Talent School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Talent School

Tehetségek iskolája
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
Legutóbbi témák
» Társalgó
Adam Brown Icon_minitimeSzomb. Márc. 28, 2015 10:15 am by Kayden Cromwell

» Szűk sikátor
Adam Brown Icon_minitimeHétf. Jan. 19, 2015 9:17 pm by Brandon Glenn

» Devil and Night's Club
Adam Brown Icon_minitimePént. Dec. 19, 2014 1:55 am by Brandon Glenn

» Kieran Lacross lakása
Adam Brown Icon_minitimePént. Nov. 07, 2014 8:56 am by Nathan Brightmore

» Étterem
Adam Brown Icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 10:47 am by Nyssa Garini

» Blue Hell
Adam Brown Icon_minitimePént. Okt. 03, 2014 6:48 am by Daniel Calderon

» Dorian szobája
Adam Brown Icon_minitimeKedd Szept. 30, 2014 9:39 pm by Jay Wrighton

» JD Tattoo szalon
Adam Brown Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 11:44 pm by Damien Evans

» Jövő 50 árnyalata
Adam Brown Icon_minitimeSzomb. Aug. 16, 2014 9:25 pm by Vendég

Top posters
Admin
Adam Brown I_vote_lcapAdam Brown I_voting_barAdam Brown I_vote_rcap 
Brandon Glenn
Adam Brown I_vote_lcapAdam Brown I_voting_barAdam Brown I_vote_rcap 
Damon Glenn
Adam Brown I_vote_lcapAdam Brown I_voting_barAdam Brown I_vote_rcap 
Nathan Brightmore
Adam Brown I_vote_lcapAdam Brown I_voting_barAdam Brown I_vote_rcap 
Dorian Albright
Adam Brown I_vote_lcapAdam Brown I_voting_barAdam Brown I_vote_rcap 
Kieran Lacross
Adam Brown I_vote_lcapAdam Brown I_voting_barAdam Brown I_vote_rcap 
Sylen Raimar
Adam Brown I_vote_lcapAdam Brown I_voting_barAdam Brown I_vote_rcap 
Samantha Parker
Adam Brown I_vote_lcapAdam Brown I_voting_barAdam Brown I_vote_rcap 
Daniel Calderon
Adam Brown I_vote_lcapAdam Brown I_voting_barAdam Brown I_vote_rcap 
Damien Evans
Adam Brown I_vote_lcapAdam Brown I_voting_barAdam Brown I_vote_rcap 
Top posting users this month
No user

 

 Adam Brown

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Adam Brown

Adam Brown


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2014. Apr. 06.

Adam Brown Empty
TémanyitásTárgy: Adam Brown   Adam Brown Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2014 12:21 pm



Adam Brown



Teljes név: Adam Brown

Becenév: Ádi

Szül. hely, idő: London 1995 április 29

Csoport: Tanuló

Erő: pirokinézis

Avatar: Ashton Kutcher





Külső és belső tulajdonságok



Nagyon helyes a lányok kedvence. Rengeteget jár edzeni és ez meg is látszik rajta. Egyesek szerint többször váltja a barátnőit mint a zokniját. De csak azért mert még nem talált rá az igazira. Barátaival nagyon rendes és segítőkész. Picit beképzelt, azt hiszi minden lányt megszerezhet.



Életem története


Londonban születtem. 10 éves koromban elváltak a szüleim. Apukám minden nap más nővel jött haza. Talán miatta lettem ilyen én is. Már általános iskolás koromban is rengeteget csajoztam. 14 éves koromban észrevettem valami furcsát. Kint a tábortűznél ültünk a legjobb haverommal és meglegyintettem a kezemet és a tűz követte a kézmozdulatomat. A haverommal elkezdtünk utánajárni hogy mi ehet ez. Természetesen senkinek nem mondtuk el. Nemrég találtunk egy érdekes cikket ami egy olyan iskoláról szól ahova ilyen különleges képességű gyerekek járnak. De nem akartam itt hagyni a legjobb barátomat úgyhogy maradtam itthon. Egy nap arra kelek hogy a haverom ront be a szobámba hirtelen.
- Menekülj rájöttek- mondta zihálva.Mire rájöttem mit értett ezalatt addigra rengeteg fekete ruhás jelent meg a szobámban.Fegyver volt náluk. Nagyon megrémültem. Gyorsan kiugrottam az ablakon. Szerencsére nem esett bajom. A fejem mellet rengeteg lövedék repült el. Egyből tudtam hova kell mennem. Elindultam az iskola felé. Egy hosszú erdőn át vezetett az út és még mindig lőttek rám. Egyik lövedék belefúródott a lábamba. Elestem és legurultam egy dombról rengeteg fának csapódtam neki gurulás közben. Elvesztettem az eszméletem. Szerencsére nem találtak meg. Mikor felébredtem egy furcsa helyen ébredtem. Sok ágy volt körülöttem . Ez volt az iskola kórterme. Egy magas, vékony fekete szakállú 30 év körüli ember állt mellettem.
-Mostmár minden rendben van- Mondta mosolyogva.
-Mától ez az új otthonod. Üdv az iskolánkban.- folytatta. Én visszamosolyogtam rá. Észrevettem, hogy a ruhám tele van lyukakkal. Megnéztem a zsebeimet, hogy megvan-e... és nem volt. A legjobb haverommal adtunk egymásnak egy óvszert és megbeszéltük hogy ezt használjuk az első alkalomkor. Nekem az kell. Felpattantam és elkezdtem futni vissza. szakállas jött utánam. Megtaláltam az erdőben az óvszerem. Lehajoltam, hogy felvegyem és mikor felvettem és megfordultam láttam a szakállast. Egy ember szíven lőtte egy nyílvesszővel.
-Menekülj- mondta és közben vér folyt ki a száján.Visszafutottam a suliba ahol az igazgatóval megbeszéltünk mindent és azóta én is itt tanulok.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2014. Feb. 14.

Adam Brown Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam Brown   Adam Brown Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2014 10:35 pm

Kedves Adam!

Történeted rövidke de velős, és nem látok benne olyan hibát amiért elutasíthatnálak. Viszont a külső és belső tulajdonságok válaszd el kérlek javítás címen, mert az nem egészen érthető, és a Külső és belsőnek el kell különülnie, esetleg nézz meg egy kész karakterlapot hogy hogyan gondolom Smile
Ezen felül azonban megelőlegezem neked:

Elfogadva!
Érezd jól magad nálunk!
Vissza az elejére Go down
https://talentschool.hungarianforum.com
 
Adam Brown
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Talent School :: Karakterek :: Karakteralkotás-
Ugrás: