. 04, 2014 8:20 pm

Hát, Chezzy döbbenete bejött, és még inkább nevetésre ösztönzött. Én és az a pancser? Ugyan kérlek. Ha ő lenne az utolsó pasi a földön, akkor sem nyúlnék hozzá egyetlen ujjal sem, inkább kitekerném a saját a nyakam.
De elég gyorsan váltunk a témák közt, és hamarosan már egy gyönyörű szobrocska álla a tenyeremen, amit csillogó szemmel bámulok. Tisztára mint egy gyerek a cukorkabolt kirakatában. Gyönyörű, élethű alkotás, amit egyetlen barátom alkotott csak nekem. Bár meg tudnám tartani örökre.
Végül az egyik szemöldököm a magasba szökik, ahogy meghallottam Chezzy szavait. Képtelenség, hogy nem velem menne a plázába. Úgy látom, ez a reggel egyfajta türelmi játszmával zajlik kettőnk közt. Kissé haragosan, de vigyorogva belebokszoltam a vállába, majd inkább tovább tanulmányoztam a szobrocskát, félve a pillanattól, hogy köddé válik.
- Ugyan már - legyintettem szabad kezemmel felé, de nem vettem le a szemem a szoborról. - Ne mond már, hogy beijedsz pár pszichopatától? Jó móka lesz, tudom - félmosolyom azonnal lehervadt, mikor a kis szobor egyszeriben eltűnt. Vagy nem bírta már tovább, vagy szimplán megunhatta barátom a fenntartását. Küldtem felé egy fintort, majd poharam társaságában felálltam. - Nem is azt mondtam, hogy tartsunk cirkuszi bemutatót. Tudod a moziban sötét van, és ha nincsenek olyan sokan, akkor bizony el lehet úgy szórakozni, hogy senki nem tudja meg, ki is volt a bajkeverő. - Játékosan rákacsintottam, majd újjászületett lendülettel megpördültem a kolesz irányába, majd sietősen el is indultam.
- Fél óra múlva a bejáratnál! - kiáltottam vissza, bögrémet magasra emelve, amiből persze jó pár adag kávé kilöttyent egyenesen a hajamra és a vállamra. Megálltam, majd mérgelődve néztem  meg a károkat. - Oké, egy óra múlva tali!
Hát, mint ne mondjak, én és a szerencsétlenség egy cipőben járunk, de szó szerint.
Meg sem vártam mi a válasza egyetlen haveromnak, csak felcsörtettem a szobánkba, ahol még mindig ment a traccsparti, majd gyors zuhany, hajmosás miegymás és öltözködés után, hajszárítás, kevés smink, és meglepő módon, alig háromnegyed óra elteltével már ott álltam az előcsarnokban egyik lábamról a másikra téve a testsúlyomat, izgatottan vártam, hogy végre elinduljunk már.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Parkos rész padokkal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkos rész padokkal   Parkos rész padokkal Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Parkos rész padokkal
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Talent School :: Játéktér-Iskola :: Iskola épülete :: Udvar-
Ugrás: